2022-09-30   23:29:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

60_S
Gren 60, 50m Brstsim Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
33  Hoseth Mathias Somogyi  2003  Ullensaker    25 m  32.36   
236  Sanders Job  2003  JNKPING  AF2703  25 m  32.62   
405  Wrakn Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  33.03   
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  34.65   
384  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  34.72   
403  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  35.40   
381  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  35.79   
542  Kjellberg David  2003  KERSBERGA  AA4103  25 m  36.10   
356  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  36.58   
10  25  Sriranganathan Thivihaan  2003  Lambertset    25 m  36.77   
11  23  Singsaas Sander  2004  Lambertset    25 m  36.94   
12  483  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  37.05   
13  362  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  37.22   
14  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    25 m  38.18   
15  129  Egnell Loke  2003  GTEBORG  AR2703  25 m  38.25   
16  51  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  38.65   
17  261  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  39.29   
18  448  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  39.60   
19  522  Hallum Ludvig  2003  VXJ SS  AQ6903  25 m  39.66   
20  20  Ouren Erik  2003  Lambertset    25 m  40.21   
21  351  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  50 m  40.83   
22  499  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  40.99   
23  334  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  41.12   
24  496  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  AF1503  25 m  41.14   
25  323  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  50 m  42.10   
26  343  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  42.42   
27  176  Pettersson Fredrik  2003  GTEBORG  AW1503  25 m  43.32   
28  481  Lvenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  43.59   
29  24  Solhy Sondre  2003  Lambertset    25 m  44.32   
30  468  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  44.57   
31  42  Elowsson Mns  2004  ALVESTA SS  AG7104  25 m  46.16   
32  182  Sandn Loke  2004  GTEBORG  AV9504  25 m  47.27   
33  134  Eriksson Ludvig  2004  GTEBORG  AY2104  25 m  50.41   
34  137  Gardiner Jack  2004  GTEBORG  AR8904  25 m  50.71   
35  458  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  54.37   
36  333  Johansson Ebbe  2004  S 77  AM0704  25 m  55.08   
37  439  Waldolf Vidar  2004  SKENE SIM  AL0504  25 m  1:03.82   
38  132  Elhage Hussein  2004  GTEBORG  AY8504  25 m     
39  284  Hassan Jacob  2003  KUNGLV  BA7103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 november 2017 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  18:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner