Ohjelma Sydkystens Ã…rgangs Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
10 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 14, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
262 |
3 |
Kaisa Falkenberg Lending |
2005 |
0504AM |
LYNGBY |
|
25m |
|
210 |
4 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
|
372 |
5 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GREVE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
186 |
2 |
Ronja Skriver Fabricius |
2006 |
0642AP |
KVIK |
|
25m |
|
175 |
3 |
Mie Bysand |
2007 |
0706AJ |
KVIK |
|
25m |
|
218 |
4 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
KVIK |
|
25m |
3:42.81 |
360 |
5 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
TUNE |
|
25m |
3:46.55 |
270 |
6 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
268 |
7 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
183 |
8 |
Ingrid Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
188 |
1 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
3:27.24 |
85 |
2 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
3:20.53 |
351 |
3 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GREVE |
|
25m |
3:20.28 |
265 |
4 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
50m |
3:13.92 |
83 |
5 |
Tilde Schyth |
2006 |
0622AG |
ROSKILDE |
|
25m |
3:19.29 |
346 |
6 |
Fiona Lei Byrne |
2007 |
0776AI |
GREVE |
|
25m |
3:20.53 |
197 |
7 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
3:22.44 |
168 |
8 |
Emma Andersen |
2007 |
0768AM |
KVIK |
|
25m |
3:35.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:08.74 |
276 |
2 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
3:05.83 |
359 |
3 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
TUNE |
|
25m |
3:02.83 |
290 |
4 |
Astrid Høyer |
2007 |
0792AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:00.98 |
77 |
5 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
3:01.60 |
275 |
6 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
3:03.91 |
208 |
7 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
3:07.74 |
192 |
8 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
25m |
3:10.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Laura Pedersen |
2007 |
0776AD |
KVIK |
|
25m |
2:54.73 |
261 |
2 |
Kathrine E. Larsen |
2005 |
0584AM |
LYNGBY |
|
50m |
2:54.04 |
418 |
3 |
Patricia Petersen |
2005 |
0526AA |
LYNGBY |
|
25m |
2:51.82 |
225 |
4 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
2:50.35 |
266 |
5 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
50m |
2:50.65 |
90 |
6 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
0418AM |
ROSKILDE |
|
25m |
2:51.84 |
328 |
7 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
TUNE |
|
25m |
2:54.27 |
12 |
8 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GREVE |
|
25m |
2:57.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:46.36 |
235 |
2 |
Signe Astrup Taul |
2004 |
0402AQ |
KVIK |
|
25m |
2:43.72 |
96 |
3 |
Ulrika Paaske |
2004 |
0482AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:41.79 |
386 |
4 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
2:41.10 |
180 |
5 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
2:41.53 |
258 |
6 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
2:43.41 |
269 |
7 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:45.37 |
238 |
8 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
2:47.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Frederikke Elster |
2004 |
0404AY |
LYNGBY |
|
25m |
2:36.73 |
330 |
2 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
TUNE |
|
25m |
2:35.83 |
323 |
3 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GREVE |
|
25m |
2:33.92 |
254 |
4 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:32.04 |
417 |
5 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
2:32.17 |
87 |
6 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:33.94 |
193 |
7 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
2:36.65 |
395 |
8 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
2:40.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
50 |
1 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
A6 |
|
25m |
2:31.90 |
60 |
2 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
2:31.10 |
256 |
3 |
Asta Højberg |
2005 |
0546AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:28.98 |
263 |
4 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:28.53 |
324 |
5 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
2:28.54 |
51 |
6 |
Emma Ekman |
2004 |
0494AG |
A6 |
|
25m |
2:29.89 |
397 |
7 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
2:31.87 |
98 |
8 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:31.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:27.66 |
62 |
2 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
2:25.78 |
257 |
3 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:20.07 |
287 |
4 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:15.66 |
255 |
5 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:17.84 |
226 |
6 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
2:23.71 |
271 |
7 |
Anastasia Smirnov |
2004 |
0458AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:27.47 |
305 |
8 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:27.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
10 marts 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|