2022-10-01   00:50:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

57_S
Gren 57, 200m Ryggsim Damer B 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
215  Widn Ida  2001  HGANS SS  AB3801  25 m  2:22.96   
144  Hanquet Marion  2001  GTEBORG  BY2401  25 m  2:23.01   
524  Noreblad Natalie  2002  VXJ SS  AS0202  25 m  2:24.05   
241  Thrnros Alice  2001  JNKPING  AT8601  25 m  2:27.54   
519  Bodsj Saga  2002  VXJ SS  AE1402  25 m  2:30.07   
251  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  2:30.11   
327  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  2:30.58   
192  Tistrand Klara  2001  GTEBORG  AD9801  25 m  2:30.61   
228  Istiphan Mariam  2001  JNKPING  BG4201  25 m  2:31.72   
10  148  Hemberg Hannah  2002  GTEBORG  AD2402  25 m  2:34.78   
11  127  Edgren Linnea  2002  GTEBORG  AT7202  25 m  2:35.22   
12  224  Davis Emmie  2002  JNKPING  AK7202  25 m  2:36.43   
13  264  Wran Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  2:37.37   
14  124  de Jonge Johanna  2001  GTEBORG  BE1401  25 m  2:37.46   
15  184  Simonsson Ella  2002  GTEBORG  BK2202  25 m  2:38.95   
16  155  Johansson Wilma  2002  GTEBORG  AN0602  25 m  2:41.27   
17  328  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  2:43.06   
18  187  Skring Frida  2002  GTEBORG  BO5602  25 m  2:43.78   
19  221  Brink Matilda  2001  JNKPING  AJ2401  25 m  2:43.99   
20  314  Flaa Lisa  2002  NSSJ  AC3102  25 m  2:45.31   
21  27  Vatvedt Kamilla  2002  Lambertset    25 m  2:45.53   
22  255  Nordn Tilda  2001  KALMAR SS  BP6601  25 m  2:46.72   
23  572  Palmr Hanna  2002  GTEBORG  BR1602  25 m  2:49.15  EFT 
24  376  Kberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  2:52.15   
25  548  Wrenkler Matilda  2001  KERSBERGA  BB1601  25 m  2:55.40   
26  549  Exerman Lina  2002  LMHULT  BA3402  25 m  2:58.78   
27  340  Runfors Elena  2002  S 77  BK9402  25 m  3:00.59   
28  246  Frstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  3:02.03   
29  48  strand Wilma  2002  ALVESTA SS  AR6402  25 m  3:05.29   
30  320  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  3:09.74   
31  285  Hildebrand Ida  2002  KUNGLV  AL1602  50 m  3:17.02   
32  188  Sponga Sirin  2002  GTEBORG  BO4802  25 m  3:17.18   
33  186  Sjstrm Kajsa  2002  GTEBORG  BS9802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 november 2017 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner