Program för Arena Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
29.96 |
567 |
2 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.79 |
102 |
3 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
29.39 |
674 |
4 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
28.77 |
29 |
5 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
50m |
28.78 |
553 |
6 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.44 |
496 |
7 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
50m |
29.85 |
124 |
8 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
29.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
29.01 |
696 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
50m |
28.68 |
58 |
3 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
28.42 |
444 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
28.38 |
535 |
5 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
28.38 |
715 |
6 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
50m |
28.45 |
50 |
7 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
28.93 |
24 |
8 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
29.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
386 |
1 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
50m |
28.70 |
44 |
2 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
28.45 |
306 |
3 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
50m |
28.35 |
505 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
26.33 |
431 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
27.77 |
686 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
28.44 |
256 |
7 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
28.54 |
435 |
8 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
28.70 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:12 |
|