Startliste for Hansen Flødeis A6 Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
lørdag
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Hansens Flødeis A6 Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
07:03 |
|
|
Arrangør |
A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 15, 100m Medley Damer |
Finaler (18) |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Maja Nielsen (1996) 1:05.83 2014-05-03 |
Dansk senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 00.59,34 - 05-10-2014 |
|
Heat 1 (18) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
2 |
Anja Poulsen |
2008 |
0888AH |
KVIK |
|
25m |
|
235 |
3 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
|
237 |
4 |
Frederikke Olsen |
2006 |
0662AW |
ROSKILDE |
|
25m |
|
240 |
5 |
Lotta Valcke |
2006 |
0672AW |
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
25m |
|
293 |
2 |
Dagmar Rønnow |
2008 |
0852AI |
KVIK |
|
25m |
|
258 |
3 |
Ida Fam |
2008 |
0802AD |
KVIK |
|
25m |
1:57.29 |
372 |
4 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
|
245 |
5 |
Amanda Aidinian |
2007 |
0792AJ |
KVIK |
|
25m |
|
228 |
6 |
Caroline Bluhm |
2006 |
0632AW |
ROSKILDE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
430 |
1 |
Kornelia Eg |
2008 |
0888AC |
A6 |
|
25m |
1:54.83 |
277 |
2 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
1:53.70 |
289 |
3 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
KVIK |
|
25m |
1:52.27 |
266 |
4 |
Alberte K. Jakobsen |
2008 |
0822AF |
KVIK |
|
25m |
1:53.28 |
254 |
5 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
1:53.90 |
498 |
6 |
Lina Thejlman |
2008 |
0868AC |
A6 |
|
25m |
1:55.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
1:49.94 |
143 |
2 |
Andrea Frederiksen |
2008 |
0814AF |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:48.67 |
415 |
3 |
Kattja Daniella Aggersbøl |
2007 |
0764AM |
A6 |
|
25m |
1:43.43 |
472 |
4 |
Camille Hedvig Miolane |
2007 |
0768AI |
A6 |
|
25m |
1:47.14 |
393 |
5 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
1:49.75 |
487 |
6 |
Silje Rasmussen |
2008 |
0894AF |
A6 |
|
25m |
1:50.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
1:42.22 |
239 |
2 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:40.83 |
390 |
3 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:40.21 |
255 |
4 |
Zenia Englund |
2008 |
0868AE |
KVIK |
|
25m |
1:40.49 |
394 |
5 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:41.32 |
265 |
6 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
1:43.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:39.79 |
24 |
2 |
Asta Fehrend Vejlbo |
2007 |
0772AK |
FR.SUND |
|
25m |
1:38.49 |
327 |
3 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
25m |
1:36.66 |
359 |
4 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
25m |
1:37.60 |
275 |
5 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
1:38.97 |
379 |
6 |
Karla Bergmann |
2007 |
0742AJ |
RØNNE |
|
25m |
1:40.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Mira Capito |
2007 |
0778AI |
A6 |
|
25m |
1:35.49 |
183 |
2 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:34.12 |
269 |
3 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
1:32.99 |
189 |
4 |
Sophie Nielsen |
2006 |
0688AR |
ODSHERRED |
|
25m |
1:33.84 |
2 |
5 |
Line Appel |
2007 |
0778AG |
FR.SUND |
|
25m |
1:34.61 |
416 |
6 |
Line L. Antvorskov |
2007 |
0734AA |
A6 |
|
25m |
1:35.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
439 |
1 |
K-Lee Hansen |
2007 |
0756AE |
A6 |
|
25m |
1:31.73 |
151 |
2 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:30.79 |
283 |
3 |
Laura Pedersen |
2007 |
0776AD |
KVIK |
|
25m |
1:29.78 |
345 |
4 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
25m |
1:29.79 |
8 |
5 |
Tilde Rytz Jørgensen |
2007 |
0724AE |
FR.SUND |
|
25m |
1:31.19 |
491 |
6 |
Lærke Stenholt Røpke |
2006 |
0698AA |
A6 |
|
25m |
1:31.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
455 |
1 |
Jasmin Kjærsgaard |
2006 |
0682AF |
A6 |
|
25m |
1:29.18 |
433 |
2 |
Lucca Frydendahl |
2008 |
0812AB |
A6 |
|
25m |
1:27.68 |
140 |
3 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:26.71 |
435 |
4 |
Naya Høi Greve |
2007 |
0796AE |
A6 |
|
25m |
1:26.73 |
426 |
5 |
Anna Dietrichsen |
2006 |
0694AB |
A6 |
|
25m |
1:27.98 |
332 |
6 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
25m |
1:29.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:26.10 |
150 |
2 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:26.03 |
368 |
3 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:25.53 |
153 |
4 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:25.57 |
381 |
5 |
Mette Toftte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
1:26.04 |
339 |
6 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:26.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
1:24.77 |
169 |
2 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:23.54 |
130 |
3 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:21.58 |
462 |
4 |
Julie Merl Larsen |
2005 |
0584AB |
A6 |
|
25m |
1:22.38 |
186 |
5 |
Zille-Marie Lund Christen |
2003 |
0306BD |
ODSHERRED |
|
25m |
1:24.00 |
205 |
6 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
0418AM |
ROSKILDE |
|
25m |
1:24.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
215 |
1 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:20.12 |
7 |
2 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
1:19.78 |
252 |
3 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
1:19.56 |
380 |
4 |
Mille Bergmann |
2004 |
0408AR |
RØNNE |
|
25m |
1:19.66 |
156 |
5 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.01 |
173 |
6 |
Cecilie N. Petersen |
1998 |
9842AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
420 |
1 |
SIF Bramm |
2006 |
0624AE |
A6 |
|
25m |
1:18.29 |
473 |
2 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
1:17.56 |
196 |
3 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:17.42 |
331 |
4 |
Ida-Marie Frydenlund |
2003 |
0304AP |
TRITON B |
|
25m |
1:17.45 |
383 |
5 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
1:18.13 |
212 |
6 |
Ulrika Paaske |
2004 |
0482AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
129 |
1 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:16.70 |
172 |
2 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.17 |
20 |
3 |
Camille Hvid Ravnholt |
2003 |
0372AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:15.46 |
465 |
4 |
Isabel Malou Lillebæk |
2004 |
0466AT |
A6 |
|
25m |
1:15.48 |
336 |
5 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
TRITON B |
|
25m |
1:16.26 |
360 |
6 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
1:17.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
398 |
1 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
1:14.77 |
434 |
2 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
A6 |
|
25m |
1:14.39 |
431 |
3 |
Emma Ekman |
2004 |
0494AG |
A6 |
|
25m |
1:14.32 |
322 |
4 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
25m |
1:14.35 |
419 |
5 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
A6 |
|
25m |
1:14.73 |
349 |
6 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
25m |
1:15.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
330 |
1 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
1:14.08 |
120 |
2 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:12.49 |
334 |
3 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
1:11.91 |
441 |
4 |
Christine Henriksen |
2003 |
0376AM |
A6 |
|
25m |
1:11.98 |
214 |
5 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.34 |
224 |
6 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:14.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
353 |
1 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
1:10.45 |
318 |
2 |
Julie Bak |
1997 |
9782AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:09.94 |
209 |
3 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.99 |
452 |
4 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
A6 |
|
25m |
1:09.54 |
477 |
5 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
A6 |
|
25m |
1:10.03 |
497 |
6 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
1:10.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
470 |
1 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
1:08.05 |
367 |
2 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
1:06.69 |
355 |
3 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
1:05.36 |
347 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
1:05.42 |
211 |
5 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
25m |
1:07.24 |
195 |
6 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
Licens til A6 |
Udskriftstidspunkt |
07:03 |
|