Program för Arena Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
18:50 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Frisim Damer |
Försök (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:06.07 |
300 |
2 |
Emily Li |
2004 |
BO5804 |
MKK |
|
25m |
1:08.87 |
570 |
3 |
Amanda Sandberg |
2003 |
CC3403 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:05.39 |
14 |
4 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.51 |
9 |
5 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.87 |
341 |
6 |
Clara Johansson |
2005 |
BH9805 |
OSBY SS |
|
25m |
1:05.65 |
523 |
7 |
Emma Ramic |
2004 |
AJ2804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.23 |
348 |
8 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
50m |
1:06.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:11.63 |
136 |
2 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
50m |
1:11.50 |
582 |
3 |
Nelly Ahmadi |
2005 |
AX1805 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:11.07 |
593 |
4 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:10.83 |
302 |
5 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
50m |
1:10.91 |
135 |
6 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
50m |
1:11.30 |
722 |
7 |
Tindra D´aubigné |
2004 |
AQ1204 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:11.50 |
24 |
8 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
25m |
1:01.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
529 |
1 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
50m |
1:10.57 |
61 |
2 |
Hildur Andersson |
2005 |
AO7605 |
HS |
|
50m |
1:10.17 |
108 |
3 |
Emma Nilsson |
2004 |
AO8804 |
HS |
|
50m |
1:09.71 |
654 |
4 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:09.25 |
521 |
5 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
50m |
1:09.45 |
210 |
6 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:09.99 |
263 |
7 |
Adelina Gummesson |
2005 |
AI9805 |
LÖNSBODA |
|
50m |
1:10.50 |
503 |
8 |
Ida Jeppsson |
2004 |
AW5804 |
SK TRITON |
|
50m |
1:10.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
723 |
1 |
Alice Devinder |
2004 |
bg8604 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:08.87 |
699 |
2 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
50m |
1:08.21 |
675 |
3 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:07.57 |
40 |
4 |
Julia Henriksson |
2005 |
AQ5405 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:07.35 |
496 |
5 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
50m |
1:07.53 |
60 |
6 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
50m |
1:07.71 |
206 |
7 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:08.65 |
538 |
8 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:09.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
695 |
1 |
Thea Brünjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
50m |
1:07.17 |
567 |
2 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:06.25 |
497 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
1:06.05 |
15 |
4 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
50m |
1:05.87 |
463 |
5 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:05.93 |
187 |
6 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:06.16 |
65 |
7 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
50m |
1:06.42 |
607 |
8 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:07.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
718 |
1 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
50m |
1:05.75 |
347 |
2 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
OSBY SS |
|
50m |
1:05.65 |
531 |
3 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.57 |
38 |
4 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:05.49 |
553 |
5 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.52 |
129 |
6 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
50m |
1:05.63 |
167 |
7 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
50m |
1:05.67 |
691 |
8 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:05.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:05.46 |
512 |
2 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
50m |
1:05.30 |
346 |
3 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
50m |
1:05.02 |
42 |
4 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:04.84 |
274 |
5 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
1:04.86 |
211 |
6 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:05.15 |
438 |
7 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
50m |
1:05.36 |
204 |
8 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:05.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
642 |
1 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:04.81 |
669 |
2 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:04.69 |
478 |
3 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:04.66 |
177 |
4 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
50m |
1:04.58 |
557 |
5 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:04.63 |
645 |
6 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:04.67 |
702 |
7 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
50m |
1:04.74 |
316 |
8 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
50m |
1:04.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
601 |
1 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:04.46 |
311 |
2 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
1:04.39 |
692 |
3 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:04.33 |
441 |
4 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
50m |
1:04.20 |
449 |
5 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:04.29 |
711 |
6 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
50m |
1:04.36 |
172 |
7 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
50m |
1:04.43 |
525 |
8 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
50m |
1:04.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
439 |
1 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
1:04.14 |
31 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:04.11 |
330 |
3 |
Sara Stenberg |
2001 |
AA8601 |
MKK |
|
50m |
1:04.06 |
594 |
4 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:03.92 |
161 |
5 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
50m |
1:03.94 |
255 |
6 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:04.09 |
216 |
7 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:04.11 |
338 |
8 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
50m |
1:04.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
1:03.86 |
95 |
2 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
50m |
1:03.55 |
102 |
3 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
1:03.45 |
452 |
4 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:03.35 |
386 |
5 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
50m |
1:03.38 |
317 |
6 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
50m |
1:03.45 |
333 |
7 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
1:03.76 |
659 |
8 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:03.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
416 |
1 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:02.93 |
446 |
2 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:02.70 |
450 |
3 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:02.37 |
278 |
4 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
50m |
1:02.26 |
674 |
5 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:02.30 |
540 |
6 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:02.52 |
44 |
7 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:02.72 |
375 |
8 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
50m |
1:03.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:01.90 |
535 |
2 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:01.34 |
58 |
3 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
1:00.86 |
356 |
4 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
50m |
57.98 |
715 |
5 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
50m |
59.72 |
431 |
6 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
1:00.95 |
291 |
7 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
1:01.71 |
554 |
8 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:02.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
306 |
1 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
50m |
1:01.89 |
686 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:01.11 |
18 |
3 |
Mai Pallvi |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
50m |
1:00.84 |
11 |
4 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
56.84 |
285 |
5 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
59.16 |
28 |
6 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:00.93 |
696 |
7 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
50m |
1:01.50 |
20 |
8 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
50m |
1:02.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:01.88 |
435 |
2 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:01.07 |
343 |
3 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
59.78 |
505 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
55.70 |
444 |
5 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
58.86 |
213 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:00.89 |
680 |
7 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:01.40 |
74 |
8 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
50m |
1:02.02 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:50 |
|