Program för US-Cupen 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
US-Cupen 2018 |
|
Utskriftsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
08:05 |
|
|
Arrangör |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim flickor 10-y |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
Alva Dittmer |
2008 |
|
UDDEVALLA |
|
25m |
|
136 |
4 |
Signe Malmeling |
2008 |
AT6208 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
61 |
5 |
Louise Ahlstedt |
2008 |
AR7208 |
S 02 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Nime Flink |
2009 |
AD1609 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
140 |
2 |
Alma Olsson |
2008 |
AT4208 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
3 |
3 |
Indra Norman |
2008 |
AL4408 |
SK GÖTENE |
|
25m |
|
51 |
4 |
Mim Johanson |
2008 |
AP5608 |
S 77 |
|
25m |
59.27 |
84 |
5 |
Elsa Rohman |
2009 |
AA2409 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:34.17 |
179 |
6 |
Alva Gustafsson |
2009 |
AA5809 |
FALKENBERG |
|
25m |
|
122 |
7 |
Alma Erlandsson |
2008 |
AT7208 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Regina Zana |
2010 |
AA9810 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
57.65 |
116 |
2 |
Emma Cedergren |
2008 |
AN5608 |
UDDEVALLA |
|
25m |
53.09 |
137 |
3 |
Frida Nielsen |
2008 |
AJ6808 |
UDDEVALLA |
|
25m |
50.19 |
172 |
4 |
Adiyat Coles |
2008 |
AB1808 |
FALKENBERG |
|
25m |
45.57 |
4 |
5 |
Ebba Öjersson |
2008 |
AA7408 |
SK GÖTENE |
|
25m |
47.13 |
104 |
6 |
Szofia Zana |
2008 |
AL8408 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
50.64 |
174 |
7 |
Chloe Dahlberg |
2008 |
AJ4408 |
FALKENBERG |
|
25m |
53.23 |
49 |
8 |
Annie Hallsback |
2009 |
AA5409 |
S 77 |
|
25m |
58.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 mars 2018 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
08:05 |
|