2024-07-15   16:09:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00

18_S
Gren 18, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
357  Holmdahl Linus  2001  ELFSBORG  AE4101  25 m  4:49.01   
408  Svedberg Simon  2001  FALKPING  AK5701  25 m  5:05.31   
547  Evertsson Mns  2003  MASS  AR2103  25 m  5:07.70   
528  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  5:10.81   
521  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  5:11.48   
525  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  5:15.70   
616  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  50 m  5:19.29   
534  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  5:25.28   
437  Egnell Loke  2003  GTEBORG  AR2703  25 m  5:30.99   
10  427  Bohlin Karl  2001  GTEBORG  AV6301  25 m  5:32.34   
11  530  Vlkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  5:33.87   
12  655  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  5:37.00   
13  480  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  5:39.72   
14  439  Mellegrd Fastn Love  2003  GTEBORG  AS9503  50 m  5:49.98   
15  371  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  5:51.83   
16  483  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  5:53.19   
17  490  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  5:57.40   
18  660  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  6:06.30   
19  661  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  8:07.98   
20  353  Tallbck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m     
21  385  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m     
22  394  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m     
23  519  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m     
24  535  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m     
25  549  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m     
26  623  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m     
27  624  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m     
28  626  Hedendahl Milton  2005  SK 1970  AC5305  25 m     
29  663  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m     
30  667  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m     
31  669  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m     
32  671  kesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m     
33  673  Lvenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m     
34  688  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  20:35 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner