2021-12-02   08:09:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Nya Vinterneptuniaden

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 9:00

Document
Heatlista
Nya Vinterneptuniaden 2018
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 3 feb 2018 till den 4 feb 2018
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS
Försök 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:05
Anm tid
Pool
Start ca:
0 50m
170 1 Hilma Ramdén 2000 SÖDERTÄLJE 50m
178 2 Linnéa Teljstedt 2003 SÖDERTÄLJE 50m
152 3 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 50m
151 4 Ellen Broddvall 2006 SÖDERTÄLJE 50m
179 5 Sofia Tossavainen 2005 SÖDERTÄLJE 50m
269 6 Sofia Karls 2002 SS04 50m
301 7 Ida Lindström 2004 SPIF SF 50m
145 8 Cecilia Adielsson 2006 SÖDERTÄLJE 50m
9 50m
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS Försök 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Pool
Start ca:
09:06
173 0 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 50m
300 1 Sofia Lindqvist 2004 SPIF SF 50m
320 2 Emma Thur 2004 SPIF SF 50m
149 3 Angelica Blomberg 2002 SÖDERTÄLJE 50m
162 4 Tina Huslid 2000 SÖDERTÄLJE 50m
264 5 Filippa Berndtson 1997 SS04 50m
309 6 Nicole Papachristou 2003 SPIF SF 50m
154 7 Noa Ek 2008 SÖDERTÄLJE 50m
267 8 Rebecca Höglind 1998 SS04 50m
176 9 Emilia Teglöf 2005 SÖDERTÄLJE 50m
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS Försök 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Pool
Start ca:
09:06
147 0 Frida Bengtsson 2003 SÖDERTÄLJE 50m
329 1 Lisa Vinger 2003 SÖDERTÄLJE 50m
291 2 Lea Granert 2001 SPIF SF 50m
164 3 Carolina Jonsson 2002 SÖDERTÄLJE 50m
2 4 Elsa Axvik Reutergårdh 2004 BOTK-RÖNN 43.25 50m
322 5 Sara Wattad 2006 SPIF SF 44.32 50m
180 6 Nadia Welin-Berger 2002 SÖDERTÄLJE 50m
105 7 Clara Unden 2004 SK NEPTUN 50m
321 8 Sofia Walsh 2002 SPIF SF 50m
5 9 Jemina Granholm 2002 BOTK-RÖNN 50m
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS Försök 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:08
Anm tid
Pool
Start ca:
18 0 Alva Udell 2003 BOTK-RÖNN 36.40 50m
122 1 Linn Herlin 2002 SPÅRVÄGEN 33.47 50m
56 2 Lovisa Edman 2003 SK NEPTUN 32.13 50m
109 3 Isabelle Wrejde 1999 SK NEPTUN 31.16 50m
243 4 Cornelia Jerresand 2000 TÄBY SIM 30.43 50m
43 5 Sara Andersson 2000 SK NEPTUN 30.91 50m
37 6 Rebecca Policastro 2003 JÄRFÄLLA S 31.85 50m
217 7 Klara Possman 2003 SÖDERTÖRN 32.50 50m
54 8 Elsa Djuphammar 2003 SK NEPTUN 33.82 50m
310 9 Josefin Pettersson 2002 SPIF SF 41.72 50m
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS Försök 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Pool
Start ca:
09:09
283 0 Anna Dimitriou 2006 SPIF SF 34.50 50m
126 1 Maja Karlsson Karlström 2002 SPÅRVÄGEN 32.55 50m
313 2 Heidi Saluveer 2003 SPIF SF 32.12 50m
130 3 Lovisa Malm 2002 SPÅRVÄGEN 31.07 50m
119 4 Agnes Fährlin 1998 SPÅRVÄGEN 30.26 50m
257 5 Cornelia Johansson 2003 ÖSA 30.77 50m
210 6 Amanda Nilsson 2002 SÖDERTÖRN 31.50 50m
143 7 Anna Viinapuu 2000 SPÅRVÄGEN 32.33 50m
73 8 Vendela Hillström 2003 SK NEPTUN 33.66 50m
293 9 Meja Johansson 2006 SPIF SF 41.70 50m
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer SKINS Försök 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Pool
Start ca:
09:10
58 0 Ella Ericson 2000 SK NEPTUN 34.10 50m
106 1 Anna Wainikka 2004 SK NEPTUN 32.50 50m
44 2 Amanda Bekkewold 2001 SK NEPTUN 31.92 50m
42 3 Dimitra Tsirona 2002 JÄRFÄLLA S 30.98 50m
85 4 Rebecca Mattsson 1995 SK NEPTUN 28.26 50m
82 5 Isa Lundgren Sonnergren 2004 SK NEPTUN 30.70 50m
50 6 Vilma Brolund 2001 SK NEPTUN 31.45 50m
184 7 Michelle Aspberg 2002 SÖDERTÖRN 32.13 50m
60 8 Madicken Eriksson 2003 SK NEPTUN 33.50 50m
316 9 Linn Solehav 2005 SPIF SF 38.71 50m
2018-02-03 08:35:58 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Simklubben Neptun

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner