Program for SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 53
|
Tvling |
Sum-Sim Region 2 2017 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
15:16 |
|
|
Arrangr |
Falu Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 53, 100m Fjrilsim P 13 o y |
Finaler (4) |
Sponsor: Stadium |
|
Berknad start 18:18 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
Timothy Manns-Sthl |
2004 |
AC3504 |
BORLNGE |
|
25m |
1:37.91 |
163 |
4 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKPING |
|
25m |
1:34.92 |
85 |
5 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
50m |
1:37.49 |
86 |
6 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
50m |
1:43.15 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
326 |
1 |
Axel Skoglund |
2004 |
AN6904 |
SA |
|
25m |
1:34.21 |
211 |
2 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.43 |
5 |
3 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNS SS |
|
25m |
1:28.23 |
164 |
4 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:25.45 |
190 |
5 |
Adam Feki |
2005 |
AC8905 |
SFFLE SS |
|
25m |
1:26.22 |
188 |
6 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SFFLE SS |
|
25m |
1:29.15 |
141 |
7 |
Lex Albringer |
2007 |
AA0907 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:31.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
317 |
1 |
August Jansson |
2005 |
AG6505 |
SA |
|
25m |
1:24.34 |
143 |
2 |
Marcus Blund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:23.49 |
175 |
3 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:22.05 |
238 |
4 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.41 |
222 |
5 |
Lukas Hglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.63 |
234 |
6 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.99 |
102 |
7 |
Samuel Sjkvist |
2005 |
AQ0705 |
GVLE SS |
|
25m |
1:23.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
109 |
1 |
Albin stlund |
2004 |
AC1304 |
GVLE SS |
|
25m |
1:17.40 |
196 |
2 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SFFLE SS |
|
25m |
1:17.19 |
47 |
3 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AB7104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.23 |
233 |
4 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
50m |
1:09.97 |
287 |
5 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VSTERS |
|
25m |
1:11.59 |
281 |
6 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VSTERS |
|
25m |
1:15.43 |
184 |
7 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:17.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Falu Simsllskap |
Utskriftstid |
15:16 |
|