Startliste for UGP 2 2017-2018, Kristinehamn
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP 2 2017-2018 Kristinehamn |
|
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Kristinehamn |
|
Utskriftstid |
12:44 |
|
|
Arrangör |
Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 15:05 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
Ellen Lindner |
2005 |
BK3605 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
93 |
3 |
Runa Eriksson |
2005 |
AQ1605 |
HK SIM |
|
25m |
3:38.19 |
78 |
4 |
Lydia Brättorp |
2003 |
BP2803 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:24.72 |
85 |
2 |
Ella Hagelvik |
2004 |
BN3804 |
ÖSA |
|
25m |
3:09.56 |
57 |
3 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
3:05.63 |
86 |
4 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
3:08.56 |
84 |
5 |
Anesa Gacic |
2002 |
BK4202 |
ÖSA |
|
50m |
3:22.91 |
83 |
6 |
Tess Fransson |
2004 |
BT4204 |
ÖSA |
|
25m |
3:35.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
50m |
3:03.76 |
1 |
2 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:01.95 |
102 |
3 |
Felicia Sobotka |
2005 |
AQ2805 |
HK SIM |
|
25m |
3:01.27 |
27 |
4 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:01.71 |
37 |
5 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:02.50 |
42 |
6 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:05.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
2:57.91 |
68 |
2 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:56.91 |
50 |
3 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:55.15 |
109 |
4 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
2:55.27 |
70 |
5 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:57.81 |
12 |
6 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:59.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
2:53.54 |
96 |
2 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
2:50.91 |
101 |
3 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
2:48.16 |
34 |
4 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:48.97 |
54 |
5 |
Agnes Wilde |
2005 |
BB4805 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:51.63 |
22 |
6 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:55.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:40.46 |
39 |
2 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:39.35 |
18 |
3 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:36.68 |
92 |
4 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
2:38.25 |
24 |
5 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:39.84 |
103 |
6 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
2:42.95 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
12:44 |
|