2022-10-06   19:41:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 5

Heatlista Gren 65
Heatlista 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  26 november 2017   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  12:08   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  24 november 2017         
 
 
 
Gren 65, 200m Ryggsim Herrar C  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
132  Hussein Elhage  2004  AY8504  GTEBORG    25m   
42  Mns Elowsson  2004  AG7104  ALVESTA SS    25m   
335  William Meurling  2004  AG9704  S 77    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
334  David Kjellgren  2004  AI4504  S 77    25m   
137  Jack Gardiner  2004  AR8904  GTEBORG    25m   
134  Ludvig Eriksson  2004  AY2104  GTEBORG    25m   
24  Sondre Solhy  2003    Lambertset    25m  3:23.91 
481  Samuel Lvenklev  2003  AU7703  VARBERG    25m  3:26.17 
458  Filip Carlqvist  2004  AS7104  VARBERG    25m   
333  Ebbe Johansson  2004  AM0704  S 77    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
343  Roque Andersson Benedet  2004  AP3104  S 02    25m  3:09.53 
356  Alexandar Cicmil  2004  AK6704  S 02    25m  3:04.29 
390  Albin Rilby  2004  AP7104  S 02    25m  2:55.35 
384  Linus Olofsson  2003  AL6503  S 02    25m  2:52.89 
468  Alfred Hedberg  2004  AO4904  VARBERG    25m  2:54.88 
79  Max Lidbom  2004  AC0104  ELFSBORG    25m  2:58.70 
176  Fredrik Pettersson  2003  AW1503  GTEBORG    25m  3:05.94 
499  Linus Gildert  2003  AH8303  HVETLANDA    25m  3:13.84 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
165  Love Mellegrd Fastn  2003  AS9503  GTEBORG    25m  2:43.20 
542  David Kjellberg  2003  AA4103  KERSBERGA    25m  2:41.68 
351  Noel Bohlin  2003  AM4903  S 02    25m  2:39.29 
23  Sander Singsaas  2004    Lambertset    25m  2:38.70 
323  Arvid Svensson  2003  AJ6303  RONNEBY SS    25m  2:39.18 
129  Loke Egnell  2003  AR2703  GTEBORG    25m  2:40.92 
51  Gustav Askengren  2004  AA9904  ELFSBORG    25m  2:42.00 
25  Thivihaan Sriranganathan  2003    Lambertset    25m  2:45.60 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
Martin Navelsaker Beitvei  2003    Lambertset    25m  2:30.35 
261  Philip Turkowitch  2003  AY0703  KALMAR SS    25m  2:28.95 
16  Elias Kristensen  2003    Lambertset    25m  2:27.46 
236  Job Sanders  2003  AF2703  JNKPING    25m  2:22.35 
20  Erik Ouren  2003    Lambertset    25m  2:23.44 
405  Felix Wrakn  2003  AB8903  S 02    25m  2:27.84 
381  Maximus Murray  2003  AB0903  S 02    25m  2:29.04 
448  Malte Almqvist  2004  AB9904  VARBERG    25m  2:35.69 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  26 november 2017 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  12:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner