Program for SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Sum-Sim Region 2 2017 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
15:17 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Ryggsim P 13 o y |
Finaler (5) |
Sponsor: Scandic Hotels |
|
Beräknad start 16:22 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
Adrian Jonsson |
2004 |
AN8504 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:34.08 |
85 |
3 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:27.94 |
141 |
4 |
Lex Albringer |
2007 |
AA0907 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:25.59 |
5 |
5 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:25.66 |
192 |
6 |
Hugo Koivumäki |
2004 |
AT2904 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:29.81 |
20 |
7 |
Alex Storbacka |
2006 |
AE6306 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:36.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:25.49 |
211 |
2 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.86 |
163 |
3 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:22.39 |
143 |
4 |
Marcus Bülund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:21.74 |
164 |
5 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:22.20 |
102 |
6 |
Samuel Sjökvist |
2005 |
AQ0705 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:23.49 |
190 |
7 |
Adam Feki |
2005 |
AC8905 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:24.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:21.47 |
317 |
2 |
August Jansson |
2005 |
AG6505 |
ÖSA |
|
25m |
1:20.14 |
238 |
3 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.32 |
105 |
4 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.75 |
326 |
5 |
Axel Skoglund |
2004 |
AN6904 |
ÖSA |
|
25m |
1:18.78 |
16 |
6 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:19.64 |
241 |
7 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.45 |
47 |
2 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AB7104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.33 |
184 |
3 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:16.61 |
53 |
4 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.35 |
175 |
5 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:16.06 |
188 |
6 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:17.29 |
234 |
7 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.22 |
107 |
2 |
Olle Wikholm |
2004 |
AO9904 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:13.97 |
52 |
3 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.24 |
287 |
4 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.06 |
233 |
5 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.77 |
109 |
6 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:11.61 |
222 |
7 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.89 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
15:17 |
|