Program for UGP 2 2017-2018, Ã…kersberga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP-2 |
|
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
382 |
1 |
Elina Hellgren |
2004 |
BA2404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
6 |
2 |
Irma Ehrengren |
2005 |
BN9605 |
DANDERYD |
|
25m |
|
446 |
3 |
Signe Lundh |
2005 |
AC5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
443 |
4 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
8 |
5 |
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
BH1805 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Alexandra Kanhamn |
2005 |
AN5405 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
4:00.47 |
5 |
2 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
DANDERYD |
|
25m |
3:56.66 |
368 |
3 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:29.41 |
460 |
4 |
Frida Steen |
2005 |
AY1805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:37.14 |
505 |
5 |
Magda Westberg |
2005 |
AT5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:58.71 |
474 |
6 |
Vera Andersson Hultgren |
2005 |
AM3805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
4:11.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:25.61 |
411 |
2 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:24.47 |
495 |
3 |
Moa Nyberg |
2001 |
AR4401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:21.51 |
7 |
4 |
Tova Lindbom |
2002 |
BV8802 |
DANDERYD |
|
25m |
3:23.58 |
500 |
5 |
Embla Stendrake |
2005 |
AI0205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:25.41 |
326 |
6 |
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
AH9405 |
TUREBERG |
|
25m |
3:27.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
452 |
1 |
Jessika Mudyna |
2004 |
AI7804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:20.89 |
435 |
2 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:13.65 |
369 |
3 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:11.20 |
407 |
4 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:12.63 |
32 |
5 |
Boel Jägerskog |
2005 |
AJ7205 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:16.94 |
376 |
6 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:21.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
501 |
1 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:08.14 |
461 |
2 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:04.86 |
430 |
3 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:01.24 |
372 |
4 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:02.06 |
386 |
5 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:05.03 |
137 |
6 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
3:09.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
404 |
1 |
Amanda Sandberg |
2003 |
CC3403 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.00 |
315 |
2 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
2:57.38 |
377 |
3 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.17 |
381 |
4 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.40 |
412 |
5 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.90 |
328 |
6 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
3:00.94 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:20 |
|