2024-06-24   06:24:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 13:30 1:a start kl. 14:30

133_S
Gren 133, 50m Rygg Dam (Ej UGP) 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
410  Clark Francesca  2001  FALKPING  BE1801  25 m  33.53   
625  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  34.14   
641  Szczesniak Kinga  2001  SK STIMMET  AL5801  25 m  34.25   
617  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  34.60   
411  Jonsson Julia  2004  FALKPING  AR5804  25 m  35.24   
349  Torn Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  35.60   
527  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  35.76   
687  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  36.24   
578  Torester Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  36.95   
10  577  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  37.34   
11  698  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  37.37   
12  644  berg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  38.03   
13  542  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  38.24   
14  522  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  38.30   
15  594  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  38.53   
16  697  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  38.69   
17  424  Zhirkova Polina  2004  GTEBORG  AN4204  25 m  38.71   
18  691  Andersson Izabelle  2004  FALKENBERG  AM9204  25 m  38.73   
19  511  Torn Klara  2006  LIDKPING  AB1406  25 m  38.78   
20  618  Hrder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m  38.86   
21  600  Sjstrm Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  38.94   
22  523  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  38.99   
23  550  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  39.10   
24  643  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  39.32   
25  531  Sderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  39.61   
26  690  Qvarnstrm Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  39.66   
27  695  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  39.74   
28  645  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  40.41   
29  412  Stensson Josefine  2003  FALKPING  BM6603  25 m  40.49   
30  620  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m  40.62   
31  533  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  41.12   
32  445  Mellegrd Fastn Alma  2006  GTEBORG  AM2406  25 m  41.51   
33  646  Lvenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  41.55   
34  560  Janesj Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  41.81   
35  546  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  42.04   
36  631  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  42.95   
37  351  Seppl Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  50 m  43.46   
38  630  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  43.58   
39  629  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  43.62   
40  566  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  44.56   
41  694  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  44.73   
42  610  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m  45.07   
43  628  Hrder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  45.37   
44  459  Isberg Sofia  2006  GTEBORG  BA8206  25 m  45.54   
45  562  Ottosson Linna  2007  MASS  AP3407  25 m  48.42   
46  563  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  48.80   
47  699  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  48.97   
48  559  Hillstrm Elin  2007  MASS  AP6207  25 m  49.23   
49  602  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  49.37   
50  633  Larsson Lina  2005  SK 1970  BR8805  25 m  51.57   
51  460  Johansson Freja  2005  GTEBORG  BK3405  25 m  52.92   
52  608  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  25 m  53.42   
53  574  slin Leia Haley  2006  MASS  BO9206  25 m     
54  634  Johansson Alva  2005  SK 1970  BS3405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  20:35 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner