Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:26 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 32, 50m Ryggsim Herrar B |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
288 |
1 |
Filip Håll |
2002 |
AT5702 |
KUNGÄLV |
|
25m |
43.77 |
510 |
2 |
Alfred Sellmo |
2002 |
AH7902 |
HVETLANDA |
|
25m |
43.26 |
523 |
3 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
38.16 |
474 |
4 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
25m |
37.73 |
554 |
5 |
Daniel Shebalin |
2002 |
AT2102 |
ÄLMHULT |
|
25m |
37.89 |
231 |
6 |
Albert Madurel |
2001 |
AZ6301 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
39.66 |
339 |
7 |
Stefan Pettersson |
2002 |
AR2902 |
S 77 |
|
25m |
43.43 |
509 |
8 |
Filip Salehzadeh |
2002 |
AY2902 |
HVETLANDA |
|
25m |
44.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
1 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
36.94 |
250 |
2 |
Arvid Johansson |
2001 |
AQ8501 |
KALMAR SS |
|
25m |
35.80 |
556 |
3 |
Erik Wiloboken |
2002 |
AC9302 |
ÄLMHULT |
|
25m |
35.53 |
541 |
4 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
34.91 |
358 |
5 |
Ivan Diep |
2001 |
AN3901 |
S 02 |
|
25m |
34.95 |
21 |
6 |
Ask Rootwelt Revheim |
2002 |
|
Lambertset |
|
25m |
35.58 |
547 |
7 |
Hampus Wikner |
2002 |
AD3502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.83 |
93 |
8 |
Klas Sandgren |
2002 |
AG4902 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Henrik Pap |
2001 |
AU5701 |
KALMAR SS |
|
25m |
34.80 |
233 |
2 |
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
33.91 |
9 |
3 |
Benjamin Hajdarpasic |
2002 |
|
Lambertset |
|
25m |
31.74 |
332 |
4 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
31.52 |
254 |
5 |
Alexander Loo |
2001 |
AH7501 |
KALMAR SS |
|
25m |
31.63 |
217 |
6 |
Daniel Agestav |
2002 |
AB7102 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
33.18 |
525 |
7 |
Danial Rezaei |
2001 |
AR0701 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
34.12 |
469 |
8 |
Pelle Huldén |
2002 |
AE8302 |
VARBERG |
|
25m |
34.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
30.83 |
253 |
2 |
Carl Lingström |
2002 |
AN7902 |
KALMAR SS |
|
25m |
30.55 |
546 |
3 |
Emil Tikkanen |
2002 |
AD2502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
29.95 |
526 |
4 |
Emanuel Tidåsen |
2002 |
AQ3702 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
29.59 |
227 |
5 |
Oscar Hegmegi |
2001 |
AB9301 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
29.80 |
168 |
6 |
Gustav Nislander |
2001 |
AQ0301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
30.11 |
338 |
7 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S 77 |
|
25m |
30.74 |
247 |
8 |
Gusten Helgesson |
2002 |
AR3302 |
KALMAR SS |
|
25m |
31.03 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:26 |
|