Program för Nya Vinterneptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Nya Vinterneptuniaden 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 3, 2018 to Feb 4, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS
|
Semifinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
0 |
|
Linnéa Teljstedt |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
33.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
1 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
SS04 |
32.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Sofia Karls |
2002 |
SS04 |
31.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Sara Andersson |
2000 |
SK NEPTUN |
31.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
SPÅRVÄGEN |
30.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
5 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
31.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
6 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
31.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
7 |
|
Amanda Bekkewold |
2001 |
SK NEPTUN |
32.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
8 |
|
Lovisa Edman |
2003 |
SK NEPTUN |
33.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
9 |
|
Anna Dimitriou |
2006 |
SPIF SF |
34.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS |
Semifinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
0 |
|
Frida Bengtsson |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
33.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
32.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Vilma Brolund |
2001 |
SK NEPTUN |
31.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
31.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
4 |
|
Hilma Ramdén |
2000 |
SÖDERTÄLJE |
29.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Tina Huslid |
2000 |
SÖDERTÄLJE |
31.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
Nadia Welin-Berger |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
31.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
7 |
|
Heidi Saluveer |
2003 |
SPIF SF |
32.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
8 |
|
Michelle Aspberg |
2002 |
SÖDERTÖRN |
33.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
9 |
|
Ella Ericson |
2000 |
SK NEPTUN |
34.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS |
Semifinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
0 |
|
Angelica Blomberg |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
33.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Dimitra Tsirona |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
32.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
TÄBY SIM |
31.74 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Isabelle Wrejde |
1999 |
SK NEPTUN |
31.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
SK NEPTUN |
29.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
5 |
|
Rebecca Policastro |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
31.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
6 |
|
Filippa Berndtson |
1997 |
SS04 |
31.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
7 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
32.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SK NEPTUN |
32.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
9 |
|
Lisa Vinger |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
34.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS |
Semifinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
0 |
|
Anna Wainikka |
2004 |
SK NEPTUN |
33.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
32.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
SPÅRVÄGEN |
31.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
3 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
31.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Carolina Jonsson |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
28.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
5 |
|
Cornelia Johansson |
2003 |
ÖSA |
30.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
6 |
|
Klara Possman |
2003 |
SÖDERTÖRN |
31.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
7 |
|
Lovisa Malm |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
32.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
8 |
|
Linn Herlin |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
32.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
9 |
|
Vendela Hillström |
2003 |
SK NEPTUN |
34.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-02-03 09:24:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|