2024-07-18   01:32:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00

16_S
Gren 16, 100m Brstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
420  Feng Max  2001  GTEBORG  AR6301  25 m  1:08.97   
427  Bohlin Karl  2001  GTEBORG  AV6301  25 m  1:11.68   
521  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:11.90   
525  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  1:11.93   
530  Vlkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:12.53   
520  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  1:14.28   
372  Sderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:14.58   
547  Evertsson Mns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:14.71   
352  Seppl Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  1:15.93  EFT 
10  651  Huldn Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m  1:17.65   
11  535  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  1:18.47   
12  693  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  1:19.40   
13  489  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:19.98   
14  487  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:20.06   
15  528  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  1:20.42   
16  385  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:21.11   
17  534  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:21.38   
18  593  Sjgren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  1:21.51   
19  689  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  1:21.83   
20  367  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:22.57   
21  479  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:22.91   
22  576  Hglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  1:24.24   
23  454  Lindstrm Axel  2003  GTEBORG  AW4503  25 m  1:24.26   
24  688  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:26.75   
25  671  kesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  1:26.91   
26  498  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:27.14   
27  490  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  50 m  1:27.67   
28  519  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  1:27.77   
29  552  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:28.24   
30  496  Barnabs Mrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:28.49   
31  394  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  1:29.35   
32  623  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  1:30.03   
33  491  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:30.06   
34  582  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  1:30.71   
35  450  Ha Max  2006  GTEBORG  AF0906  50 m  1:30.93   
36  667  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:31.40   
37  684  Malmstrm Willgot  2005  VARBERG  AR7305  25 m  1:31.50   
38  661  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:31.78   
39  548  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  25 m  1:32.24   
40  464  Larsson Lucas  2006  GTEBORG  AN0306  25 m  1:32.48   
41  509  Hullegrd Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:33.96   
42  595  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  1:35.34   
43  555  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  1:35.54   
44  497  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:36.34   
45  384  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:36.82   
46  463  Larsson Jonathan  2006  GTEBORG  AN2306  50 m  1:36.88   
47  683  Bengtsson Mns  2006  VARBERG  AN3106  25 m  1:36.91   
48  588  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  25 m  1:37.06   
49  676  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:37.39   
50  452  Lindroth Albert  2005  GTEBORG  AK0705  50 m  1:37.82   
51  469  Pettersson Karl  2004  GTEBORG  AX8904  50 m  1:38.10   
52  495  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  50 m  1:38.56   
53  380  Thrngren Eric  2006  ELFSBORG  AB2906  25 m  1:38.67   
54  448  Gardiner Jack  2004  GTEBORG  AR8904  50 m  1:38.74   
55  584  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  25 m  1:38.93   
56  632  Kivist Joar  2005  SK 1970  AP9305  25 m  1:39.69   
57  406  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  1:40.22   
58  674  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  1:40.29   
59  355  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  50 m  1:41.35   
60  701  Bck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  1:41.63   
61  682  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  50 m  1:44.89   
62  499  Ymn Anton  2005  SK LAXEN  AM6105  50 m  1:48.47   
63  471  Lai Elias  2006  GTEBORG  AR4706  50 m  1:48.91   
64  467  Inci Azad  2005  GTEBORG  AT4705  50 m  1:49.12   
65  458  Damber Wille  2005  GTEBORG  AR1105  50 m  1:51.19   
66  570  sn Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m  1:52.92   
67  402  Engstrm Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  50 m  2:00.34   
68  558  Dalqvist Gustaf  2007  MASS  AG1307  25 m     
69  685  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  20:35 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner