2022-07-02   19:44:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Vintersimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tvling  vintersim 2018    Utskriftsdatum  17 februari 2018   
  Tvlingsort  Skellefte    Utskriftstid  09:52   
  Arrangr  Skesim s34         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  17 februari 2018         
 
 
 
Gren 2, 25m Brstsim Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
146  Iva Lundstrm  1962    DARK AND C    25m   
48  Mona Johansson  1961    CLUB SWEDE    25m   
42  Charlotte von Ehrenheim  1972    CLUB SWEDE    25m   
38  Christine B Carlstrm  1957    CLUB SWEDE    25m   

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
170  Kati Koivisto  1948    KUUTIT KOK    25m   
187  Barbro Grufman  1948    NEPTUN SK    25m   
168  Stella Krutenat  2004    KEEPFROZEN    25m   
175  Arja Faven  1947    KUUTIT KOK    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
Elena Fedorovich  1971    WSC    25m   
72  Marita Sundh  1960    CLUB SWEDE    25m   
174  Soili Klemola  1953    KUUTIT KOK    25m   
56  Cilla Bcklin  1957    CLUB SWEDE    25m   

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
149  Anna-Klara Granstrand  1976    FROSTPACK    25m   
71  Signe Sundh  2004    CLUB SWEDE    25m   
44  Gun-Mari Lindqvist  1963    CLUB SWEDE    25m   
214  Frida Grnhage  1993    STRANDBJR    25m   

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
73  Lotta Lveliv  1965    CLUB SWEDE    25m   
171  Nora Skeppar Hosioja  1949    KUUTIT KOK    25m   
74  Anna Lickander  1982    CLUB SWEDE    25m   
29  Kerstin Thomas  1971    CLUB GERMA    25m   

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
159  Hilda Flygare  1997    ICEHOTEL    25m   
               
82  Lina Boman  1979    CLUB SWEDE    25m   
153  Ingela Sllstrm  1970    HUSUMS IF    25m   

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
229  Anna Nyman  1967    UME POLAR    25m   
165  Elina Mkinen  1994    JOENSUUN J    25m   
145  Inger Westman  1945    DARK AND C    25m   
144  Tiina Enqvist  1956    DARK AND C    25m   

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
15  Maria Burlin  1957    B-I-B    25m   
253  Silvi Salupere  1957    TARTU TALI    25m   
166  Birgit Becher  1966    KEEPFROZEN    25m   
19  Emelie Lindgren sn  2001    BURTRSK    25m   

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 februari 2018 
Licensierad till: Skellefte Simklubb  Utskriftstid  09:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner