2024-06-24   05:35:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 13:30 1:a start kl. 14:30

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 1 2018-2019    Utskriftsdatum  13 oktober 2018   
  Tvlingsort  Bors    Utskriftstid  13:11   
  Arrangr  SK 70 (Simklubben 1970)         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  13 oktober 2018         
 
 
 
Gren 8, 200m Fjrilsim Damer  Finaler (3) 
Berknad start 14:30 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
366  Signe Wahlberg  2005  AA7805  ELFSBORG    25m   
481  Erica Ivansson  2003  AQ8803  SK LAXEN    25m   
379  Alma Berge Kleber  2006  AD0606  ELFSBORG    25m   
433  Viola Berlin  2002  BO9602  GTEBORG    25m  3:30.24 
652  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  3:21.92 
513  Agnes Carlsson-Djerf  2006  AD6606  LIDKPING    50m  3:27.47 
423  Anna Maria Jkulsdottir  2003  BA4203  GTEBORG    25m   
411  Julia Jonsson  2004  AR5804  FALKPING    25m   
556  Wilma Christensen  2003  CA8203  MASS    25m   
  10               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
370  Agnes Holmblad  2006  AA5206  ELFSBORG    25m  3:03.22 
648  Sara Westholm  2001  AL8801  VARBERG    25m  3:00.95 
657  Stella Warborn  2003  AW4603  VARBERG    25m  3:00.00 
524  Tuva Gustavsson  2004  AF5604  MASS    25m  2:54.52 
650  Cornelia Almqvist  2002  AJ6602  VARBERG    25m  2:53.22 
619  Clara Sandberg  2004  AH6604  SK 1970    25m  2:53.50 
358  Elsa Sjstrm  2006  AA0206  ELFSBORG    25m  2:57.88 
653  Thea Carlsson  2002  AM9402  VARBERG    25m  3:00.00 
426  Ida Norlander  2003  BD2203  GTEBORG    25m  3:01.33 
377  10  Elsa Berge Kleber  2004  AY5204  ELFSBORG    25m  3:19.24 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
544  Astrid Virn  2004  AV5204  MASS    25m  2:43.95 
362  Linn Thid  2003  AG5803  ELFSBORG    25m  2:42.32 
486  Emilia Hedman  2003  BE6803  SK LAXEN    25m  2:36.75 
475  Lucie Hanquet  2003  CC2403  GTEBORG    25m  2:32.18 
474  Marion Hanquet  2001  BY2401  GTEBORG    25m  2:22.11 
538  Sara Nyqvist  2003  BG4603  MASS    50m  2:29.66 
636  Linn Suchomel  2003  AD2203  SKVDE SS    50m  2:32.52 
417  Michelle Nordenmark  2002  AN6602  GTEBORG    50m  2:39.88 
415  Hannah Hemberg  2002  AD2402  GTEBORG    50m  2:43.43 
421  10  Sara Hopmark  2004  AJ7204  GTEBORG    25m  2:44.97 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  13 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  13:11 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner