Program för Tyresö Knatte
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Tyresö Knatte |
|
Utskriftsdatum |
17 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Tyresö |
|
Utskriftstid |
15:36 |
|
|
Arrangör |
Tyresö SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim FL 12 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
586 |
3 |
Tina Jansen |
2006 |
BK6406 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
699 |
4 |
Clara Bergvall |
2006 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
706 |
5 |
Fanny Wallman |
2006 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
705 |
1 |
Tyra Svensk Sandersson |
2006 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
698 |
2 |
Kristina Eriksson |
2006 |
BF9606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
612 |
3 |
Maja Andersson |
2006 |
BI9206 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
49.73 |
650 |
4 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.85 |
646 |
5 |
Junie Jansson Östlund |
2006 |
BF9806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.24 |
454 |
6 |
Irene Fidone |
2006 |
BO3206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
684 |
7 |
Ida Källman |
2006 |
BE5206 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
708 |
8 |
Isabella Sandberg |
2006 |
bn9406 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
496 |
1 |
Lova Skalin |
2006 |
BB8406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.10 |
453 |
2 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
41.63 |
507 |
3 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.90 |
643 |
4 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.73 |
488 |
5 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.76 |
462 |
6 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.09 |
482 |
7 |
Mira Nelin |
2006 |
BB3606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.59 |
694 |
8 |
Alva Zander |
2006 |
BE1406 |
ÖSMO SS |
|
25m |
44.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
608 |
1 |
Tuva Wiktor Jarefors |
2006 |
AX6206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.90 |
498 |
2 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.49 |
471 |
3 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
50m |
32.82 |
472 |
4 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.71 |
470 |
5 |
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.37 |
439 |
6 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.25 |
461 |
7 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.38 |
578 |
8 |
Ella Gunnarsson |
2006 |
AT5206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.26 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
17 februari 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
15:36 |
|