2022-10-06   19:55:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 5

73_S
Gren 73, 50m Frisim Herrar C 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
236  Sanders Job  2003  JNKPING  AF2703  25 m  25.56   
522  Hallum Ludvig  2003  VXJ SS  AQ6903  25 m  27.16   
405  Wrakn Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  27.41   
261  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  50 m  27.44   
483  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  27.45   
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  27.58   
384  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  27.90   
23  Singsaas Sander  2004  Lambertset    25 m  27.95   
33  Hoseth Mathias Somogyi  2003  Ullensaker    25 m  28.07   
10  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    25 m  28.26   
11  357  Clasn Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  28.59   
12  25  Sriranganathan Thivihaan  2003  Lambertset    25 m  28.73   
13  542  Kjellberg David  2003  KERSBERGA  AA4103  25 m  28.77   
14  403  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  28.97   
15  448  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  29.00   
16  51  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  29.08   
17  323  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  50 m  29.11   
18  381  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  29.32   
19  20  Ouren Erik  2003  Lambertset    25 m  29.41   
20  362  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  29.81   
21  129  Egnell Loke  2003  GTEBORG  AR2703  50 m  30.22   
22  499  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  30.46   
23  165  Mellegrd Fastn Love  2003  GTEBORG  AS9503  25 m  30.69   
24  363  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  30.76   
25  351  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  50 m  30.81   
26  481  Lvenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  30.87   
27  468  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  30.91   
28  356  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  30.93   
29  353  Brnholm Jack  2003  S 02  AQ6503  25 m  31.09   
30  79  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  31.44   
31  496  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  AF1503  25 m  31.69   
32  335  Meurling William  2004  S 77  AG9704  25 m  32.24   
33  398  Skld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  32.39   
34  24  Solhy Sondre  2003  Lambertset    25 m  32.47   
35  343  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  32.47   
36  42  Elowsson Mns  2004  ALVESTA SS  AG7104  25 m  34.00   
37  390  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  34.01   
38  137  Gardiner Jack  2004  GTEBORG  AR8904  25 m  34.27   
39  176  Pettersson Fredrik  2003  GTEBORG  AW1503  25 m  34.29   
40  334  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  34.57   
41  458  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  37.37   
42  134  Eriksson Ludvig  2004  GTEBORG  AY2104  25 m  39.25   
43  132  Elhage Hussein  2004  GTEBORG  AY8504  25 m  39.70   
44  333  Johansson Ebbe  2004  S 77  AM0704  25 m  42.57   
45  439  Waldolf Vidar  2004  SKENE SIM  AL0504  25 m  48.33   
46  284  Hassan Jacob  2003  KUNGLV  BA7103  25 m     
47  392  Sandoff Carl  2003  S 02  BA6303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 november 2017 
Licensierad till: Vstsvenska Simfrbundet  Utskriftstid  12:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner