Program for UGP 2 2017-2018, Södertörn
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Lördag 27/1
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 79 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 25 m | 2:23.92 | |
2 | 191 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:25.92 | |
3 | 278 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 25 m | 2:26.03 | |
4 | 106 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 2:28.14 | |
5 | 205 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:30.87 | |
6 | 199 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 2:31.03 | |
7 | 347 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:32.50 | |
8 | 282 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 2:32.67 | |
9 | 257 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 2:34.44 | |
10 | 535 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:34.85 | |
11 | 583 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 2:39.37 | |
12 | 117 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 25 m | 2:44.46 | |
13 | 81 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 2:46.39 | |
14 | 592 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 2:47.13 | |
15 | 510 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 2:49.97 | |
16 | 421 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 2:50.28 | |
17 | 301 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 2:51.36 | |
18 | 422 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 2:51.49 | |
19 | 230 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 2:51.73 | |
20 | 200 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 2:59.93 | |
21 | 164 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 3:00.17 | |
22 | 546 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 3:00.83 | |
23 | 69 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 3:01.16 | |
24 | 425 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 3:02.14 | |
25 | 108 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 25 m | 3:09.82 | |
26 | 511 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 3:11.66 | |
27 | 97 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 50 m | 3:11.96 | |
28 | 568 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 3:18.33 | |
29 | 68 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 25 m | 3:18.63 | |
30 | 288 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 25 m | 3:21.28 | |
31 | 418 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 3:22.99 | |
32 | 341 | Edenberg William | 2003 | TYRESÖ SS | AZ1103 | 25 m | 3:23.12 | |
33 | 220 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 3:25.95 | |
34 | 165 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 3:26.99 | |
35 | 239 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 3:27.55 | |
36 | 309 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 3:28.33 | |
37 | 151 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 3:28.85 | |
38 | 509 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 3:30.96 | |
39 | 212 | Alveskär Lundfeldt Simon | 2005 | SKK | AG4505 | 25 m | 3:36.61 | |
40 | 72 | Bengtsson Hampus | 2005 | SK NEPTUN | AC2105 | 25 m | ||
41 | 83 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 25 m | ||
42 | 113 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | ||
43 | 161 | Alverfors Ludvig | 2004 | SPÅRVÄGEN | AT8104 | 25 m | ||
44 | 188 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | ||
45 | 249 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | ||
46 | 286 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | ||
47 | 359 | Wullt Albin | 2005 | TYRESÖ SS | AR5705 | 25 m | ||
48 | 594 | Holjas Adi | 2004 | ÄLVSJÖ SF | AV1705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 15:28 |