2022-10-07   11:10:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Knattesimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 50m Ryggsim/SU F/T1 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
563  Hllkvist Emmy  2008  TBY SIM  AF0208  25 m  38.43   
383  Laine Aino  2007  SK  07A013  25 m  40.47   
398  Rantanen Kerttu  2007  SK  07A146  25 m  40.53   
543  Alsn Emma  2007  TBY SIM  AJ5207  25 m  41.10   
504  Trm Hanna  2007  PUS  07A117  25 m  42.04   
511  Heinikangas Erin  2007  RaUS  07A193  25 m  42.19   
411  Valdolin Ella  2007  SK  07A285  25 m  42.71   
517  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m  42.94   
348  Larsson Nova  2007  SF  07A446  25 m  43.19   
10  435  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  43.71   
11  490  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  25 m  43.83   
12  530  Kaski Mari  2007  SWIM  07A250  25 m  45.55   
13  352  Metsola Fia  2007  SF  07A399  25 m  45.62   
14  337  Ahinko Amanda  2007  SF  07A230  25 m  46.25   
15  401  Ruusumo Agnes  2007  SK  07A278  25 m  46.98   
16  491  Jrvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m  47.00   
17  438  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  25 m  47.37   
18  618  Mkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m  47.38   
19  655  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  47.43   
20  536  Rih Sofia  2008  SWIM  08A148  25 m  47.82   
21  623  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  48.03   
22  384  Leo Naomi  2007  SK  07A306  25 m  48.22   
23  439  Jrvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  48.31   
24  392  Maude Sofia  2008  SK  08A146  50 m  48.99   
25  626  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  50 m  49.53   
26  609  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  25 m  49.59   
27  556  Gong Hanna  2007  TBY SIM  AN2807  25 m  49.64   
28  493  Knknen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  49.92   
29  634  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  25 m  50.20   
30  617  Myllymki Iiris  2008  TaTU  08A041  25 m  50.23   
31  612  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m  50.62   
32  477  Blomberg Viola  2007  NORRTLJE  AJ8807  25 m  51.31   
33  443  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  25 m  51.44   
34  459  Rikknen Saga  2008  AUi  08A396  25 m  51.68   
35  404  Salokorpi Maija  2007  SK  07A627  50 m  51.76   
36  416  Vuori Amanda  2007  SK  07A289  25 m  51.98   
37  397  Pakomki Saara  2008  SK  08A225  25 m  54.17   
38  537  Seikkula Iiris  2008  SWIM  08A336  50 m  54.37   
39  544  Bjrk Alva  2008  TBY SIM  AS9408  25 m  54.91   
40  553  Elofsson Matilda  2007  TBY SIM  AZ4407  25 m  55.35   
41  389  Luotola Lotta  2008  SK  08A400  50 m  55.87   
42  347  Fricker Amelia  2007  SF  07A456  25 m  57.34   
43  456  Piiroinen Minttu  2008  AUi  08A300  25 m  57.73   
44  371  Hanski Elsa  2008  SK  08A351  25 m  58.12   
45  501  Seppl Stella  2007  PUS  07A042  25 m  58.65   
46  656  Sandell Brianna  2008  UiKaa  08A317  50 m  59.61   
47  658  Sulanter Aava  2007  UiKaa  07A155  25 m  59.85   
48  628  Ruppa Peppi  2007  TaTU  07A003  50 m  1:01.04   
49  446  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  1:01.30   
50  467  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  50 m  1:02.79   
51  368  Andersen Annika  2008  SK  08A401  50 m  1:15.41   
52  393  Menp Selma  2007  SK  07A661  25 m     
53  413  Veiro Nea  2008  SK  08A522  25 m     
54  521  Taipalus Emilia  2008  RaUS  08A530  25 m     
55  577  Rylander Emilia  2008  TBY SIM  AS7408  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 april 2018 
Licensierad till: lands Simfrening  Utskriftstid  18:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner