2024-06-16   15:21:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 13:30 1:a start kl. 14:30

13_S
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
365  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  54.91   
528  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  55.61   
530  Vlkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  56.16   
408  Svedberg Simon  2001  FALKPING  AK5701  25 m  56.55   
420  Feng Max  2001  GTEBORG  AR6301  25 m  57.81   
427  Bohlin Karl  2001  GTEBORG  AV6301  25 m  58.17   
519  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  58.39   
616  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  58.47   
655  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  58.54   
10  525  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  58.73   
11  352  Seppl Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  58.81   
12  654  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  58.90   
13  348  Khr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  59.07   
14  521  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  59.24   
15  483  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  59.57   
16  520  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  59.74   
17  693  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  59.74   
18  614  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  1:00.77   
19  480  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  1:01.07   
20  487  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:01.11   
21  361  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:01.21   
22  688  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:01.37   
23  489  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:02.27   
24  491  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:02.35   
25  661  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:02.53   
26  534  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:02.62   
27  658  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  1:02.80   
28  673  Lvenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  1:03.00   
29  660  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:03.03   
30  547  Evertsson Mns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:03.10   
31  437  Egnell Loke  2003  GTEBORG  AR2703  50 m  1:03.23   
32  669  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:03.41   
33  439  Mellegrd Fastn Love  2003  GTEBORG  AS9503  50 m  1:03.59   
34  535  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  1:03.60   
35  549  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  1:04.18   
36  498  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:04.35   
37  512  Kraemer Henrik  2005  LIDKPING  AD7505  25 m  1:04.45   
38  479  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:04.68   
39  651  Huldn Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  1:04.73   
40  593  Sjgren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  1:05.08   
41  555  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  1:05.09   
42  671  kesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  1:05.43   
43  367  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:05.73   
44  490  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:05.78   
45  454  Lindstrm Axel  2003  GTEBORG  AW4503  50 m  1:05.93   
46  676  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:06.09   
47  548  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  25 m  1:06.29   
48  495  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  1:06.47   
49  689  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  1:06.95   
50  576  Hglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:07.36   
51  529  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  1:07.52   
52  552  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:07.85   
53  667  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:08.40   
54  582  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  1:08.62   
55  626  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m  1:09.05   
56  384  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  1:09.46   
57  675  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:10.37   
58  624  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:11.24   
59  368  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m  1:11.63   
60  678  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  1:12.17   
61  497  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:12.76   
62  674  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  1:12.80   
63  683  Bengtsson Mns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  1:12.95   
64  452  Lindroth Albert  2005  GTEBORG  AK0705  50 m  1:12.97   
65  584  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  25 m  1:13.03   
66  450  Ha Max  2006  GTEBORG  AF0906  25 m  1:13.19   
67  436  Arnell Gustav  2003  GTEBORG  AR0703  50 m  1:13.31   
68  684  Malmstrm Willgot  2005  VARBERG  AR7305  25 m  1:13.32   
69  623  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:13.49   
70  499  Ymn Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  25 m  1:13.53   
71  588  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  1:14.15   
72  496  Barnabs Mrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:16.21   
73  589  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  1:16.24   
74  355  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:16.58   
75  591  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  25 m  1:17.29   
76  595  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  1:17.53   
77  392  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:17.64   
78  701  Bck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  1:17.69   
79  514  Larsson Christoffer  2005  LIDKPING  AG6305  50 m  1:17.75   
80  471  Lai Elias  2006  GTEBORG  AR4706  50 m  1:18.29   
81  468  Ulvdal Erik  2005  GTEBORG  AT8905  25 m  1:18.76   
82  406  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  1:19.16   
83  682  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  50 m  1:19.45   
84  463  Larsson Jonathan  2006  GTEBORG  AN2306  25 m  1:19.60   
85  632  Kivist Joar  2005  SK 1970  AP9305  50 m  1:20.17   
86  399  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  1:20.28   
87  464  Larsson Lucas  2006  GTEBORG  AN0306  50 m  1:21.07   
88  599  Sjstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  50 m  1:21.69   
89  469  Pettersson Karl  2004  GTEBORG  AX8904  50 m  1:21.91   
90  386  Ejdesj Alvar  2005  ELFSBORG  AG2305  25 m  1:23.28   
91  458  Damber Wille  2005  GTEBORG  AR1105  50 m  1:23.38   
92  702  Meisel Oliver  2006  ANGERED  AM6106  25 m  1:24.56   
93  478  Lindn Calvin  2007  GTEBORG  AL7707  50 m  1:25.45   
94  557  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  1:25.50   
95  467  Inci Azad  2005  GTEBORG  AT4705  25 m  1:26.53   
96  477  Barkebo Jalmgrd Willem  2005  GTEBORG  AV3305  25 m  1:27.44   
97  402  Engstrm Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  1:27.60   
98  565  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  1:31.40   
99  561  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  1:31.61   
100  570  sn Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m  1:31.86   
101  685  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  1:31.89   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  20:35 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner