2022-10-01   01:10:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

Heatlista Gren 61
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  25 november 2017   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  19:28   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  24 november 2017         
 
 
 
Gren 61, 200m Ryggsim Damer C  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
437  Saga Nikumaa  2004  AP1404  SKENE SIM    25m   
72  Lara Johannsmeyer  2003  BV9603  ELFSBORG    25m   
57  Nirvana Cavka  2004  BN3204  ELFSBORG    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
43  Tove Gustafsson  2004  AH7204  ALVESTA SS    25m   
157  Nadja Karlsson  2004  BK8404  GTEBORG    50m  3:50.42 
142  Selma Hahne  2004  BU5604  GTEBORG    50m  3:29.88 
331  Tindra Gustafsson  2004  BJ7204  S 77    50m  3:41.70 
466  Freja Gustafsson  2004  AZ9604  VARBERG    25m   
378  Elna Magnusson  2004  BG1804  S 02    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
539  Klara Isaksson  2003  BI6803  KERSBERGA    25m  3:18.69 
337  Linnea Olofsson  2004  AZ7804  S 77    25m  3:12.20 
138  Elin Gransson  2003  BV7603  GTEBORG    25m  3:10.57 
17  Ella Kvalvaag  2004    Lambertset    25m  3:03.72 
147  Filippa Hemberg  2004  BT5204  GTEBORG    25m  3:04.49 
475  Johanna Kuylenstjerna  2003  BS9403  VARBERG    25m  3:11.18 
543  Nora Lundberg  2003  AT8203  KERSBERGA    25m  3:13.44 
87  Sarah Nilsson  2003  BN6603  ELFSBORG    25m  3:25.44 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
12  Frya Holmboe-Wahl  2003    Lambertset    25m  3:01.81 
295  Amalia Mattisson  2004  AQ7804  KUNGLV    25m  3:01.02 
484  Alexandra Olausson  2003  AP1603  VARBERG    25m  3:00.72 
76  Felicia Johansson Thrngren  2003  BA9203  ELFSBORG    25m  2:59.62 
406  Ellen Vrmo  2004  BF8604  S 02    25m  3:00.67 
81  Hannah Lilja  2004  AE2604  ELFSBORG    50m  3:00.93 
321  Engla Lfstrm  2003  BV5203  RONNEBY SS    25m  3:01.76 
238  Natalie Stjrns  2003  AL3403  JNKPING    50m  3:02.40 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
99  Cornelia Sundqvist  2003  BP3403  ELFSBORG    25m  2:55.52 
535  Isabella Galway  2003  AA3203  KERSBERGA    25m  2:53.01 
18  Inger-Marie Nordli  2003    Lambertset    25m  2:49.48 
446  Izabella Thompson  2003  AG0203  TROLLHTTA    25m  2:48.88 
417  Linnea Andersson  2003  AU1403  SK 1970    25m  2:49.21 
Celine Bakke Basse  2004    Lambertset    25m  2:51.64 
361  Maja Edvardsson  2003  BH2603  S 02    25m  2:55.25 
300  Sofia Viberg  2004  AJ1404  KUNGLV    25m  2:56.21 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
395  Klara Sillerstrm  2003  BR1603  S 02    25m  2:48.32 
156  Anna Maria Jkulsdottir  2003  BA4203  GTEBORG    25m  2:46.41 
545  Wilma Stendrake  2003  BB2403  KERSBERGA    25m  2:45.31 
13  Malene Johanne Hgberg  2003    Lambertset    25m  2:44.05 
377  Madison Lind  2004  AZ4804  S 02    25m  2:44.13 
318  Nellie Myrlander  2003  AA9203  NSSJ    50m  2:46.29 
126  Johanna Edgren  2004  AZ5604  GTEBORG    25m  2:47.67 
504  Thea Lindman  2003  AC8203  HVETLANDA    25m  2:48.40 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
11  Charlotte Hansen  2003    Lambertset    25m  2:41.56 
520  Sanna Bodsj  2003  AD6203  VXJ SS    25m  2:38.81 
196  Oliwia Wierzbowska  2003  BD6803  GTEBORG    25m  2:38.33 
Enya Ross Bustgaard  2004    Lambertset    25m  2:38.00 
Martine Brresen  2003    Lambertset    25m  2:38.02 
352  Lia Bromander  2004  AZ4604  S 02    25m  2:38.45 
456  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  2:39.13 
315  Thea Jansson  2003  AO1603  NSSJ    25m  2:41.75 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
22  Julia Gjen Sandberg  2003    Lambertset    25m  2:34.39 
150  Linnea Hgstedt  2004  BK2404  GTEBORG    25m  2:32.63 
15  Silje Jahr  2003    Lambertset    25m  2:29.31 
143  Lucie Hanquet  2003  CC2403  GTEBORG    25m  2:26.45 
262  Tea Winblad  2004  AH7404  KALMAR SS    25m  2:28.56 
26  Caroline Marie Thingberg-  2004    Lambertset    25m  2:31.71 
146  Sofia Hein  2004  BY7804  GTEBORG    25m  2:34.10 
345  Selma Avdic  2003  AM6803  S 02    25m  2:37.62 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 november 2017 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  19:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner