Startliste for Kronborg Open 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: SUPER BRUGSEN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 4:51.12 | |
2 | 62 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:57.02 | |
3 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 5:07.71 | |
4 | 73 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 5:09.71 | |
5 | 61 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 5:13.53 | |
6 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 5:15.40 | |
7 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 5:19.42 | ||
8 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 5:21.20 | ||
9 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:24.41 | |
10 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 5:31.12 | |
11 | 51 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 5:33.25 | |
12 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 5:36.39 | |
13 | 22 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 5:41.03 | |
14 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 5:45.71 | |
15 | 143 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 5:45.72 | |
16 | 45 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 5:46.68 | |
17 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 5:47.13 | RES |
18 | 24 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 5:47.32 | RES |
19 | 40 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 5:48.77 | RES |
20 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 5:55.25 | RES |
21 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 5:56.44 | RES |
22 | 355 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 6:00.66 | RES |
23 | 50 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 6:01.24 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: MISS BAGEL |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 4:22.38 | |
2 | 65 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 50 m | 4:32.20 | |
3 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 4:45.97 | |
4 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 5:03.21 | |
5 | 87 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 5:03.45 | |
6 | 11 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 5:03.94 | |
7 | 85 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 5:04.81 | |
8 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 5:12.36 | |
9 | 47 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 5:13.21 | |
10 | 213 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 5:18.87 | |
11 | 43 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 5:20.90 | |
12 | 48 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 5:26.10 | |
13 | 140 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 5:31.56 | |
14 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 5:34.37 | |
15 | 112 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 5:35.30 | |
16 | 134 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 5:36.01 | |
17 | 294 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 5:39.37 | RES |
18 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 6:05.34 | RES | |
19 | 364 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 6:38.35 | RES |
20 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 6:42.11 | RES |
21 | 15 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | RES | |
22 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | RES | |
23 | 325 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: MENU |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 26.80 | |
2 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 28.37 | |
3 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 28.74 | |
4 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 28.85 | |
5 | 433 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 28.98 | ||
6 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 29.69 | |
7 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 29.70 | |
8 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 29.87 | ||
9 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 29.88 | ||
10 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 30.01 | |
11 | 75 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 30.07 | |
12 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 30.08 | |
13 | 350 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.59 | |
14 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 30.64 | |
15 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 30.70 | ||
16 | 102 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 30.73 | |
17 | 439 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 30.75 | |
18 | 108 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 30.90 | |
19 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 30.99 | |
20 | 561 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 31.00 | |
21 | 463 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 31.09 | |
22 | 455 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 31.10 | |
23 | 182 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 31.11 | |
24 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 31.13 | |
25 | 596 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 31.17 | |
26 | 530 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.32 | |
27 | 273 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 31.43 | |
28 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 31.43 | ||
29 | 142 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 31.58 | |
30 | 447 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 31.60 | |
31 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 31.66 | |
32 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 31.78 | |
33 | 315 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 31.80 | |
34 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 31.86 | |
35 | 9 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 31.87 | |
36 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 31.91 | |
37 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 32.03 | |
38 | 639 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 32.22 | ||
39 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 32.30 | |
40 | 472 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 32.33 | |
41 | 626 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 32.40 | |
42 | 158 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 32.43 | |
43 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 32.47 | |
44 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.64 | |
45 | 101 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 32.81 | |
46 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 32.90 | |
47 | 444 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 32.95 | |
48 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 32.97 | |
49 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 33.03 | |
50 | 586 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 33.04 | |
51 | 391 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 33.08 | |
52 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 33.13 | |
53 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 33.15 | |
54 | 129 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 33.22 | |
55 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 33.39 | |
56 | 204 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 33.40 | |
57 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 33.43 | |
58 | 453 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 33.57 | |
59 | 145 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 33.63 | |
60 | 45 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 33.66 | |
61 | 53 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 33.76 | |
62 | 335 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 33.81 | |
63 | 616 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 33.84 | |
64 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 33.93 | |
65 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 34.00 | |
66 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 34.21 | |
67 | 114 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 34.25 | |
68 | 473 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 34.25 | |
69 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 34.50 | ||
70 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 34.51 | |
71 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 34.51 | ||
72 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 34.59 | |
73 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 34.75 | |
74 | 26 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 34.88 | |
75 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 34.91 | |
76 | 617 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 35.00 | |
77 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 35.06 | |
78 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 35.08 | |
79 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 35.15 | |
80 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 35.16 | |
81 | 446 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 35.25 | |
82 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 35.26 | |
83 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 35.47 | |
84 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 35.57 | |
85 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 35.57 | |
86 | 264 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 36.05 | |
87 | 470 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.09 | |
88 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 36.22 | |
89 | 464 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 36.38 | |
90 | 153 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 36.44 | |
91 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | 36.56 | |
92 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 36.58 | |
93 | 123 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 36.63 | |
94 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 36.73 | ||
95 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 36.96 | |
96 | 19 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 37.01 | |
97 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 37.03 | |
98 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 37.05 | |
99 | 390 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 37.08 | |
100 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 37.15 | |
101 | 233 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 37.45 | |
102 | 438 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 37.60 | |
103 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 38.12 | |
104 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 38.86 | |
105 | 255 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | AA0806 | 50 m | 38.87 | |
106 | 580 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 39.06 | |
107 | 443 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 39.12 | |
108 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 39.14 | |
109 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 39.16 | |
110 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 39.24 | |
111 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 39.57 | |
112 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 39.64 | |
113 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 39.65 | |
114 | 260 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 50 m | 39.95 | |
115 | 188 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 40.01 | |
116 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 40.09 | ||
117 | 34 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 40.21 | |
118 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 40.29 | |
119 | 307 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 40.50 | |
120 | 133 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 40.64 | |
121 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 40.65 | |
122 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 40.69 | |
123 | 607 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 40.78 | |
124 | 345 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 40.94 | |
125 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 41.14 | |
126 | 457 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 41.20 | |
127 | 577 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 41.54 | |
128 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 41.76 | |
129 | 256 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 50 m | 41.92 | |
130 | 610 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 41.92 | |
131 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 42.21 | |
132 | 397 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 42.21 | |
133 | 249 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 42.99 | |
134 | 467 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 43.36 | |
135 | 189 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 43.53 | |
136 | 466 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 44.07 | |
137 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 44.32 | |
138 | 552 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 44.42 | |
139 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 44.64 | |
140 | 389 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 44.94 | |
141 | 556 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 45.27 | |
142 | 566 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 45.60 | |
143 | 448 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 47.04 | |
144 | 404 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 48.25 | |
145 | 124 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 50.03 | |
146 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 50.12 | |
147 | 539 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 50.77 | |
148 | 592 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 51.20 | |
149 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 51.94 | |
150 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | ||
151 | 574 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | ||
152 | 609 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: COLOPLAST |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 23.99 | |
2 | 3 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 24.06 | |
3 | 424 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 24.90 | ||
4 | 7 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 25.42 | |
5 | 210 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 25.51 | |
6 | 571 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 25.51 | |
7 | 651 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 25.53 | |
8 | 627 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 25.61 | |
9 | 160 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 25.77 | |
10 | 86 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 25.91 | |
11 | 523 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 26.06 | |
12 | 620 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 26.14 | |
13 | 83 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 26.45 | |
14 | 618 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 26.49 | |
15 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 26.62 | |
16 | 84 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 26.64 | |
17 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 26.74 | |
18 | 434 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 26.79 | ||
19 | 427 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 27.19 | ||
20 | 645 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 27.41 | ||
21 | 559 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 27.51 | |
22 | 47 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 27.69 | |
23 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 27.77 | |
24 | 474 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 27.96 | |
25 | 342 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 28.09 | |
26 | 299 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 28.21 | |
27 | 419 | Solbe Jonas Milian Hestad | 2003 | Bærum | 50 m | 28.21 | ||
28 | 431 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 28.41 | ||
29 | 209 | Dahlgren Anton | 1993 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 28.43 | |
30 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 28.52 | ||
31 | 181 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 28.64 | |
32 | 88 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 50 m | 28.86 | |
33 | 545 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 29.07 | |
34 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 29.13 | ||
35 | 48 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 29.14 | |
36 | 440 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 29.19 | |
37 | 425 | Birkeland Simen Littorin | 2002 | Bærum | 50 m | 29.22 | ||
38 | 174 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 29.23 | |
39 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 29.27 | |
40 | 172 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 29.29 | |
41 | 11 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 29.33 | |
42 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 29.33 | |
43 | 622 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 29.34 | |
44 | 451 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 29.38 | |
45 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 29.63 | |
46 | 90 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH | 50 m | 29.70 | |
47 | 605 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 29.75 | |
48 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 29.80 | |
49 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 29.91 | |
50 | 327 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 30.27 | |
51 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 30.39 | |
52 | 16 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 30.46 | |
53 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 30.73 | |
54 | 587 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 30.76 | |
55 | 462 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 31.11 | |
56 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 31.24 | |
57 | 526 | Christiansen Oliver U. | 1999 | HELSINGØR | 9913AG | 50 m | 31.29 | |
58 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 31.34 | |
59 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 31.34 | |
60 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 31.34 | |
61 | 163 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 31.55 | |
62 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 31.59 | |
63 | 454 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 31.71 | |
64 | 169 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 31.87 | |
65 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 32.30 | |
66 | 568 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 32.38 | |
67 | 106 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 32.43 | |
68 | 323 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 32.47 | |
69 | 155 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 32.66 | |
70 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 32.93 | |
71 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 33.04 | |
72 | 49 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 33.06 | |
73 | 550 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 33.09 | |
74 | 441 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 33.21 | |
75 | 436 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 33.25 | |
76 | 468 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 33.29 | |
77 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 33.31 | |
78 | 437 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 33.31 | |
79 | 146 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 33.54 | |
80 | 471 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 33.58 | |
81 | 450 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 33.62 | |
82 | 608 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 33.72 | |
83 | 547 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 33.85 | |
84 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 33.89 | |
85 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 33.91 | |
86 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 33.99 | |
87 | 630 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 34.03 | |
88 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 34.05 | |
89 | 638 | Dodrimong Fynn | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.16 | ||
90 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 34.22 | |
91 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 34.46 | |
92 | 154 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 34.58 | |
93 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 34.77 | |
94 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 34.86 | |
95 | 445 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 35.10 | |
96 | 456 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 35.26 | |
97 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 35.58 | |
98 | 254 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 36.01 | |
99 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 36.03 | |
100 | 459 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 36.45 | |
101 | 17 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 36.49 | |
102 | 194 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 36.59 | |
103 | 449 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 36.61 | |
104 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 36.70 | |
105 | 113 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 36.74 | |
106 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 36.87 | |
107 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 36.93 | |
108 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 36.95 | |
109 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 36.96 | |
110 | 366 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 36.96 | |
111 | 281 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 37.02 | |
112 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 37.04 | |
113 | 452 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 37.12 | |
114 | 99 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 37.34 | |
115 | 138 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 37.53 | |
116 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 38.11 | |
117 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 38.37 | |
118 | 634 | Bamberg Jordan | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 38.52 | ||
119 | 239 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 50 m | 39.01 | |
120 | 240 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 39.12 | |
121 | 250 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 39.19 | |
122 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 39.24 | |
123 | 311 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 39.26 | |
124 | 469 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 39.92 | |
125 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 39.94 | |
126 | 246 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 39.98 | |
127 | 458 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 41.04 | |
128 | 461 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 41.09 | |
129 | 588 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 41.27 | |
130 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 42.07 | |
131 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 42.13 | ||
132 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 42.40 | |
133 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 42.43 | |
134 | 635 | Beck Daniel | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 42.59 | ||
135 | 465 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 43.86 | |
136 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 43.92 | |
137 | 358 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 43.94 | |
138 | 549 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 44.93 | |
139 | 540 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 44.95 | |
140 | 321 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 45.38 | |
141 | 12 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 45.41 | |
142 | 292 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 45.55 | |
143 | 127 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 45.56 | |
144 | 364 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 46.42 | |
145 | 238 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 47.40 | |
146 | 460 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 47.93 | |
147 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 53.12 | |
148 | 544 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 53.89 | |
149 | 395 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | 54.32 | |
150 | 554 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 54.83 | |
151 | 304 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 50 m | 55.51 | |
152 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | ||
153 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | ||
154 | 267 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | ||
155 | 516 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | ||
156 | 522 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | ||
157 | 533 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: REFOOD |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 28.05 | |
2 | 31 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 30.00 | |
3 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 30.92 | ||
4 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 31.14 | |
5 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 31.18 | ||
6 | 296 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 31.44 | |
7 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 31.97 | |
8 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 32.34 | ||
9 | 447 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 32.47 | |
10 | 143 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 32.71 | |
11 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 32.79 | |
12 | 206 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 32.82 | |
13 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 32.87 | |
14 | 367 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 33.10 | |
15 | 204 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 33.24 | |
16 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 33.26 | |
17 | 142 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 33.56 | |
18 | 411 | Bjerkaas Caroline Greni | 2001 | Bærum | 50 m | 33.66 | ||
19 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 33.73 | |
20 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 33.76 | |
21 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 33.77 | |
22 | 335 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 33.87 | |
23 | 350 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 33.96 | |
24 | 24 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 34.10 | |
25 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 34.10 | |
26 | 519 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 34.10 | |
27 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 34.28 | |
28 | 647 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.30 | ||
29 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 34.54 | |
30 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 34.57 | |
31 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 34.59 | |
32 | 101 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 34.73 | |
33 | 455 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 34.84 | |
34 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 34.94 | |
35 | 375 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 35.12 | |
36 | 341 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 35.17 | |
37 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 35.18 | |
38 | 636 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 35.20 | ||
39 | 161 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 35.24 | |
40 | 643 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 35.31 | ||
41 | 22 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 35.59 | |
42 | 439 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 35.63 | |
43 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 35.70 | |
44 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 35.89 | ||
45 | 607 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 35.91 | |
46 | 196 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 35.95 | |
47 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 35.97 | |
48 | 470 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.00 | |
49 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 36.05 | |
50 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 36.21 | |
51 | 32 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 36.49 | |
52 | 443 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 36.51 | |
53 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 36.64 | |
54 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 36.74 | |
55 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 36.99 | |
56 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 37.01 | |
57 | 457 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 37.35 | |
58 | 10 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 37.69 | |
59 | 19 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 37.71 | |
60 | 387 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 37.76 | |
61 | 295 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 37.77 | |
62 | 472 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 38.19 | |
63 | 464 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 38.39 | |
64 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 38.43 | |
65 | 339 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 38.44 | |
66 | 444 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 38.44 | |
67 | 473 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 38.50 | |
68 | 586 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 38.51 | |
69 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 38.74 | |
70 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 38.76 | |
71 | 347 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 38.79 | |
72 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 38.93 | |
73 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 39.06 | |
74 | 379 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 39.07 | |
75 | 171 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 39.23 | |
76 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 39.29 | |
77 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 39.49 | |
78 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 39.49 | |
79 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 40.00 | |
80 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 40.12 | |
81 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 40.16 | |
82 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 40.41 | |
83 | 175 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 41.07 | |
84 | 260 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 50 m | 41.12 | |
85 | 249 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 41.16 | |
86 | 562 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 41.42 | |
87 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 41.45 | |
88 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 41.59 | |
89 | 275 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 41.75 | |
90 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 41.84 | |
91 | 448 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.84 | |
92 | 467 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 41.89 | |
93 | 466 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 41.91 | |
94 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 42.38 | |
95 | 166 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 42.43 | |
96 | 438 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 42.62 | |
97 | 446 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 43.04 | |
98 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 43.05 | |
99 | 256 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 50 m | 43.36 | |
100 | 535 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 43.62 | |
101 | 263 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 43.80 | |
102 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 43.98 | |
103 | 328 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 44.08 | |
104 | 552 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 44.08 | |
105 | 324 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 44.81 | |
106 | 117 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 45.18 | |
107 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 45.52 | |
108 | 314 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 45.73 | |
109 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 45.91 | |
110 | 574 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 46.28 | |
111 | 386 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 46.96 | |
112 | 288 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 47.37 | |
113 | 538 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 50 m | 47.41 | |
114 | 376 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 47.58 | |
115 | 534 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 48.12 | |
116 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 48.58 | |
117 | 374 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 48.99 | |
118 | 384 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 50 m | 49.32 | |
119 | 293 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 49.60 | |
120 | 569 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 50 m | 50.69 | |
121 | 592 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 50.79 | |
122 | 613 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 50 m | 51.16 | |
123 | 539 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 52.46 | |
124 | 520 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 53.50 | |
125 | 609 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 53.77 | |
126 | 602 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 54.18 | |
127 | 601 | Thorman Julie | 2008 | HELSINGØR | 0804AH | 50 m | 54.28 | |
128 | 517 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 54.59 | |
129 | 553 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 50 m | 56.88 | |
130 | 529 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 57.29 | |
131 | 611 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | 57.98 | |
132 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | ||
133 | 298 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 50 m | ||
134 | 316 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 50 m | ||
135 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | ||
136 | 453 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | ||
137 | 633 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: COMWELL BORUPGAARD |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 25.43 | |
2 | 652 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 25.91 | |
3 | 1 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 26.03 | |
4 | 6 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 26.53 | |
5 | 177 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 26.53 | |
6 | 621 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 26.80 | |
7 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 27.96 | |
8 | 419 | Solbe Jonas Milian Hestad | 2003 | Bærum | 50 m | 28.15 | ||
9 | 149 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 28.31 | |
10 | 67 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 28.95 | |
11 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 29.10 | |
12 | 327 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 29.10 | |
13 | 523 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 30.21 | |
14 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 30.24 | |
15 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 30.27 | ||
16 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 30.29 | |
17 | 451 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 30.51 | |
18 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 30.82 | |
19 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 30.88 | ||
20 | 294 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 31.13 | |
21 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 32.48 | |
22 | 106 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 32.58 | |
23 | 80 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 32.78 | |
24 | 462 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 32.83 | |
25 | 545 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 33.09 | |
26 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 33.14 | |
27 | 468 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 33.57 | |
28 | 372 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 33.58 | |
29 | 585 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 33.80 | |
30 | 436 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 33.84 | |
31 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 34.07 | |
32 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 34.15 | |
33 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 34.19 | |
34 | 78 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 34.29 | |
35 | 471 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 34.30 | |
36 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 34.40 | |
37 | 454 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 34.96 | |
38 | 134 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 34.98 | |
39 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 35.20 | |
40 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 35.30 | |
41 | 456 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 35.31 | |
42 | 346 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 35.33 | |
43 | 450 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 35.33 | |
44 | 452 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 35.43 | |
45 | 441 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 35.70 | |
46 | 20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 35.87 | |
47 | 459 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 36.14 | |
48 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 36.21 | |
49 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 36.33 | |
50 | 155 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 36.36 | |
51 | 440 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 36.51 | |
52 | 461 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 36.72 | |
53 | 550 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 36.72 | |
54 | 157 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 36.75 | |
55 | 154 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 36.78 | |
56 | 240 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 36.94 | |
57 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 37.19 | |
58 | 445 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 37.27 | |
59 | 546 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 37.41 | |
60 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 37.47 | |
61 | 449 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 37.87 | |
62 | 437 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 38.16 | |
63 | 634 | Bamberg Jordan | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 38.22 | ||
64 | 291 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 38.23 | |
65 | 305 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 38.39 | |
66 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 38.40 | |
67 | 253 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 38.51 | |
68 | 246 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 38.54 | |
69 | 460 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 38.60 | |
70 | 110 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 38.71 | |
71 | 359 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 38.92 | |
72 | 148 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 39.01 | |
73 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 39.26 | |
74 | 248 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 39.52 | |
75 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 39.66 | |
76 | 131 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 39.85 | |
77 | 250 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 39.86 | |
78 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 40.00 | ||
79 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 40.10 | |
80 | 239 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 50 m | 40.24 | |
81 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 40.45 | |
82 | 588 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 40.54 | |
83 | 21 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 40.80 | |
84 | 247 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 40.80 | |
85 | 458 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 41.62 | |
86 | 635 | Beck Daniel | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 42.15 | ||
87 | 301 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 42.30 | |
88 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 42.35 | |
89 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 42.37 | |
90 | 358 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 42.49 | |
91 | 381 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 42.55 | |
92 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 42.63 | |
93 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 42.63 | |
94 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 42.83 | ||
95 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 43.46 | |
96 | 238 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 44.19 | |
97 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 44.35 | |
98 | 465 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 45.26 | |
99 | 540 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 45.57 | |
100 | 570 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 46.72 | |
101 | 469 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 46.84 | |
102 | 544 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 47.36 | |
103 | 572 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 47.62 | |
104 | 549 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 47.67 | |
105 | 541 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 48.28 | |
106 | 582 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 48.35 | |
107 | 371 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 50 m | 48.41 | |
108 | 522 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 49.05 | |
109 | 560 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 49.29 | |
110 | 528 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 49.54 | |
111 | 554 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 49.70 | |
112 | 533 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 50.38 | |
113 | 516 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 51.37 | |
114 | 615 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 50 m | 52.14 | |
115 | 567 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 54.58 | |
116 | 304 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 50 m | ||
117 | 526 | Christiansen Oliver U. | 1999 | HELSINGØR | 9913AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: SPORTSDIRECT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 433 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 32.42 | ||
2 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 33.05 | |
3 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 33.66 | ||
4 | 61 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 34.14 | |
5 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 34.33 | |
6 | 150 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 35.16 | |
7 | 158 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 35.29 | |
8 | 330 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 35.49 | |
9 | 23 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 35.57 | |
10 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 35.78 | |
11 | 74 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 36.34 | |
12 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 36.51 | |
13 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 36.90 | |
14 | 563 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 37.09 | |
15 | 641 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 37.16 | ||
16 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 37.18 | |
17 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 38.31 | |
18 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 38.41 | |
19 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 38.51 | |
20 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 38.52 | |
21 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 38.77 | |
22 | 102 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 38.82 | |
23 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 38.90 | |
24 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 39.17 | |
25 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 39.65 | |
26 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 39.70 | ||
27 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 39.80 | |
28 | 650 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 40.00 | |
29 | 176 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 40.60 | |
30 | 411 | Bjerkaas Caroline Greni | 2001 | Bærum | 50 m | 41.07 | ||
31 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 41.28 | |
32 | 129 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 41.59 | |
33 | 233 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 41.68 | |
34 | 390 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 41.77 | |
35 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 42.07 | |
36 | 378 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 42.13 | |
37 | 123 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 42.14 | |
38 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 42.20 | |
39 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 42.22 | ||
40 | 128 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 42.27 | |
41 | 610 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 42.49 | |
42 | 108 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 42.77 | |
43 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 42.92 | |
44 | 249 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 42.93 | |
45 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 42.98 | |
46 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 42.99 | |
47 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 43.57 | |
48 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 43.66 | |
49 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 43.71 | |
50 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 43.89 | |
51 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 44.27 | |
52 | 188 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 44.57 | |
53 | 167 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 44.89 | |
54 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 44.93 | |
55 | 389 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 45.06 | |
56 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 45.35 | |
57 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 45.41 | |
58 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 45.65 | |
59 | 10 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 45.87 | |
60 | 613 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 50 m | 46.13 | |
61 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 46.39 | |
62 | 535 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 46.76 | |
63 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 46.89 | |
64 | 574 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 47.80 | |
65 | 607 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 47.83 | |
66 | 375 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 47.95 | |
67 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 48.22 | |
68 | 538 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 50 m | 48.24 | |
69 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 48.64 | |
70 | 392 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 48.80 | |
71 | 397 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 49.17 | |
72 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 49.69 | |
73 | 288 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 50.03 | |
74 | 293 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 50.33 | |
75 | 332 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 50.67 | |
76 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 51.31 | |
77 | 592 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 52.09 | |
78 | 298 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 50 m | 53.00 | |
79 | 539 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 53.75 | |
80 | 569 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 50 m | 53.90 | |
81 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 54.19 | |
82 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 54.32 | |
83 | 529 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 54.72 | |
84 | 609 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 55.12 | |
85 | 386 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 56.02 | |
86 | 520 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 56.66 | |
87 | 404 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 57.19 | |
88 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 57.39 | |
89 | 345 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 59.68 | |
90 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:00.34 | |
91 | 553 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 50 m | 1:03.30 | |
92 | 373 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 50 m | 1:04.06 | |
93 | 517 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 1:07.75 | |
94 | 316 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 50 m | ||
95 | 324 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | ||
96 | 534 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | ||
97 | 583 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | ||
98 | 601 | Thorman Julie | 2008 | HELSINGØR | 0804AH | 50 m | ||
99 | 611 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | ||
100 | 633 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: PEARLY |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 28.34 | |
2 | 424 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 28.36 | ||
3 | 652 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 29.91 | |
4 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 30.01 | |
5 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 30.39 | |
6 | 68 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 30.40 | |
7 | 270 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 31.68 | |
8 | 434 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 31.76 | ||
9 | 209 | Dahlgren Anton | 1993 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 31.78 | |
10 | 430 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 31.87 | ||
11 | 644 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 32.04 | ||
12 | 651 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 32.20 | |
13 | 147 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 33.16 | |
14 | 545 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 33.27 | |
15 | 88 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 50 m | 33.28 | |
16 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 33.47 | |
17 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 34.91 | |
18 | 608 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 35.12 | |
19 | 205 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 35.13 | |
20 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 35.13 | |
21 | 77 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 50 m | 35.22 | |
22 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 35.61 | |
23 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 36.16 | |
24 | 425 | Birkeland Simen Littorin | 2002 | Bærum | 50 m | 36.23 | ||
25 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 36.31 | |
26 | 550 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 36.74 | |
27 | 178 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 36.75 | |
28 | 546 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 36.90 | |
29 | 377 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 37.87 | |
30 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 37.89 | |
31 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 38.08 | |
32 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 38.62 | |
33 | 278 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 38.69 | |
34 | 162 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 38.85 | |
35 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 38.92 | |
36 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 39.06 | |
37 | 17 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 39.24 | |
38 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 39.34 | |
39 | 157 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 39.47 | |
40 | 140 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 39.70 | |
41 | 536 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 40.03 | |
42 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 41.02 | |
43 | 106 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 41.81 | |
44 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 41.82 | |
45 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 42.12 | |
46 | 248 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 42.13 | |
47 | 281 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 42.19 | |
48 | 138 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 43.11 | |
49 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 43.15 | |
50 | 359 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 43.40 | |
51 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 43.49 | |
52 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 43.90 | |
53 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 44.10 | |
54 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 44.13 | |
55 | 642 | Lepp Felix | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 44.59 | ||
56 | 99 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 45.08 | |
57 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 45.23 | |
58 | 321 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 45.34 | |
59 | 247 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 45.49 | |
60 | 395 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | 45.70 | |
61 | 582 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 46.66 | |
62 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 47.77 | |
63 | 131 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 47.84 | |
64 | 572 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 47.89 | |
65 | 634 | Bamberg Jordan | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 48.10 | ||
66 | 356 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 49.12 | |
67 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 50.19 | |
68 | 541 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 51.28 | |
69 | 354 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 51.34 | |
70 | 533 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 53.18 | |
71 | 570 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 53.52 | |
72 | 522 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 57.64 | |
73 | 301 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 58.23 | |
74 | 567 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 1:03.00 | |
75 | 554 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 1:11.04 | |
76 | 528 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 1:14.75 | |
77 | 615 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: ØRSTED |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 26.00 | |
2 | 519 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 27.44 | |
3 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 27.47 | |
4 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 27.65 | ||
5 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 27.68 | ||
6 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 27.74 | |
7 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 28.01 | |
8 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 28.02 | |
9 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 28.17 | |
10 | 350 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 28.19 | |
11 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 28.27 | |
12 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 28.39 | ||
13 | 463 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 28.41 | |
14 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 28.49 | ||
15 | 9 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 28.57 | |
16 | 596 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 28.57 | |
17 | 31 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 28.58 | |
18 | 182 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 28.65 | |
19 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 28.69 | |
20 | 367 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 28.72 | |
21 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 28.73 | |
22 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 28.76 | |
23 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 28.78 | ||
24 | 647 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 28.82 | ||
25 | 50 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 28.85 | |
26 | 273 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 28.86 | |
27 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 28.94 | |
28 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 28.99 | |
29 | 315 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 29.07 | |
30 | 439 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 29.15 | |
31 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 29.16 | |
32 | 206 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 29.25 | |
33 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 29.27 | |
34 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 29.32 | |
35 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 29.36 | |
36 | 337 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 29.43 | |
37 | 296 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 29.50 | |
38 | 530 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 29.53 | |
39 | 150 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 29.57 | |
40 | 447 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 29.58 | |
41 | 606 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 29.74 | |
42 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 29.78 | |
43 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 29.79 | |
44 | 196 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 29.79 | |
45 | 51 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 29.87 | |
46 | 455 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 29.92 | |
47 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 29.92 | |
48 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 30.07 | |
49 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 30.11 | |
50 | 264 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 30.12 | |
51 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 30.14 | |
52 | 561 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 30.15 | |
53 | 626 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 30.15 | |
54 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 30.21 | |
55 | 335 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 30.23 | |
56 | 72 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | AC1202 | 50 m | 30.27 | |
57 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 30.35 | |
58 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.51 | |
59 | 69 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 50 m | 30.52 | |
60 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 30.53 | |
61 | 616 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 30.58 | |
62 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 30.60 | |
63 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 30.67 | ||
64 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 30.69 | |
65 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.69 | |
66 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 30.70 | ||
67 | 472 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 30.93 | |
68 | 586 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 31.03 | |
69 | 607 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 31.03 | |
70 | 40 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 31.04 | |
71 | 26 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 31.06 | |
72 | 643 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 31.06 | ||
73 | 161 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 31.14 | |
74 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 31.21 | |
75 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 31.24 | |
76 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 31.25 | ||
77 | 32 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 31.33 | |
78 | 583 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 31.35 | |
79 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 31.39 | |
80 | 650 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 31.50 | |
81 | 563 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 31.52 | |
82 | 391 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 31.62 | |
83 | 145 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 31.69 | |
84 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.70 | |
85 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 31.75 | |
86 | 387 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 31.80 | |
87 | 330 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 31.89 | |
88 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 31.95 | |
89 | 444 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 31.99 | |
90 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 32.00 | |
91 | 233 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 32.03 | |
92 | 453 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 32.03 | |
93 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 32.03 | |
94 | 379 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 32.07 | |
95 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | 32.08 | |
96 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 32.11 | |
97 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 32.17 | |
98 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 32.19 | |
99 | 167 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 32.20 | |
100 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 32.27 | |
101 | 473 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 32.30 | |
102 | 593 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 32.33 | |
103 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 32.34 | |
104 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 32.41 | |
105 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 32.43 | |
106 | 53 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 32.51 | |
107 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 32.57 | |
108 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 32.61 | |
109 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 32.76 | |
110 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 32.79 | |
111 | 382 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 32.84 | |
112 | 443 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 32.84 | |
113 | 123 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 32.89 | |
114 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 32.91 | |
115 | 470 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 33.03 | |
116 | 347 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 33.22 | |
117 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 33.27 | |
118 | 295 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 33.31 | |
119 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 33.53 | |
120 | 307 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 33.70 | |
121 | 34 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 33.74 | |
122 | 448 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 33.76 | |
123 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 33.83 | |
124 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 33.87 | |
125 | 446 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 33.90 | |
126 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 34.10 | |
127 | 464 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 34.14 | |
128 | 438 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 34.28 | |
129 | 339 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 34.40 | |
130 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 34.57 | |
131 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 34.62 | |
132 | 457 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 34.82 | |
133 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 34.84 | |
134 | 256 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 50 m | 34.90 | |
135 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.91 | ||
136 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 34.98 | |
137 | 341 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 35.34 | |
138 | 133 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 35.37 | |
139 | 562 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 35.39 | |
140 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 35.63 | |
141 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 35.67 | |
142 | 175 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 35.81 | |
143 | 260 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 50 m | 35.85 | |
144 | 392 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 35.86 | |
145 | 580 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 35.99 | |
146 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 36.19 | |
147 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 36.33 | |
148 | 538 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 50 m | 36.34 | |
149 | 556 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 36.43 | |
150 | 328 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 36.49 | |
151 | 467 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 36.92 | |
152 | 566 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 36.93 | |
153 | 345 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 37.29 | |
154 | 189 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 37.46 | |
155 | 275 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 38.13 | |
156 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 38.56 | |
157 | 263 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 38.75 | |
158 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 39.08 | |
159 | 466 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 39.08 | |
160 | 376 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 39.11 | |
161 | 332 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 39.35 | |
162 | 124 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 39.87 | |
163 | 314 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 40.16 | |
164 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 40.52 | |
165 | 117 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 40.52 | |
166 | 613 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 50 m | 40.60 | |
167 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 40.63 | |
168 | 577 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 41.42 | |
169 | 374 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 42.27 | |
170 | 602 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 42.37 | |
171 | 592 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 42.74 | |
172 | 569 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 50 m | 42.75 | |
173 | 386 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 44.19 | |
174 | 384 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 50 m | 44.21 | |
175 | 520 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 46.17 | |
176 | 534 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 46.19 | |
177 | 539 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 46.26 | |
178 | 553 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 50 m | 48.54 | |
179 | 552 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 48.65 | |
180 | 609 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 49.09 | |
181 | 529 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 49.28 | |
182 | 517 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 50.27 | |
183 | 373 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 50 m | 52.08 | |
184 | 611 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | 56.86 | |
185 | 114 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | ||
186 | 288 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | ||
187 | 574 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | ||
188 | 601 | Thorman Julie | 2008 | HELSINGØR | 0804AH | 50 m | ||
189 | 633 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 22.64 | |
2 | 627 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 22.85 | |
3 | 424 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 23.07 | ||
4 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 23.79 | |
5 | 621 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 23.87 | |
6 | 83 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 23.92 | |
7 | 2 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 24.16 | |
8 | 620 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 24.33 | |
9 | 571 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 25.09 | |
10 | 87 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 25.28 | |
11 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 25.38 | |
12 | 618 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 25.43 | |
13 | 67 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 25.52 | |
14 | 210 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 25.54 | |
15 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 25.59 | |
16 | 645 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 25.60 | ||
17 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 25.61 | |
18 | 84 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 25.64 | |
19 | 427 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 25.84 | ||
20 | 430 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 25.89 | ||
21 | 523 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 25.94 | |
22 | 47 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 26.00 | |
23 | 86 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 26.12 | |
24 | 346 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 26.16 | |
25 | 431 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 26.16 | ||
26 | 605 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 26.21 | |
27 | 342 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.23 | |
28 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 26.35 | |
29 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 26.35 | ||
30 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 26.39 | |
31 | 644 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 26.45 | ||
32 | 299 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 26.48 | |
33 | 16 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 26.51 | |
34 | 147 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 26.57 | |
35 | 559 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 26.86 | |
36 | 174 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 26.96 | |
37 | 149 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 27.02 | |
38 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 27.16 | ||
39 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 27.25 | |
40 | 451 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 27.46 | |
41 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 27.55 | |
42 | 585 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 27.64 | |
43 | 526 | Christiansen Oliver U. | 1999 | HELSINGØR | 9913AG | 50 m | 27.66 | |
44 | 181 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 27.82 | |
45 | 372 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 27.86 | |
46 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 27.94 | |
47 | 622 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 27.96 | |
48 | 547 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 28.03 | |
49 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 28.11 | |
50 | 92 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 50 m | 28.31 | |
51 | 377 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 28.35 | |
52 | 146 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 28.37 | |
53 | 545 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 28.40 | |
54 | 205 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 28.51 | |
55 | 436 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 28.52 | |
56 | 440 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 28.53 | |
57 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 28.57 | |
58 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 28.65 | |
59 | 294 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 28.66 | |
60 | 587 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 28.66 | |
61 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 28.70 | |
62 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 28.78 | |
63 | 163 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 28.83 | |
64 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 28.91 | |
65 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 29.01 | |
66 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 29.17 | |
67 | 106 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 29.36 | |
68 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 29.37 | |
69 | 462 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 29.39 | |
70 | 15 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 29.40 | |
71 | 278 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 29.55 | |
72 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 29.56 | |
73 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 29.56 | |
74 | 43 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 29.67 | |
75 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 29.69 | |
76 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 29.78 | |
77 | 20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 29.86 | |
78 | 325 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 29.90 | |
79 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 30.01 | |
80 | 441 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 30.02 | |
81 | 456 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 30.11 | |
82 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 30.14 | |
83 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 30.22 | |
84 | 49 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 30.23 | |
85 | 471 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 30.33 | |
86 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 30.37 | |
87 | 454 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 30.38 | |
88 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 30.49 | |
89 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 30.62 | |
90 | 323 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 30.65 | |
91 | 536 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 30.65 | |
92 | 630 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 30.66 | |
93 | 550 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 30.73 | |
94 | 169 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 30.81 | |
95 | 445 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 30.83 | |
96 | 305 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 30.84 | |
97 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 31.00 | |
98 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 31.02 | |
99 | 437 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 31.05 | |
100 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 31.06 | |
101 | 468 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 31.10 | |
102 | 450 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 31.38 | |
103 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 31.53 | |
104 | 113 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 31.57 | |
105 | 194 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 31.74 | |
106 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 31.79 | ||
107 | 449 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 31.82 | |
108 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 32.22 | |
109 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 32.27 | |
110 | 281 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 32.47 | |
111 | 459 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 32.69 | |
112 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 32.72 | |
113 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 32.81 | |
114 | 452 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 32.81 | |
115 | 359 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 32.84 | |
116 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 32.86 | |
117 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 32.90 | |
118 | 461 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 33.01 | |
119 | 253 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 33.10 | |
120 | 638 | Dodrimong Fynn | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 33.14 | ||
121 | 21 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 33.22 | |
122 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 33.22 | |
123 | 364 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 33.26 | |
124 | 291 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 33.27 | |
125 | 254 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 33.36 | |
126 | 240 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 33.41 | |
127 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 33.43 | |
128 | 110 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 33.82 | |
129 | 540 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 33.84 | |
130 | 634 | Bamberg Jordan | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 33.84 | ||
131 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 33.92 | |
132 | 247 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 34.01 | |
133 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 34.02 | ||
134 | 460 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 34.27 | |
135 | 239 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 50 m | 34.33 | |
136 | 458 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 34.61 | |
137 | 246 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 34.71 | |
138 | 248 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 34.78 | |
139 | 131 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 34.83 | |
140 | 568 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 34.88 | |
141 | 358 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 35.18 | |
142 | 582 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 35.27 | |
143 | 469 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 35.29 | |
144 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 35.54 | |
145 | 250 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 35.54 | |
146 | 311 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 35.91 | |
147 | 588 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 35.99 | |
148 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 36.02 | |
149 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 36.08 | |
150 | 572 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 36.24 | |
151 | 127 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 36.28 | |
152 | 465 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 36.42 | |
153 | 267 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 36.65 | |
154 | 381 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 36.65 | |
155 | 238 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 37.55 | |
156 | 12 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 38.14 | |
157 | 570 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 38.17 | |
158 | 528 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 38.30 | |
159 | 371 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 50 m | 38.55 | |
160 | 560 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 38.92 | |
161 | 642 | Lepp Felix | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 38.99 | ||
162 | 544 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 40.53 | |
163 | 549 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 40.55 | |
164 | 516 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 40.57 | |
165 | 554 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 40.78 | |
166 | 292 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 40.90 | |
167 | 304 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 50 m | 41.15 | |
168 | 541 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 41.15 | |
169 | 354 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 41.75 | |
170 | 522 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 42.57 | |
171 | 301 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 43.37 | |
172 | 533 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 45.39 | |
173 | 567 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 47.91 | |
174 | 615 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: FORLAGET COBOLT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 627 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 49.39 | |
2 | 3 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 49.96 | |
3 | 424 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 50.85 | ||
4 | 651 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 51.60 | |
5 | 621 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 52.05 | |
6 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 52.41 | |
7 | 7 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 52.78 | |
8 | 64 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 52.94 | |
9 | 618 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 53.06 | |
10 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 53.08 | |
11 | 629 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 50 m | 53.19 | |
12 | 620 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 53.71 | |
13 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 53.94 | |
14 | 83 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 53.99 | |
15 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 54.13 | |
16 | 172 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 54.33 | |
17 | 210 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 54.43 | |
18 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 54.65 | |
19 | 474 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 54.78 | |
20 | 87 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 54.80 | |
21 | 160 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 54.80 | |
22 | 65 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 50 m | 55.43 | |
23 | 434 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 55.47 | ||
24 | 431 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 56.03 | ||
25 | 571 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 56.23 | |
26 | 88 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 50 m | 56.24 | |
27 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 56.25 | |
28 | 342 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 56.54 | |
29 | 84 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 56.81 | |
30 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 56.83 | |
31 | 47 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 57.01 | |
32 | 645 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 57.17 | ||
33 | 605 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 57.36 | |
34 | 523 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 57.65 | |
35 | 299 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 57.85 | |
36 | 86 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 57.94 | |
37 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 58.03 | ||
38 | 346 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 58.08 | |
39 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 58.25 | ||
40 | 427 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 58.40 | ||
41 | 559 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 58.68 | |
42 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 58.72 | |
43 | 622 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 58.78 | |
44 | 430 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 58.86 | ||
45 | 216 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 58.93 | |
46 | 147 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 58.96 | |
47 | 48 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 58.97 | |
48 | 644 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 59.24 | ||
49 | 646 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 59.27 | ||
50 | 181 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 59.58 | |
51 | 92 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 50 m | 59.70 | |
52 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 59.80 | |
53 | 266 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 59.95 | |
54 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 1:00.21 | |
55 | 372 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 1:00.31 | |
56 | 357 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:00.48 | |
57 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:00.54 | |
58 | 82 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 50 m | 1:00.70 | |
59 | 219 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:00.85 | |
60 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:01.18 | |
61 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:01.58 | |
62 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 1:01.67 | |
63 | 213 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 1:01.83 | |
64 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 1:01.84 | |
65 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 1:01.89 | |
66 | 174 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 1:02.34 | |
67 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 1:02.71 | |
68 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:02.74 | |
69 | 112 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:02.79 | |
70 | 585 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:02.83 | |
71 | 587 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:02.84 | |
72 | 205 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 1:03.06 | |
73 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:03.19 | |
74 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 1:03.40 | |
75 | 436 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:03.41 | |
76 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:03.44 | |
77 | 278 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:03.68 | |
78 | 454 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:03.76 | |
79 | 163 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:03.96 | |
80 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:04.11 | |
81 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:04.22 | |
82 | 377 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 1:04.30 | |
83 | 525 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:04.35 | |
84 | 325 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:04.43 | |
85 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:04.46 | |
86 | 222 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:04.61 | |
87 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:04.92 | |
88 | 462 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:05.21 | |
89 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 1:05.25 | |
90 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:05.44 | |
91 | 49 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:05.54 | |
92 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:05.74 | |
93 | 285 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:06.15 | |
94 | 305 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:06.20 | |
95 | 441 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:06.34 | |
96 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:06.68 | |
97 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:06.69 | |
98 | 20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:06.70 | |
99 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:06.77 | |
100 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:06.82 | |
101 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:07.01 | |
102 | 146 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:07.02 | |
103 | 445 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:07.03 | |
104 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:07.08 | |
105 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:07.14 | |
106 | 536 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:07.61 | |
107 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:07.90 | |
108 | 456 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:07.97 | |
109 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:08.00 | |
110 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:08.04 | |
111 | 568 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:08.05 | |
112 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:08.12 | |
113 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:08.59 | |
114 | 157 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:08.67 | |
115 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:08.86 | |
116 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:08.97 | |
117 | 281 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:09.24 | |
118 | 154 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:09.46 | |
119 | 194 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:09.52 | |
120 | 362 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 1:09.76 | |
121 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:09.98 | |
122 | 267 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:10.08 | |
123 | 17 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:10.23 | |
124 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:10.30 | |
125 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:10.40 | |
126 | 21 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:10.42 | |
127 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 1:10.63 | ||
128 | 459 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:11.04 | |
129 | 449 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:11.36 | |
130 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:11.48 | |
131 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:11.49 | |
132 | 113 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:11.56 | |
133 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:11.57 | |
134 | 638 | Dodrimong Fynn | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:11.76 | ||
135 | 406 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 50 m | 1:11.85 | |
136 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 1:12.10 | |
137 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:12.28 | |
138 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:12.37 | |
139 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:12.51 | |
140 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:12.59 | |
141 | 223 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 1:12.85 | |
142 | 634 | Bamberg Jordan | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.01 | ||
143 | 221 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 1:13.13 | |
144 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 1:13.19 | |
145 | 588 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 1:13.33 | |
146 | 461 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:13.35 | |
147 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:13.41 | |
148 | 366 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:13.43 | |
149 | 138 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:13.52 | |
150 | 253 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 1:14.32 | |
151 | 110 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:14.45 | |
152 | 560 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:14.92 | |
153 | 353 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:15.04 | |
154 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:15.11 | |
155 | 364 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 1:15.25 | |
156 | 452 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:15.48 | |
157 | 458 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:15.95 | |
158 | 311 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:16.10 | |
159 | 99 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:17.87 | |
160 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 1:18.26 | |
161 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:18.38 | ||
162 | 292 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:18.49 | |
163 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:18.61 | |
164 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:19.01 | |
165 | 148 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 1:19.22 | |
166 | 12 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:19.32 | |
167 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:19.71 | |
168 | 549 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 1:20.41 | |
169 | 127 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:20.42 | |
170 | 361 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 50 m | 1:20.55 | |
171 | 465 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:21.48 | |
172 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:21.58 | |
173 | 544 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 1:23.01 | |
174 | 395 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | 1:23.19 | |
175 | 582 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 1:23.26 | |
176 | 301 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 1:23.91 | |
177 | 381 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 1:24.13 | |
178 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 1:24.86 | |
179 | 635 | Beck Daniel | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:25.12 | ||
180 | 642 | Lepp Felix | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:25.55 | ||
181 | 131 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 1:25.92 | |
182 | 354 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 1:27.53 | |
183 | 321 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 1:27.78 | |
184 | 304 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 50 m | 1:27.79 | |
185 | 351 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:28.43 | |
186 | 318 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 1:29.74 | |
187 | 570 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:34.78 | |
188 | 572 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:40.65 | |
189 | 360 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 50 m | 1:42.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 12, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 2:03.67 | |
2 | 519 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:07.76 | |
3 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 2:08.92 | ||
4 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:08.93 | |
5 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:09.45 | |
6 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 2:10.09 | |
7 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:10.39 | |
8 | 230 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 2:11.98 | |
9 | 25 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:12.13 | |
10 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 2:12.30 | |
11 | 367 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 2:12.88 | |
12 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 2:13.63 | |
13 | 234 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 2:13.96 | |
14 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:14.02 | |
15 | 72 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | AC1202 | 50 m | 2:14.12 | |
16 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 2:14.61 | |
17 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:15.08 | |
18 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:15.38 | |
19 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 2:15.88 | |
20 | 75 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 2:16.54 | |
21 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 2:16.59 | |
22 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 2:16.60 | ||
23 | 196 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 2:17.06 | |
24 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:17.61 | |
25 | 204 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 2:18.61 | |
26 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:18.90 | |
27 | 143 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:19.29 | |
28 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:19.35 | ||
29 | 23 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:19.44 | |
30 | 315 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:19.62 | |
31 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:19.96 | |
32 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 2:20.13 | ||
33 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 2:20.26 | |
34 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 2:20.40 | |
35 | 69 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 50 m | 2:20.42 | |
36 | 206 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 2:20.75 | |
37 | 142 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:21.43 | |
38 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:21.64 | |
39 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:21.64 | |
40 | 472 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:22.95 | |
41 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:22.99 | |
42 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 2:23.00 | |
43 | 411 | Bjerkaas Caroline Greni | 2001 | Bærum | 50 m | 2:23.04 | ||
44 | 9 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 2:23.78 | |
45 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 2:24.10 | ||
46 | 129 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:24.53 | |
47 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 2:24.58 | ||
48 | 19 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:24.67 | |
49 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:24.89 | |
50 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 2:24.99 | |
51 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:25.03 | |
52 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:25.08 | |
53 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 2:25.11 | |
54 | 643 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:25.15 | ||
55 | 264 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:25.31 | |
56 | 161 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:25.44 | |
57 | 296 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:25.84 | |
58 | 22 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:26.18 | |
59 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:26.69 | |
60 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:26.91 | |
61 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:28.00 | |
62 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 2:28.05 | ||
63 | 455 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:28.29 | |
64 | 53 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:28.69 | |
65 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:28.82 | |
66 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 2:29.49 | |
67 | 391 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:29.51 | |
68 | 617 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:30.00 | |
69 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 2:30.38 | |
70 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:30.52 | |
71 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:30.58 | |
72 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 2:31.06 | |
73 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:31.38 | |
74 | 379 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 2:31.47 | |
75 | 473 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:31.64 | |
76 | 375 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 2:32.22 | |
77 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 2:32.36 | |
78 | 233 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 2:33.39 | |
79 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:33.41 | |
80 | 295 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 2:33.54 | |
81 | 382 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 2:33.89 | |
82 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:34.22 | |
83 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 2:35.53 | |
84 | 607 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:35.76 | |
85 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:35.85 | |
86 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 2:36.18 | |
87 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:36.75 | |
88 | 34 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:36.78 | |
89 | 335 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 2:37.24 | |
90 | 443 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 2:37.38 | |
91 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:39.61 | |
92 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:39.92 | |
93 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 2:40.08 | |
94 | 153 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 2:40.31 | |
95 | 448 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:40.39 | |
96 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | 2:40.42 | |
97 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 2:40.87 | |
98 | 464 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:41.34 | |
99 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:41.84 | |
100 | 387 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 2:42.02 | |
101 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:42.06 | |
102 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:42.10 | |
103 | 188 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 2:42.14 | |
104 | 444 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:42.25 | |
105 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:42.46 | |
106 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 2:42.69 | |
107 | 118 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 2:42.84 | |
108 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:43.61 | |
109 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:44.05 | |
110 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 2:44.09 | |
111 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 2:44.81 | |
112 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 2:45.16 | |
113 | 345 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:46.01 | |
114 | 339 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:46.88 | |
115 | 347 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 2:47.50 | |
116 | 457 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:47.83 | |
117 | 275 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 2:48.08 | |
118 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 2:50.12 | |
119 | 324 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 2:50.26 | |
120 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 2:50.37 | |
121 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:50.44 | |
122 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 2:50.48 | |
123 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 2:50.59 | |
124 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 2:50.93 | |
125 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 2:51.51 | |
126 | 227 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 2:52.12 | |
127 | 231 | Malmgren Lina | 2004 | SK RAN | BJ4604 | 50 m | 2:52.17 | |
128 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 2:52.75 | |
129 | 332 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 2:54.26 | |
130 | 341 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:54.51 | |
131 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 2:55.29 | |
132 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 2:55.42 | |
133 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 2:55.65 | |
134 | 438 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 2:56.60 | |
135 | 263 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 2:57.62 | |
136 | 467 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 2:59.57 | |
137 | 466 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:01.15 | |
138 | 552 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 3:02.79 | |
139 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 3:03.66 | |
140 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 3:07.41 | |
141 | 397 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 3:11.00 | |
142 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:18.20 | |
143 | 556 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 3:23.12 | |
144 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:24.24 | |
145 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 50 m | 3:26.32 | |
146 | 109 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 3:29.07 | |
147 | 189 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 3:31.84 | |
148 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 3:35.02 | |
149 | 293 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 3:37.42 | |
150 | 124 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 3:43.83 | |
151 | 117 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:45.20 | |
152 | 388 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 50 m | 3:53.04 | |
153 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 4:13.71 | |
154 | 104 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | ||
155 | 120 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: MENU |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 2:24.20 | |
2 | 2 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 2:24.63 | |
3 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 2:27.56 | |
4 | 209 | Dahlgren Anton | 1993 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:30.40 | |
5 | 89 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | AF7998 | 50 m | 2:37.16 | |
6 | 85 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 2:38.13 | |
7 | 425 | Birkeland Simen Littorin | 2002 | Bærum | 50 m | 2:42.82 | ||
8 | 547 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:43.05 | |
9 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:46.27 | |
10 | 213 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 2:48.56 | |
11 | 77 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 50 m | 2:48.79 | |
12 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 2:49.00 | |
13 | 178 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 2:51.05 | |
14 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:52.62 | |
15 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:52.84 | |
16 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:54.86 | |
17 | 323 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:57.14 | |
18 | 445 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:57.31 | |
19 | 377 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 2:59.08 | |
20 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 3:02.63 | |
21 | 285 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 3:02.72 | |
22 | 162 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 3:03.08 | |
23 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 3:04.68 | |
24 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 3:05.22 | |
25 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 3:09.07 | |
26 | 254 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 3:10.10 | |
27 | 222 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 3:10.13 | |
28 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 3:12.93 | |
29 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 3:13.25 | |
30 | 155 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 3:16.56 | |
31 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 3:19.60 | |
32 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 3:20.00 | |
33 | 362 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 3:20.00 | |
34 | 437 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 3:20.68 | |
35 | 630 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 3:21.41 | |
36 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 3:24.12 | |
37 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 3:31.77 | |
38 | 436 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 3:31.89 | |
39 | 454 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 3:34.13 | |
40 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 3:34.51 | |
41 | 267 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | ||
42 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: MISS BAGEL |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:10.40 | |
2 | 61 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:11.24 | |
3 | 433 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 1:12.38 | ||
4 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 1:13.15 | ||
5 | 63 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:13.18 | |
6 | 230 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:13.88 | |
7 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:14.09 | |
8 | 73 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 1:14.51 | |
9 | 150 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 1:15.78 | |
10 | 158 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 1:16.30 | |
11 | 74 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 1:17.14 | |
12 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:17.67 | |
13 | 26 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:18.45 | |
14 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 1:18.48 | |
15 | 330 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:19.65 | |
16 | 641 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:20.43 | ||
17 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 1:20.69 | ||
18 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:20.94 | |
19 | 101 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:21.10 | |
20 | 45 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:21.44 | |
21 | 443 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:21.45 | |
22 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:22.60 | |
23 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:22.74 | |
24 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:24.11 | |
25 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:24.30 | |
26 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:24.33 | |
27 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:24.79 | |
28 | 102 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:24.90 | |
29 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:25.24 | |
30 | 145 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:25.25 | |
31 | 50 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:25.69 | |
32 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:26.06 | |
33 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:26.20 | |
34 | 455 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:26.40 | |
35 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:27.23 | |
36 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 1:27.26 | ||
37 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:27.62 | |
38 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:27.96 | |
39 | 176 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:28.54 | |
40 | 114 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:28.74 | |
41 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:29.17 | |
42 | 233 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 1:29.63 | |
43 | 37 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:29.64 | |
44 | 378 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 1:29.98 | |
45 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:30.05 | |
46 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 1:30.16 | |
47 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:30.22 | |
48 | 610 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:30.76 | |
49 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:30.79 | |
50 | 390 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 1:30.86 | |
51 | 467 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:31.25 | |
52 | 472 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:31.62 | |
53 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:31.82 | |
54 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 1:31.85 | |
55 | 473 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:31.90 | |
56 | 108 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 1:31.92 | |
57 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:32.45 | |
58 | 264 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:32.52 | |
59 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:32.57 | |
60 | 51 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:32.73 | |
61 | 643 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:32.97 | ||
62 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:33.50 | |
63 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 1:33.60 | |
64 | 466 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:33.69 | |
65 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:33.79 | |
66 | 255 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | AA0806 | 50 m | 1:33.91 | |
67 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 1:34.00 | ||
68 | 249 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 1:34.21 | |
69 | 444 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:34.48 | |
70 | 10 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 1:34.83 | |
71 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:34.91 | |
72 | 636 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:35.11 | ||
73 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:35.12 | |
74 | 438 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:35.45 | |
75 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 1:35.46 | ||
76 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:35.51 | |
77 | 464 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:35.82 | |
78 | 385 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 1:36.82 | |
79 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:36.84 | ||
80 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:36.85 | |
81 | 389 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 1:37.62 | |
82 | 32 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:37.77 | |
83 | 104 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:37.86 | |
84 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:38.36 | |
85 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:39.12 | |
86 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:39.42 | |
87 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:39.75 | |
88 | 227 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 1:40.38 | |
89 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:40.54 | |
90 | 448 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:40.64 | |
91 | 120 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:40.71 | |
92 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:40.98 | |
93 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 1:41.61 | |
94 | 535 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:41.69 | |
95 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:42.32 | |
96 | 171 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:42.57 | |
97 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:42.67 | |
98 | 40 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:42.71 | |
99 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:42.94 | |
100 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 1:43.26 | |
101 | 332 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 1:44.12 | |
102 | 231 | Malmgren Lina | 2004 | SK RAN | BJ4604 | 50 m | 1:44.19 | |
103 | 577 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:44.67 | |
104 | 263 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:44.89 | |
105 | 256 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 50 m | 1:46.49 | |
106 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:46.63 | |
107 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 1:47.30 | |
108 | 392 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 1:47.34 | |
109 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:48.22 | |
110 | 275 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:49.31 | |
111 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:50.57 | |
112 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 50 m | 1:50.64 | |
113 | 376 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 1:50.96 | |
114 | 25 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:51.33 | |
115 | 566 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:53.23 | |
116 | 118 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:53.65 | |
117 | 124 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 1:55.12 | |
118 | 314 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 1:55.12 | |
119 | 599 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:56.54 | |
120 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 1:56.83 | |
121 | 308 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 50 m | 1:57.87 | |
122 | 457 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:58.21 | |
123 | 109 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 2:00.48 | |
124 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 2:01.48 | |
125 | 316 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 50 m | 2:02.40 | |
126 | 602 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 2:03.47 | |
127 | 384 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 50 m | 2:09.31 | |
128 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 2:09.81 | |
129 | 388 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 50 m | 2:10.40 | |
130 | 562 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 2:10.88 | |
131 | 373 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 50 m | 2:15.84 | |
132 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 2:17.47 | |
133 | 370 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 2:37.65 | |
134 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: COMFORT TELTUDLEJNING |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 2:00.95 | |
2 | 177 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:03.75 | |
3 | 334 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 2:03.98 | |
4 | 149 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 2:08.13 | |
5 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 2:10.04 | |
6 | 419 | Solbe Jonas Milian Hestad | 2003 | Bærum | 50 m | 2:11.47 | ||
7 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:16.09 | |
8 | 427 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 2:16.09 | ||
9 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 2:18.46 | ||
10 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:19.85 | |
11 | 140 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:24.55 | |
12 | 43 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:24.58 | |
13 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:24.77 | |
14 | 646 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:26.71 | ||
15 | 266 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:27.26 | |
16 | 16 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 2:27.95 | |
17 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 2:28.18 | ||
18 | 15 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 2:28.40 | |
19 | 80 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 2:29.40 | |
20 | 90 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH | 50 m | 2:29.57 | |
21 | 630 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:30.24 | |
22 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:31.20 | |
23 | 17 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:31.67 | |
24 | 78 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 2:32.72 | |
25 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:34.00 | |
26 | 474 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:34.23 | |
27 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:37.05 | |
28 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 2:37.11 | |
29 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 2:37.65 | |
30 | 462 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 2:38.66 | |
31 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 2:38.91 | |
32 | 278 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:39.63 | |
33 | 459 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 2:40.33 | |
34 | 113 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:42.60 | |
35 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:42.91 | |
36 | 216 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:43.12 | |
37 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:43.66 | |
38 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:44.02 | |
39 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 2:44.11 | |
40 | 219 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:44.14 | |
41 | 134 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:44.29 | |
42 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:44.53 | |
43 | 437 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 2:45.55 | |
44 | 112 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:46.40 | |
45 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 2:46.99 | |
46 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 2:48.32 | ||
47 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:49.05 | |
48 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:49.27 | |
49 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:49.80 | |
50 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 2:50.00 | |
51 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:50.58 | |
52 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:51.66 | |
53 | 441 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 2:52.01 | |
54 | 461 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:52.16 | |
55 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 2:52.95 | |
56 | 452 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 2:53.66 | |
57 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 2:55.16 | |
58 | 353 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 2:56.85 | |
59 | 456 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:59.88 | |
60 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 3:00.00 | |
61 | 588 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 3:00.12 | |
62 | 223 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 3:00.13 | |
63 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 3:00.75 | |
64 | 406 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 50 m | 3:01.72 | |
65 | 458 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 3:05.04 | |
66 | 221 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 3:06.13 | |
67 | 449 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 3:10.28 | |
68 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 3:12.14 | |
69 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 3:12.56 | |
70 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 3:17.88 | |
71 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 3:20.00 | |
72 | 560 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 3:21.32 | |
73 | 361 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 50 m | 3:22.30 | |
74 | 465 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 3:31.54 | |
75 | 131 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 3:40.00 | |
76 | 381 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 3:47.08 | |
77 | 110 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | ||
78 | 163 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: SPORTSDIRECT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 1:01.24 | |
2 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 1:05.42 | |
3 | 234 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:06.70 | |
4 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:07.46 | |
5 | 296 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:07.50 | |
6 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 1:07.75 | ||
7 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 1:08.12 | ||
8 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:08.44 | |
9 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:08.80 | |
10 | 433 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 1:09.85 | ||
11 | 142 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:09.90 | |
12 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:09.98 | ||
13 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:10.05 | |
14 | 367 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 1:10.12 | |
15 | 102 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:10.60 | |
16 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:10.64 | |
17 | 411 | Bjerkaas Caroline Greni | 2001 | Bærum | 50 m | 1:10.66 | ||
18 | 206 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 1:10.72 | |
19 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:11.88 | |
20 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:12.00 | |
21 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:12.10 | |
22 | 410 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 1:12.10 | |
23 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 1:12.11 | |
24 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:12.33 | |
25 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:12.71 | |
26 | 101 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:12.80 | |
27 | 439 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:13.34 | |
28 | 341 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:13.53 | |
29 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:13.55 | |
30 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:13.90 | |
31 | 643 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:14.45 | ||
32 | 182 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:14.59 | |
33 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 1:14.66 | ||
34 | 335 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:14.80 | |
35 | 264 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:15.05 | |
36 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:15.11 | |
37 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:15.25 | |
38 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 1:15.49 | ||
39 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:15.92 | |
40 | 22 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:15.99 | |
41 | 23 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:16.22 | |
42 | 636 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:16.37 | ||
43 | 69 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 50 m | 1:16.41 | |
44 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:16.41 | |
45 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:16.42 | |
46 | 647 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:16.45 | ||
47 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:16.51 | |
48 | 347 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 1:16.71 | |
49 | 470 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:16.77 | |
50 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:16.82 | |
51 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:17.08 | |
52 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 1:17.22 | ||
53 | 123 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:17.23 | |
54 | 128 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 1:17.87 | |
55 | 639 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:17.94 | ||
56 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:18.06 | |
57 | 224 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:18.31 | |
58 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:18.33 | |
59 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 1:18.36 | |
60 | 153 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:18.44 | |
61 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 1:18.87 | ||
62 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:19.29 | |
63 | 387 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:19.41 | |
64 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:19.64 | |
65 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:19.79 | |
66 | 607 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:20.03 | |
67 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:20.10 | |
68 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:20.54 | |
69 | 442 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 1:20.54 | |
70 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:20.59 | |
71 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 1:20.61 | ||
72 | 295 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:20.67 | |
73 | 145 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:20.69 | |
74 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 1:21.04 | |
75 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:21.10 | |
76 | 379 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:21.24 | |
77 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:21.30 | |
78 | 114 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:21.31 | |
79 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:21.53 | |
80 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:21.57 | |
81 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:21.68 | |
82 | 167 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:21.82 | |
83 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:21.88 | |
84 | 53 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:22.00 | |
85 | 19 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:22.04 | |
86 | 453 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:22.10 | |
87 | 255 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | AA0806 | 50 m | 1:22.53 | |
88 | 9 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:22.83 | |
89 | 390 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 1:22.90 | |
90 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:23.06 | |
91 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:23.08 | |
92 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:23.30 | |
93 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:23.65 | |
94 | 176 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.97 | |
95 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:24.07 | |
96 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:24.17 | |
97 | 610 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:24.26 | |
98 | 339 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:24.53 | |
99 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:24.99 | |
100 | 382 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 1:25.01 | |
101 | 104 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:25.51 | |
102 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:25.70 | |
103 | 120 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:25.79 | |
104 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:25.89 | |
105 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:26.02 | |
106 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:26.09 | |
107 | 577 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:26.37 | |
108 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:26.64 | |
109 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:26.74 | |
110 | 385 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 1:27.19 | |
111 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:27.37 | |
112 | 34 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:27.66 | |
113 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 1:27.74 | |
114 | 171 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:27.85 | |
115 | 378 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 1:28.00 | |
116 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:28.32 | |
117 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 1:28.40 | |
118 | 243 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 1:28.43 | |
119 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:28.61 | |
120 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:28.68 | |
121 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 1:28.77 | |
122 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:28.80 | |
123 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 1:29.21 | |
124 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 1:29.66 | |
125 | 227 | Larsson Alva | 2004 | SK RAN | BJ8604 | 50 m | 1:29.86 | |
126 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:30.07 | |
127 | 324 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 1:30.56 | |
128 | 307 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 1:30.76 | |
129 | 249 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 1:31.01 | |
130 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:31.22 | |
131 | 188 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 1:31.98 | |
132 | 397 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:32.55 | |
133 | 275 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:32.76 | |
134 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:33.45 | |
135 | 562 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 1:33.62 | |
136 | 446 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:33.84 | |
137 | 231 | Malmgren Lina | 2004 | SK RAN | BJ4604 | 50 m | 1:34.26 | |
138 | 599 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:34.66 | |
139 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:34.68 | |
140 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 1:35.02 | |
141 | 117 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:35.06 | |
142 | 552 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:35.34 | |
143 | 328 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 1:35.74 | |
144 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 1:36.83 | |
145 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:37.66 | |
146 | 244 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 50 m | 1:38.46 | |
147 | 556 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 1:40.07 | |
148 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:40.30 | |
149 | 314 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 1:41.11 | |
150 | 376 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 1:41.40 | |
151 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:41.85 | |
152 | 293 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 1:42.37 | |
153 | 602 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 1:43.55 | |
154 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:43.68 | |
155 | 386 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 1:43.71 | |
156 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 1:44.33 | |
157 | 566 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:46.85 | |
158 | 370 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 1:48.69 | |
159 | 389 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 1:48.95 | |
160 | 384 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 50 m | 2:00.29 | |
161 | 373 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 50 m | 2:08.67 | |
162 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 17, 200m Medley Herrer |
Sponsor: PEARLY |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 652 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 1:58.02 | |
2 | 621 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 2:04.64 | |
3 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 2:10.30 | |
4 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 2:10.54 | |
5 | 177 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:13.48 | |
6 | 2 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 2:17.00 | |
7 | 209 | Dahlgren Anton | 1993 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:17.11 | |
8 | 87 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 2:17.59 | |
9 | 430 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 2:18.45 | ||
10 | 149 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 2:19.71 | |
11 | 474 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:21.12 | |
12 | 88 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 50 m | 2:21.76 | |
13 | 47 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:23.22 | |
14 | 89 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | AF7998 | 50 m | 2:25.05 | |
15 | 11 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:25.21 | |
16 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:25.87 | |
17 | 451 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:25.92 | |
18 | 605 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:25.92 | |
19 | 425 | Birkeland Simen Littorin | 2002 | Bærum | 50 m | 2:26.56 | ||
20 | 266 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:26.97 | |
21 | 357 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:27.26 | |
22 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:27.33 | |
23 | 43 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:27.60 | |
24 | 15 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 2:27.82 | |
25 | 48 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:28.95 | |
26 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:29.25 | |
27 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:29.58 | |
28 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 2:30.00 | |
29 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 2:30.53 | |
30 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:31.04 | |
31 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 2:32.52 | |
32 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:32.64 | |
33 | 80 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 2:33.21 | |
34 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:33.49 | |
35 | 450 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:33.65 | |
36 | 77 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 50 m | 2:34.33 | |
37 | 525 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:34.35 | |
38 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:35.00 | |
39 | 213 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 2:35.12 | |
40 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 2:35.60 | |
41 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:36.09 | |
42 | 323 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:36.58 | |
43 | 78 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 2:37.04 | |
44 | 216 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:38.16 | |
45 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:38.83 | |
46 | 49 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 2:39.30 | |
47 | 585 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:39.62 | |
48 | 20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:39.92 | |
49 | 471 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 2:40.46 | |
50 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 2:41.57 | |
51 | 112 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:41.61 | |
52 | 219 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:42.03 | |
53 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:42.40 | |
54 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:43.02 | |
55 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:43.31 | |
56 | 17 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:43.54 | |
57 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:43.57 | |
58 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:44.05 | |
59 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:44.27 | |
60 | 285 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:46.52 | |
61 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 2:46.79 | |
62 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 2:47.55 | |
63 | 162 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 2:47.81 | |
64 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:48.02 | |
65 | 305 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:48.67 | |
66 | 222 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 2:49.12 | |
67 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:49.32 | |
68 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:50.04 | |
69 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 2:51.12 | ||
70 | 21 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:51.68 | |
71 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 2:52.32 | |
72 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:52.49 | |
73 | 468 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:52.56 | |
74 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:52.76 | |
75 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:52.89 | |
76 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 2:53.39 | |
77 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:53.75 | |
78 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 2:54.26 | |
79 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:54.73 | |
80 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:54.74 | |
81 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 2:55.12 | |
82 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 2:55.61 | |
83 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:58.72 | |
84 | 110 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:59.71 | |
85 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 3:00.27 | |
86 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 3:00.99 | |
87 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 3:01.12 | |
88 | 221 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 3:01.62 | |
89 | 223 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 3:02.00 | |
90 | 536 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 3:03.72 | |
91 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 3:04.54 | |
92 | 253 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 3:05.83 | |
93 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 3:06.60 | |
94 | 353 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 3:07.44 | |
95 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 3:07.73 | |
96 | 406 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 50 m | 3:07.87 | |
97 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 3:08.13 | |
98 | 178 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 3:10.46 | |
99 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 3:12.62 | |
100 | 254 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 3:12.99 | |
101 | 364 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 3:14.41 | |
102 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 3:15.64 | |
103 | 12 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 3:21.35 | |
104 | 362 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 3:21.52 | |
105 | 469 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:21.88 | |
106 | 460 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 3:23.52 | |
107 | 318 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 3:25.56 | |
108 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 3:25.90 | |
109 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 3:29.57 | |
110 | 354 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 4:32.24 | |
111 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | ||
112 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: SPEEDO |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:25.15 | |
2 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 4:32.35 | |
3 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 4:33.29 | |
4 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 4:34.29 | |
5 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 4:34.88 | ||
6 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 4:39.63 | |
7 | 72 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | AC1202 | 50 m | 4:40.59 | |
8 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 4:42.94 | |
9 | 73 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 4:44.03 | |
10 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:45.11 | ||
11 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 4:47.09 | ||
12 | 37 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 4:48.84 | |
13 | 196 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 4:49.57 | |
14 | 50 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 4:49.79 | |
15 | 234 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 4:51.47 | |
16 | 204 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 4:51.69 | |
17 | 230 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 4:51.81 | |
18 | 51 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 4:53.05 | |
19 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 4:53.76 | |
20 | 40 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 4:53.85 | |
21 | 641 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:55.11 | ||
22 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 4:55.49 | |
23 | 26 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 4:57.59 | |
24 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 4:57.86 | |
25 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 4:58.57 | |
26 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 5:00.33 | RES | |
27 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 5:02.57 | RES |
28 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 5:08.60 | RES | |
29 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 5:09.57 | RES |
30 | 161 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:10.08 | RES |
31 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 5:11.91 | RES | |
32 | 9 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 5:12.65 | RES |
33 | 45 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 5:21.60 | RES |
34 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 5:24.53 | RES |
35 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 5:25.60 | RES |
36 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 5:28.54 | RES |
37 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 5:32.37 | RES |
38 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 5:42.43 | RES |
39 | 345 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 6:02.88 | RES |
40 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 6:51.05 | RES |
41 | 183 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | RES | |
42 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | RES | |
43 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | RES | |
44 | 328 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 19, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: KUNSTHÅNDVÆRKERBUTIKKEN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 53.68 | |
2 | 424 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 55.11 | ||
3 | 627 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 56.03 | |
4 | 7 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 56.23 | |
5 | 571 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 56.81 | |
6 | 210 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 56.82 | |
7 | 651 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 57.24 | |
8 | 86 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 57.47 | |
9 | 177 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 57.85 | |
10 | 523 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 58.47 | |
11 | 618 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 58.53 | |
12 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 58.66 | |
13 | 160 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 58.68 | |
14 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 58.75 | |
15 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 59.02 | |
16 | 27 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 59.09 | |
17 | 84 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 59.27 | |
18 | 620 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 59.50 | |
19 | 434 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 59.72 | ||
20 | 172 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 59.78 | |
21 | 427 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 1:00.34 | ||
22 | 559 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:00.74 | |
23 | 622 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 1:01.01 | |
24 | 83 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 1:01.90 | |
25 | 319 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 1:02.05 | |
26 | 181 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 1:02.09 | |
27 | 140 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:02.12 | |
28 | 419 | Solbe Jonas Milian Hestad | 2003 | Bærum | 50 m | 1:02.51 | ||
29 | 431 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 1:02.64 | ||
30 | 11 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:02.88 | |
31 | 645 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:04.06 | ||
32 | 85 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 1:04.17 | |
33 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 1:04.76 | ||
34 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:05.28 | |
35 | 646 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:05.61 | ||
36 | 90 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH | 50 m | 1:05.67 | |
37 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 1:05.84 | |
38 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:06.26 | |
39 | 48 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:06.32 | |
40 | 357 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:06.49 | |
41 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:06.82 | |
42 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 1:07.52 | |
43 | 82 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 50 m | 1:07.55 | |
44 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 1:07.82 | |
45 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 1:08.02 | |
46 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:08.05 | |
47 | 644 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:08.53 | ||
48 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:08.61 | |
49 | 451 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 1:08.87 | |
50 | 525 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:08.93 | |
51 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 1:09.44 | ||
52 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:09.47 | |
53 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 1:10.77 | |
54 | 169 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:11.54 | |
55 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:12.11 | |
56 | 568 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:12.37 | |
57 | 155 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:12.61 | |
58 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:12.90 | |
59 | 134 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:13.20 | |
60 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:13.26 | |
61 | 219 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:14.12 | |
62 | 174 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 1:14.20 | |
63 | 471 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:14.58 | |
64 | 213 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 1:15.10 | |
65 | 205 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 1:15.22 | |
66 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:15.76 | |
67 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 1:16.05 | |
68 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:16.13 | |
69 | 372 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 1:16.21 | |
70 | 146 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:16.48 | |
71 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 1:16.80 | |
72 | 450 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:16.90 | |
73 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 1:16.95 | |
74 | 222 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:17.93 | |
75 | 468 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:17.94 | |
76 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:18.91 | |
77 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 1:19.47 | |
78 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 1:20.04 | ||
79 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:21.01 | |
80 | 194 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:21.33 | |
81 | 254 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 1:21.59 | |
82 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:22.60 | |
83 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:23.11 | |
84 | 49 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:23.51 | |
85 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:24.11 | ||
86 | 92 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 50 m | 1:24.81 | |
87 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:25.31 | |
88 | 110 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:25.80 | |
89 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:25.88 | |
90 | 99 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:25.97 | |
91 | 638 | Dodrimong Fynn | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:26.17 | ||
92 | 311 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:26.43 | |
93 | 366 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:27.00 | |
94 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:28.04 | |
95 | 221 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 1:28.59 | |
96 | 631 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:28.88 | |
97 | 119 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:30.64 | |
98 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:31.29 | |
99 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:31.56 | |
100 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 1:31.66 | |
101 | 469 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:34.02 | |
102 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:34.84 | |
103 | 364 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 1:35.39 | |
104 | 212 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 1:36.63 | |
105 | 223 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 1:36.78 | |
106 | 642 | Lepp Felix | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:39.67 | ||
107 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:40.94 | |
108 | 635 | Beck Daniel | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:41.33 | ||
109 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:41.87 | |
110 | 253 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 50 m | 1:44.48 | |
111 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:45.00 | |
112 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:45.61 | |
113 | 138 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:50.00 | |
114 | 460 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:57.74 | |
115 | 360 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 50 m | 3:19.47 | |
116 | 127 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | ||
117 | 292 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 20, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: JACOB ERNST FOOD APS |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:14.76 | |
2 | 63 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:18.58 | |
3 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 2:20.55 | |
4 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:30.40 | |
5 | 75 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 2:31.01 | |
6 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:32.67 | |
7 | 329 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:35.01 | |
8 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 2:35.73 | |
9 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 2:36.48 | |
10 | 108 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:39.60 | |
11 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:40.30 | |
12 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:41.33 | |
13 | 439 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:42.39 | |
14 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 2:43.88 | ||
15 | 129 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:56.24 | |
16 | 143 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:57.11 | |
17 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 3:04.22 | |
18 | 375 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 3:05.00 | |
19 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 3:05.29 | |
20 | 446 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:06.07 | |
21 | 453 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 3:11.61 | |
22 | 391 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 3:16.76 | |
23 | 470 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 3:44.11 | |
24 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | ||
25 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: SPORTSDIRECT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 57.29 | |
2 | 519 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 59.03 | |
3 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 59.61 | |
4 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 59.87 | |
5 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 1:00.01 | |
6 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:00.18 | |
7 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 1:00.49 | ||
8 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 1:00.87 | ||
9 | 367 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 1:01.15 | |
10 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:01.18 | |
11 | 25 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:01.38 | |
12 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:01.45 | |
13 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:01.55 | |
14 | 350 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:02.01 | |
15 | 182 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:02.23 | |
16 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:02.24 | |
17 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:02.27 | ||
18 | 62 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 1:02.48 | |
19 | 75 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 1:02.61 | |
20 | 596 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:02.70 | |
21 | 273 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:03.07 | |
22 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:03.17 | |
23 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:03.19 | |
24 | 302 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:03.28 | |
25 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 1:03.38 | |
26 | 647 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:03.47 | ||
27 | 315 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:03.53 | |
28 | 72 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | AC1202 | 50 m | 1:03.56 | |
29 | 206 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 1:03.62 | |
30 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:03.69 | |
31 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 1:03.81 | |
32 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 1:03.93 | ||
33 | 196 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 1:03.98 | |
34 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 1:04.08 | |
35 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:04.24 | |
36 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 1:04.26 | ||
37 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:04.35 | |
38 | 337 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.38 | |
39 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:04.39 | |
40 | 636 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:04.51 | ||
41 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:04.55 | |
42 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:04.60 | |
43 | 296 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:04.82 | |
44 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:04.85 | |
45 | 143 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:04.98 | |
46 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:05.62 | |
47 | 161 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.88 | |
48 | 204 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:05.94 | |
49 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:06.32 | |
50 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 1:06.60 | ||
51 | 530 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:06.67 | |
52 | 26 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:06.73 | |
53 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:06.74 | |
54 | 561 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:06.85 | |
55 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:06.92 | |
56 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:06.97 | |
57 | 643 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:06.99 | ||
58 | 641 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:07.04 | ||
59 | 335 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:07.08 | |
60 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:07.34 | |
61 | 128 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 1:07.35 | |
62 | 616 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 1:07.68 | |
63 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:08.14 | |
64 | 129 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 1:08.14 | |
65 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:08.14 | |
66 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:08.21 | |
67 | 391 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:08.21 | |
68 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 1:08.44 | ||
69 | 639 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:08.59 | ||
70 | 593 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:08.84 | |
71 | 233 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 1:08.91 | |
72 | 45 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:08.92 | |
73 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:08.92 | |
74 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:08.98 | |
75 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:09.21 | |
76 | 32 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:09.65 | |
77 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:09.80 | |
78 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 1:09.93 | |
79 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 1:10.05 | |
80 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:10.15 | |
81 | 385 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 1:10.18 | |
82 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:10.24 | |
83 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:10.28 | |
84 | 379 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:10.64 | |
85 | 387 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:10.68 | |
86 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:10.84 | |
87 | 167 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:10.96 | |
88 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 1:10.98 | |
89 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:10.99 | |
90 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:11.05 | |
91 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:11.26 | |
92 | 123 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:11.30 | |
93 | 10 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 1:11.36 | |
94 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:11.36 | |
95 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | 1:11.66 | |
96 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:11.78 | |
97 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:12.02 | |
98 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:12.56 | |
99 | 347 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 1:12.58 | |
100 | 382 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 1:12.59 | |
101 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:12.74 | |
102 | 133 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 1:13.47 | |
103 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:13.54 | |
104 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:13.71 | |
105 | 188 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 1:13.71 | |
106 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:13.90 | |
107 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:14.02 | |
108 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:14.10 | |
109 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 1:14.32 | |
110 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:14.56 | |
111 | 176 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:14.84 | |
112 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:15.89 | |
113 | 145 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:16.23 | |
114 | 307 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 1:16.44 | |
115 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:16.54 | |
116 | 339 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:17.02 | |
117 | 324 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 1:17.03 | |
118 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:17.11 | |
119 | 255 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | AA0806 | 50 m | 1:17.52 | |
120 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:17.56 | ||
121 | 332 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 1:17.69 | |
122 | 328 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 1:17.90 | |
123 | 535 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:18.34 | |
124 | 171 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:18.75 | |
125 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:18.82 | |
126 | 256 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 50 m | 1:19.10 | |
127 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:19.20 | |
128 | 518 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 1:19.33 | |
129 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:19.51 | |
130 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:19.71 | |
131 | 345 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:19.74 | |
132 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 1:19.85 | |
133 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 1:20.40 | |
134 | 580 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:20.53 | |
135 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:21.07 | |
136 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 1:21.10 | |
137 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 1:21.16 | |
138 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:21.21 | |
139 | 392 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 1:21.33 | |
140 | 288 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 1:21.51 | |
141 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:21.75 | |
142 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 1:22.25 | |
143 | 189 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:22.43 | |
144 | 368 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 50 m | 1:22.89 | |
145 | 389 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 1:23.51 | |
146 | 556 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 1:25.38 | |
147 | 316 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 50 m | 1:26.13 | |
148 | 404 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 1:26.33 | |
149 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 1:26.50 | |
150 | 376 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 1:27.13 | |
151 | 124 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 1:29.32 | |
152 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 1:30.07 | |
153 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:31.65 | |
154 | 380 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 1:31.92 | |
155 | 308 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 50 m | 1:33.39 | |
156 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:33.57 | |
157 | 109 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 1:34.56 | |
158 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 1:34.67 | |
159 | 552 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:48.10 | |
160 | 370 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 2:00.48 | |
161 | 298 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: COLOPALST |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 627 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 1:49.53 | |
2 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 1:51.31 | |
3 | 424 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:54.39 | ||
4 | 65 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 50 m | 1:54.60 | |
5 | 3 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 1:55.08 | |
6 | 6 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 1:55.46 | |
7 | 621 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 1:55.49 | |
8 | 629 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 50 m | 1:55.75 | |
9 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 1:56.34 | |
10 | 68 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 1:56.43 | |
11 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:56.68 | |
12 | 27 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:59.59 | |
13 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 2:00.43 | |
14 | 84 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 2:01.45 | |
15 | 11 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:01.48 | |
16 | 7 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 2:01.82 | |
17 | 87 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 2:02.04 | |
18 | 431 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 2:02.12 | ||
19 | 83 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 2:02.58 | |
20 | 618 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 2:02.96 | |
21 | 64 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:03.25 | |
22 | 622 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:03.27 | |
23 | 47 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:04.07 | |
24 | 210 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 2:04.27 | |
25 | 419 | Solbe Jonas Milian Hestad | 2003 | Bærum | 50 m | 2:04.43 | ||
26 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:05.81 | |
27 | 571 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:07.13 | |
28 | 140 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:08.04 | |
29 | 43 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:08.36 | |
30 | 48 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:08.61 | |
31 | 82 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 50 m | 2:08.83 | |
32 | 181 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 2:09.21 | |
33 | 645 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:09.27 | ||
34 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:09.41 | |
35 | 499 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 2:10.05 | |
36 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:10.69 | |
37 | 559 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:11.25 | |
38 | 327 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:11.48 | |
39 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:11.49 | |
40 | 86 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 2:11.52 | |
41 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:11.56 | |
42 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:11.66 | |
43 | 425 | Birkeland Simen Littorin | 2002 | Bærum | 50 m | 2:11.98 | ||
44 | 357 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:13.02 | |
45 | 92 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 50 m | 2:13.17 | |
46 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 2:14.44 | ||
47 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 2:14.79 | |
48 | 503 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 2:15.01 | |
49 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:16.25 | |
50 | 294 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 2:16.68 | |
51 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:16.79 | |
52 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 2:16.83 | |
53 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 2:16.83 | |
54 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:16.86 | |
55 | 112 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:17.20 | |
56 | 90 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH | 50 m | 2:17.34 | |
57 | 372 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 2:17.54 | |
58 | 506 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | 2:17.70 | |
59 | 587 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:17.75 | |
60 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 2:18.07 | ||
61 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 2:18.12 | |
62 | 325 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:18.13 | |
63 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:18.86 | |
64 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 2:18.99 | |
65 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 2:19.11 | |
66 | 305 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:19.91 | |
67 | 163 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:19.97 | |
68 | 525 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:20.31 | |
69 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 2:20.43 | |
70 | 507 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 2:20.90 | |
71 | 508 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 2:21.38 | |
72 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:21.95 | |
73 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:22.72 | |
74 | 78 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 2:23.86 | |
75 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:24.87 | |
76 | 285 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:24.91 | |
77 | 146 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 2:25.53 | |
78 | 20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:25.80 | |
79 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 2:26.09 | |
80 | 630 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:26.47 | |
81 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 2:27.47 | ||
82 | 597 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:28.17 | |
83 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 2:28.53 | |
84 | 17 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:29.09 | |
85 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:29.23 | |
86 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:29.81 | |
87 | 511 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 2:30.67 | |
88 | 558 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:31.10 | |
89 | 509 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 2:31.55 | |
90 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:32.13 | |
91 | 568 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 2:32.61 | |
92 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:32.80 | |
93 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:33.51 | |
94 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:33.58 | |
95 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:33.68 | |
96 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:34.40 | |
97 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:34.61 | |
98 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 2:35.31 | |
99 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 2:35.67 | |
100 | 229 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 2:35.99 | |
101 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 2:37.52 | |
102 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 2:38.06 | |
103 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 2:38.53 | |
104 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:38.56 | |
105 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 2:39.07 | |
106 | 113 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:41.31 | |
107 | 194 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 2:41.37 | |
108 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:42.60 | |
109 | 291 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 2:42.60 | |
110 | 512 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 50 m | 2:45.18 | |
111 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 2:45.81 | |
112 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:46.25 | |
113 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 2:46.33 | |
114 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 2:46.76 | |
115 | 362 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 2:48.34 | |
116 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:48.69 | |
117 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 2:49.06 | |
118 | 353 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 2:50.54 | |
119 | 318 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 2:51.10 | |
120 | 406 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 50 m | 2:53.13 | |
121 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 2:55.51 | |
122 | 366 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 2:56.98 | |
123 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 3:00.02 | |
124 | 361 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 50 m | 3:01.19 | |
125 | 427 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | |||
126 | 544 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: BRØDSNEDKEREN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:29.35 | |
2 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:30.99 | |
3 | 63 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:33.59 | |
4 | 433 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 2:35.83 | ||
5 | 73 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 2:36.65 | |
6 | 303 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:42.09 | |
7 | 158 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 2:43.88 | |
8 | 23 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:45.23 | |
9 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 2:45.23 | |
10 | 74 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 2:45.31 | |
11 | 513 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 2:46.97 | |
12 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:49.33 | |
13 | 641 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:50.96 | ||
14 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:51.02 | |
15 | 53 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:53.15 | |
16 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 2:55.71 | |
17 | 9 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 2:55.72 | |
18 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:55.93 | |
19 | 330 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 2:57.09 | |
20 | 69 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 50 m | 2:58.16 | |
21 | 37 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:00.70 | |
22 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 3:01.90 | |
23 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 3:02.13 | ||
24 | 22 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 3:02.67 | |
25 | 557 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 3:03.08 | |
26 | 496 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 3:03.97 | |
27 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 3:04.35 | |
28 | 501 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 3:04.65 | |
29 | 102 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 3:04.66 | |
30 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 3:07.43 | |
31 | 19 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 3:09.31 | |
32 | 142 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 3:10.25 | |
33 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:11.61 | |
34 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 3:13.05 | |
35 | 34 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 3:13.73 | |
36 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 3:13.75 | |
37 | 498 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 3:14.36 | |
38 | 176 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:14.42 | |
39 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 3:15.12 | |
40 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 3:15.42 | ||
41 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 3:16.66 | |
42 | 40 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 3:18.35 | |
43 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 3:19.43 | |
44 | 378 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 3:19.95 | |
45 | 535 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 3:21.26 | |
46 | 610 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:21.68 | |
47 | 500 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 3:22.78 | |
48 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:22.90 | |
49 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 3:22.97 | |
50 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 3:22.98 | |
51 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 3:23.58 | |
52 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 3:24.63 | |
53 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 3:24.68 | |
54 | 123 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 3:26.50 | |
55 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 3:27.37 | |
56 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:34.46 | ||
57 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 3:35.54 | |
58 | 497 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 3:40.82 | |
59 | 514 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 3:41.20 | |
60 | 109 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 3:45.00 | |
61 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 4:13.09 | |
62 | 288 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | ||
63 | 307 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | ||
64 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | ||
65 | 502 | Køhn Annika | 2005 | VI 39 | 0596AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: PEARLY |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 1:03.93 | |
2 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 1:05.65 | |
3 | 28 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 1:06.11 | |
4 | 270 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:08.12 | |
5 | 209 | Dahlgren Anton | 1993 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 1:08.79 | |
6 | 172 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 1:11.18 | |
7 | 430 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 1:11.28 | ||
8 | 434 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 1:11.33 | ||
9 | 89 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | AF7998 | 50 m | 1:11.54 | |
10 | 499 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 1:12.00 | |
11 | 147 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 1:12.25 | |
12 | 85 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 1:12.49 | |
13 | 16 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 1:12.71 | |
14 | 88 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 50 m | 1:13.35 | |
15 | 357 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:13.53 | |
16 | 644 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:14.06 | ||
17 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:14.74 | |
18 | 15 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:15.28 | |
19 | 177 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 1:15.51 | |
20 | 503 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 1:17.11 | |
21 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 1:17.19 | |
22 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:17.44 | |
23 | 205 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 1:18.03 | |
24 | 80 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 1:18.17 | |
25 | 178 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 1:18.72 | |
26 | 299 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:18.98 | |
27 | 77 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 50 m | 1:19.31 | |
28 | 49 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:19.98 | |
29 | 506 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | 1:20.01 | |
30 | 294 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 1:20.51 | |
31 | 319 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 1:20.92 | |
32 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:21.03 | |
33 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 1:21.06 | |
34 | 511 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 1:21.12 | |
35 | 377 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 1:21.70 | |
36 | 174 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 1:22.77 | |
37 | 595 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:22.90 | |
38 | 229 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:22.93 | |
39 | 546 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:23.33 | |
40 | 162 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 1:23.63 | |
41 | 105 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:24.33 | |
42 | 585 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:24.41 | |
43 | 112 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:24.53 | |
44 | 21 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:25.98 | |
45 | 285 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:26.01 | |
46 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:26.87 | |
47 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 1:27.65 | |
48 | 95 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:27.80 | |
49 | 508 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 1:27.97 | |
50 | 509 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 1:28.05 | |
51 | 362 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 1:28.84 | |
52 | 155 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:28.93 | |
53 | 134 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:29.97 | |
54 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:30.29 | |
55 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:30.54 | |
56 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 1:30.87 | |
57 | 536 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:30.92 | |
58 | 169 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:31.18 | |
59 | 157 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:31.58 | |
60 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 1:31.97 | |
61 | 248 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 1:32.20 | |
62 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:32.55 | ||
63 | 507 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 1:32.63 | |
64 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:32.96 | |
65 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:34.12 | |
66 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:34.75 | |
67 | 154 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:34.78 | |
68 | 242 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 1:36.23 | |
69 | 138 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:36.32 | |
70 | 240 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 1:36.55 | |
71 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:36.57 | |
72 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:37.50 | |
73 | 247 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 1:38.19 | |
74 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:38.30 | |
75 | 642 | Lepp Felix | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:38.75 | ||
76 | 321 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 1:39.88 | |
77 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:40.51 | |
78 | 560 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:40.57 | |
79 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:40.90 | |
80 | 148 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 1:42.73 | |
81 | 107 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:44.65 | |
82 | 238 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 1:44.87 | |
83 | 512 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 50 m | 1:45.18 | |
84 | 246 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 1:45.33 | |
85 | 353 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:45.62 | |
86 | 99 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:47.01 | |
87 | 130 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:48.12 | |
88 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 1:49.05 | |
89 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:49.50 | |
90 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:50.00 | |
91 | 351 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:50.70 | |
92 | 12 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:56.89 | |
93 | 250 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 2:00.50 | |
94 | 301 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 2:02.65 | |
95 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 2:05.28 | |
96 | 8 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | ||
97 | 113 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | ||
98 | 325 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: DELOITTE |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 2:17.40 | |
2 | 317 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:21.59 | |
3 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 2:27.27 | ||
4 | 411 | Bjerkaas Caroline Greni | 2001 | Bærum | 50 m | 2:28.79 | ||
5 | 315 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:29.56 | |
6 | 63 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:30.03 | |
7 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:30.54 | |
8 | 24 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:30.80 | |
9 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:32.62 | |
10 | 51 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:32.87 | |
11 | 206 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 2:34.72 | |
12 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:35.19 | |
13 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:36.08 | |
14 | 649 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:37.72 | ||
15 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:38.99 | |
16 | 647 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:39.11 | ||
17 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:39.12 | |
18 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:39.34 | |
19 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:39.41 | |
20 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:39.88 | |
21 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 2:40.00 | |
22 | 496 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 2:40.55 | |
23 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 2:40.87 | ||
24 | 375 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 2:41.44 | |
25 | 101 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:41.78 | |
26 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:42.53 | |
27 | 108 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:43.47 | |
28 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:43.76 | |
29 | 367 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 2:43.88 | |
30 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 2:43.97 | ||
31 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:44.54 | |
32 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:44.55 | |
33 | 50 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:44.81 | |
34 | 513 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 2:44.86 | |
35 | 500 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 2:44.97 | |
36 | 501 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 2:45.75 | |
37 | 32 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:46.10 | |
38 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:46.67 | |
39 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 2:47.16 | |
40 | 10 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 2:48.13 | |
41 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:48.35 | |
42 | 639 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:48.40 | ||
43 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:48.46 | |
44 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:48.99 | |
45 | 295 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 2:49.00 | |
46 | 153 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 2:49.13 | |
47 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 2:49.74 | |
48 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 2:51.64 | |
49 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:52.46 | |
50 | 387 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 2:53.70 | |
51 | 390 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 2:54.22 | |
52 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:54.49 | |
53 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:54.50 | |
54 | 497 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 2:57.24 | |
55 | 347 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 2:57.72 | |
56 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 2:58.49 | |
57 | 341 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 3:01.32 | |
58 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:01.96 | |
59 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 3:03.00 | |
60 | 514 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 3:04.33 | |
61 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:05.00 | |
62 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 3:05.13 | |
63 | 339 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 3:05.73 | |
64 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 3:07.14 | |
65 | 518 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 3:07.14 | |
66 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 3:10.28 | |
67 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:10.35 | |
68 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 3:12.21 | |
69 | 133 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 3:12.62 | |
70 | 349 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:14.46 | |
71 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 3:15.00 | |
72 | 114 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 3:15.04 | |
73 | 117 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:18.63 | |
74 | 368 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 50 m | 3:19.54 | |
75 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:34.03 | |
76 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 3:34.66 | |
77 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:35.00 | |
78 | 404 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 3:39.39 | |
79 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 3:45.13 | |
80 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 4:00.75 | |
81 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 4:04.43 | |
82 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | ||
83 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | ||
84 | 308 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 50 m | ||
85 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | |||
86 | 498 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | ||
87 | 502 | Køhn Annika | 2005 | VI 39 | 0596AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: FORLAGET COBOLT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 652 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 55.10 | |
2 | 334 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 55.46 | |
3 | 6 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 56.37 | |
4 | 621 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 56.62 | |
5 | 177 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 57.09 | |
6 | 211 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7597 | 50 m | 59.83 | |
7 | 149 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 1:00.29 | |
8 | 419 | Solbe Jonas Milian Hestad | 2003 | Bærum | 50 m | 1:00.39 | ||
9 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:02.94 | |
10 | 327 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 1:03.84 | |
11 | 428 | Norhei Henrik Christopher | 2003 | Bærum | 50 m | 1:04.01 | ||
12 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 1:04.10 | |
13 | 548 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:04.65 | |
14 | 581 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:04.85 | |
15 | 431 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 1:04.93 | ||
16 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:05.94 | |
17 | 294 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 1:06.43 | |
18 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:07.31 | |
19 | 646 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:07.75 | ||
20 | 43 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:07.86 | |
21 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 1:07.86 | ||
22 | 15 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:08.63 | |
23 | 508 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 1:09.56 | |
24 | 80 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 1:09.94 | |
25 | 630 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:10.00 | |
26 | 499 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 1:10.06 | |
27 | 33 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:10.44 | |
28 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 1:10.60 | |
29 | 185 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:10.66 | |
30 | 186 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 1:10.93 | |
31 | 372 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 1:11.04 | |
32 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:11.11 | |
33 | 587 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:11.12 | |
34 | 503 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 1:11.61 | |
35 | 78 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 1:11.69 | |
36 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:11.81 | |
37 | 394 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:12.27 | |
38 | 146 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:12.31 | |
39 | 258 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 1:12.50 | |
40 | 20 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:13.02 | |
41 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 1:13.12 | |
42 | 506 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | 1:13.36 | |
43 | 169 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:13.44 | |
44 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:13.92 | |
45 | 77 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 50 m | 1:14.13 | |
46 | 589 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:14.64 | |
47 | 620 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 1:15.70 | |
48 | 163 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:15.79 | |
49 | 525 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:16.06 | |
50 | 407 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:16.25 | |
51 | 134 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:16.40 | |
52 | 170 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:16.77 | |
53 | 507 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 1:17.12 | |
54 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:17.19 | |
55 | 399 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:17.49 | |
56 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:17.75 | |
57 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 1:18.26 | |
58 | 126 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:18.38 | |
59 | 200 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 1:18.55 | |
60 | 575 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:19.10 | |
61 | 162 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 1:19.15 | |
62 | 277 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:19.18 | |
63 | 588 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 1:19.38 | |
64 | 377 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 1:19.46 | |
65 | 276 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:19.66 | |
66 | 240 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 1:19.85 | |
67 | 396 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:20.12 | |
68 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:20.19 | |
69 | 229 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:20.44 | |
70 | 511 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 1:21.07 | |
71 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:21.36 | |
72 | 157 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:21.54 | |
73 | 21 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:21.65 | |
74 | 409 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:21.84 | |
75 | 268 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:21.99 | |
76 | 546 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:22.35 | |
77 | 634 | Bamberg Jordan | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:22.81 | ||
78 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:23.17 | |
79 | 220 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:23.25 | |
80 | 284 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:23.27 | |
81 | 154 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:23.59 | |
82 | 247 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 50 m | 1:23.87 | |
83 | 148 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 1:24.44 | |
84 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 1:24.82 | |
85 | 137 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:24.86 | |
86 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 1:24.99 | |
87 | 248 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 1:25.18 | |
88 | 353 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:25.32 | |
89 | 291 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:25.53 | |
90 | 536 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:26.07 | |
91 | 560 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:26.46 | |
92 | 99 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:26.89 | |
93 | 138 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:26.95 | |
94 | 127 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:27.47 | |
95 | 406 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 50 m | 1:28.03 | |
96 | 509 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 1:28.83 | |
97 | 301 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 1:29.47 | |
98 | 246 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 1:29.55 | |
99 | 250 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 1:29.55 | |
100 | 12 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:30.06 | |
101 | 131 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 1:31.11 | |
102 | 214 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:31.42 | |
103 | 638 | Dodrimong Fynn | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:32.43 | ||
104 | 152 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:32.59 | |
105 | 194 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:32.66 | |
106 | 361 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 50 m | 1:32.98 | |
107 | 544 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 1:33.33 | |
108 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 1:34.16 | |
109 | 568 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:34.36 | |
110 | 238 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 1:34.50 | |
111 | 245 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 1:37.70 | |
112 | 512 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 50 m | 1:38.95 | |
113 | 635 | Beck Daniel | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:39.19 | ||
114 | 351 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:40.14 | |
115 | 642 | Lepp Felix | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:43.24 | ||
116 | 304 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 50 m | 1:47.23 | |
117 | 318 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 1:49.67 | |
118 | 321 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 1:56.95 | |
119 | 122 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | ||
120 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | ||
121 | 343 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 2:18.92 | |
2 | 63 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:19.00 | |
3 | 30 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:20.82 | |
4 | 410 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 2:23.76 | |
5 | 433 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 2:24.30 | ||
6 | 61 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:25.32 | |
7 | 62 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 2:27.46 | |
8 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:28.02 | |
9 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:28.55 | |
10 | 519 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:29.11 | |
11 | 513 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 2:29.82 | |
12 | 25 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:30.72 | |
13 | 23 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:31.09 | |
14 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 2:31.93 | |
15 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:32.61 | |
16 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 2:32.81 | ||
17 | 158 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 2:34.13 | |
18 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 2:35.31 | ||
19 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:35.46 | |
20 | 416 | Eriksson Klara | 2003 | Bærum | 50 m | 2:35.49 | ||
21 | 411 | Bjerkaas Caroline Greni | 2001 | Bærum | 50 m | 2:36.19 | ||
22 | 142 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:36.45 | |
23 | 393 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:36.65 | |
24 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:37.21 | |
25 | 72 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | AC1202 | 50 m | 2:37.51 | |
26 | 69 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 50 m | 2:38.74 | |
27 | 173 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:38.90 | |
28 | 26 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:39.15 | |
29 | 143 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:39.15 | |
30 | 51 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:39.89 | |
31 | 129 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:40.12 | |
32 | 53 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:40.17 | |
33 | 296 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:40.17 | |
34 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:40.51 | |
35 | 542 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:41.15 | |
36 | 196 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 2:41.53 | |
37 | 108 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:41.65 | |
38 | 101 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:42.02 | |
39 | 204 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 2:42.09 | |
40 | 320 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 2:42.41 | |
41 | 191 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 2:42.50 | |
42 | 50 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:42.51 | |
43 | 501 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 2:42.55 | |
44 | 132 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:42.64 | |
45 | 274 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:42.66 | |
46 | 422 | Johannes Ella Kristine W. | 2002 | Bærum | 50 m | 2:43.47 | ||
47 | 496 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 2:44.21 | |
48 | 22 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:44.49 | |
49 | 521 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:44.52 | |
50 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:44.55 | |
51 | 352 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:45.10 | |
52 | 179 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:45.18 | |
53 | 45 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:46.00 | |
54 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:46.35 | |
55 | 400 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:47.10 | |
56 | 417 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 2:47.35 | ||
57 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:47.40 | |
58 | 391 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:48.30 | |
59 | 543 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:48.50 | |
60 | 412 | Björkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 2:48.81 | ||
61 | 593 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 2:48.82 | |
62 | 500 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 2:49.10 | |
63 | 32 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:49.87 | |
64 | 363 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 2:50.50 | |
65 | 40 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:50.76 | |
66 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 2:51.56 | |
67 | 531 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 2:51.65 | |
68 | 34 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:51.92 | |
69 | 401 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:51.98 | |
70 | 616 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 2:52.18 | |
71 | 647 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:52.27 | ||
72 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 2:53.15 | |
73 | 344 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:53.27 | |
74 | 19 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:53.74 | |
75 | 145 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 2:53.79 | |
76 | 98 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 2:54.79 | |
77 | 604 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:54.95 | |
78 | 375 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 2:55.32 | |
79 | 498 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 2:55.70 | |
80 | 382 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 2:55.74 | |
81 | 115 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 2:56.05 | |
82 | 312 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:56.13 | |
83 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 2:56.53 | |
84 | 564 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:56.85 | |
85 | 18 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 2:57.21 | |
86 | 125 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:57.27 | |
87 | 600 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:58.49 | |
88 | 514 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 2:59.08 | |
89 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 2:59.20 | |
90 | 502 | Køhn Annika | 2005 | VI 39 | 0596AK | 50 m | 3:01.00 | |
91 | 10 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 3:01.36 | |
92 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 3:01.43 | |
93 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 3:01.44 | |
94 | 153 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 3:02.09 | |
95 | 133 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 3:02.86 | |
96 | 114 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 3:03.00 | |
97 | 385 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 3:03.05 | |
98 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 3:03.49 | |
99 | 341 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 3:03.76 | |
100 | 390 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 3:03.88 | |
101 | 136 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 3:04.13 | |
102 | 93 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:04.33 | |
103 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:04.40 | |
104 | 379 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 3:04.56 | |
105 | 201 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 3:05.93 | |
106 | 378 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 3:06.10 | |
107 | 614 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 3:07.28 | |
108 | 188 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 3:08.46 | |
109 | 497 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 3:08.60 | |
110 | 590 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:09.62 | |
111 | 164 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 3:09.86 | |
112 | 555 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:10.21 | |
113 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 3:11.20 | |
114 | 610 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:12.01 | |
115 | 184 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 3:13.36 | |
116 | 121 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 3:13.91 | |
117 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 3:15.18 | |
118 | 252 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 3:15.55 | |
119 | 322 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 3:16.01 | |
120 | 307 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 3:16.82 | |
121 | 324 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 3:17.31 | |
122 | 584 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 3:17.59 | |
123 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 3:17.63 | |
124 | 580 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 3:19.61 | |
125 | 405 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 3:20.63 | |
126 | 637 | Bouzir Rania | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:21.07 | ||
127 | 402 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 3:21.16 | |
128 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 3:21.37 | |
129 | 576 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 3:22.42 | |
130 | 408 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 3:27.00 | |
131 | 171 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 3:30.55 | |
132 | 556 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 3:34.98 | |
133 | 96 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:46.06 | |
134 | 241 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 50 m | 3:46.46 | |
135 | 404 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 3:47.04 | |
136 | 376 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 3:49.97 | |
137 | 117 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:52.20 | |
138 | 368 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 50 m | 3:53.30 | |
139 | 380 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 3:56.39 | |
140 | 269 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 4:01.43 | |
141 | 298 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 50 m | ||
142 | 316 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 28, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REFOOD |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 619 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 3:55.27 | |
2 | 65 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 50 m | 4:00.02 | |
3 | 306 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 4:13.41 | |
4 | 11 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 4:16.46 | |
5 | 430 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 4:19.90 | ||
6 | 39 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 4:21.14 | |
7 | 181 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 4:32.44 | |
8 | 87 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 4:32.62 | |
9 | 82 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 50 m | 4:32.73 | |
10 | 92 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | AS8501 | 50 m | 4:33.21 | |
11 | 140 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 4:35.43 | |
12 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 4:37.75 | |
13 | 13 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 4:39.17 | |
14 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 4:43.18 | |
15 | 202 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 4:45.65 | |
16 | 193 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 4:47.06 | |
17 | 89 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | AF7998 | 50 m | 4:48.35 | |
18 | 197 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 4:48.96 | |
19 | 94 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 4:49.06 | |
20 | 325 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 4:49.21 | |
21 | 36 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 4:50.16 | |
22 | 278 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 4:51.78 | |
23 | 646 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:54.48 | ||
24 | 305 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 4:58.47 | |
25 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 5:03.43 | RES | |
26 | 97 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 5:04.73 | RES |
27 | 326 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 5:06.30 | RES |
28 | 348 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 5:08.21 | RES |
29 | 151 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 5:14.40 | RES |
30 | 289 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 5:27.68 | RES |
31 | 311 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 5:28.82 | RES |
32 | 648 | Thon Joshua | 2006 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:59.15 | RES | |
33 | 35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 6:43.08 | RES |
34 | 291 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: SPAR NORD FONDEN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:01.60 | |
2 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 1:02.88 | |
3 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 1:03.04 | |
4 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:04.59 | |
5 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 1:06.75 | |
6 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:07.08 | |
7 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:07.14 | |
8 | 513 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 1:07.30 | |
9 | 75 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 1:07.45 | |
10 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.67 | |
11 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 1:08.13 | ||
12 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 1:08.16 | ||
13 | 182 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:08.36 | |
14 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 1:08.52 | |
15 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 1:08.58 | ||
16 | 636 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:09.25 | ||
17 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:09.67 | |
18 | 329 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
19 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:10.01 | |
20 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:10.19 | |
21 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:10.21 | |
22 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:10.31 | |
23 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 1:10.35 | ||
24 | 273 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:10.68 | |
25 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 1:10.76 | |
26 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 1:12.34 | |
27 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:12.75 | |
28 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:12.90 | |
29 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:12.93 | |
30 | 639 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.43 | ||
31 | 593 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:14.43 | |
32 | 501 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 1:14.55 | |
33 | 500 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 1:14.68 | |
34 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:14.99 | |
35 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:15.65 | |
36 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:15.97 | |
37 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 1:16.22 | ||
38 | 596 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:16.45 | |
39 | 616 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 1:17.07 | |
40 | 586 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:17.13 | |
41 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:17.89 | |
42 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
43 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:18.60 | |
44 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:19.23 | |
45 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 1:19.47 | |
46 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | 1:19.98 | |
47 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:20.54 | |
48 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:21.04 | |
49 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:21.69 | |
50 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 1:21.91 | |
51 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:22.53 | |
52 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:23.01 | |
53 | 496 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:23.22 | |
54 | 498 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:25.23 | |
55 | 167 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:26.41 | |
56 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:26.50 | |
57 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:27.52 | |
58 | 514 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 1:27.85 | |
59 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:29.69 | |
60 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:34.59 | |
61 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 1:34.95 | |
62 | 502 | Køhn Annika | 2005 | VI 39 | 0596AK | 50 m | 1:36.43 | |
63 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:45.00 | |
64 | 189 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:45.91 | |
65 | 497 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:50.64 | |
66 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 2:06.52 | |
67 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | ||
68 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | ||
69 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 2:00.64 | |
2 | 210 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 2:08.76 | |
3 | 86 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 2:10.16 | |
4 | 622 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:13.45 | |
5 | 84 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 2:13.76 | |
6 | 618 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 2:14.09 | |
7 | 165 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 2:14.18 | |
8 | 571 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:14.44 | |
9 | 434 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 2:17.77 | ||
10 | 85 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 2:21.49 | |
11 | 559 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:23.52 | |
12 | 319 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 2:24.31 | |
13 | 90 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH | 50 m | 2:25.88 | |
14 | 357 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:27.73 | |
15 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:29.68 | |
16 | 628 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:30.18 | |
17 | 313 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:30.82 | |
18 | 645 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:32.11 | ||
19 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:37.98 | |
20 | 525 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:39.94 | |
21 | 506 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | 2:45.60 | |
22 | 426 | Refstie Elias Nordeng | 2002 | Bærum | 50 m | 2:47.34 | ||
23 | 338 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:49.48 | |
24 | 499 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 2:50.00 | |
25 | 16 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 2:51.19 | |
26 | 503 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 2:59.00 | |
27 | 203 | Rasmussen Isaac | 2004 | KSLS | AF8504 | 50 m | 3:00.14 | |
28 | 507 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 3:10.00 | |
29 | 414 | Borge Mikkel Eiken | 2004 | Bærum | 50 m | 3:10.80 | ||
30 | 311 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 3:11.29 | |
31 | 155 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 3:11.67 | |
32 | 508 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 3:15.00 | |
33 | 511 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 3:19.24 | |
34 | 509 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 3:35.00 | |
35 | 512 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 50 m | 3:35.00 | |
36 | 174 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | ||
37 | 336 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | ||
38 | 425 | Birkeland Simen Littorin | 2002 | Bærum | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |