2022-08-15   12:43:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

Heatlista Gren 56
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  25 november 2017   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  18:39   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  24 november 2017         
 
 
 
Gren 56, 50m Brstsim Herrar B  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
561  Alexej Mashayekhi  2002  AX1702  ANGERED    50m  46.83 
510  Alfred Sellmo  2002  AH7902  HVETLANDA    25m  46.33 
509  Filip Salehzadeh  2002  AY2902  HVETLANDA    25m  43.81 
554  Daniel Shebalin  2002  AT2102  LMHULT    50m  45.69 
339  Stefan Pettersson  2002  AR2902  S 77    50m  46.62 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
537  Sebastian Hosokawa  2002  AT0302  KERSBERGA    25m  40.74 
556  Erik Wiloboken  2002  AC9302  LMHULT    50m  38.74 
547  Hampus Wikner  2002  AD3502  KERSBERGA    25m  37.93 
525  Danial Rezaei  2001  AR0701  VXJ SS    25m  37.18 
247  Gusten Helgesson  2002  AR3302  KALMAR SS    25m  37.38 
231  Albert Madurel  2001  AZ6301  JNKPING    50m  38.15 
233  Patrik Petkoczi  2002  AG3702  JNKPING    50m  40.59 
526  Emanuel Tidsen  2002  AQ3702  VXJ SS    25m  42.14 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
Benjamin Hajdarpasic  2002    Lambertset    25m  36.67 
541  Isak Jederstrm  2002  AD0502  KERSBERGA    25m  36.45 
197  Philip Zasowski  2002  AM5302  GTEBORG    25m  35.63 
474  Viking Josefson  2002  AQ2702  VARBERG    25m  34.28 
469  Pelle Huldn  2002  AE8302  VARBERG    25m  35.34 
21  Ask Rootwelt Revheim  2002    Lambertset    25m  36.31 
332  Linus Holmdahl  2001  AE4101  S 77    25m  36.62 
523  Gustav Hammarstedt  2002  AL1302  VXJ SS    25m  36.97 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
553  Johan Nilsson  2001  AC4501  LMHULT    25m  33.74 
250  Arvid Johansson  2001  AQ8501  KALMAR SS    25m  33.41 
546  Emil Tikkanen  2002  AD2502  KERSBERGA    25m  32.87 
136  Max Feng  2001  AR6301  GTEBORG    25m  31.73 
217  Daniel Agestav  2002  AB7102  JNKPING    25m  32.78 
117  Karl Bohlin  2001  AV6301  GTEBORG    25m  33.18 
254  Alexander Loo  2001  AH7501  KALMAR SS    25m  33.51 
253  Carl Lingstrm  2002  AN7902  KALMAR SS    25m  34.24 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 november 2017 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner