2021-05-08   20:58:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:34   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 kesäkuu 2018         
 
 
 
Laji 3, 50m PU T-13-15  Loppukilpailut (4) 
Oletettu alkamisaika 11:08 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  31.59  31.59 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  31.48  31.48 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  31.57  31.57 
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    50m  31.44  31.44 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    25m  30.40  31.40 
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    50m  31.34  31.34 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  30.38  31.38 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    50m  31.42  31.42 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  31.47  31.47 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alina Antila  2004  04A829  NU    50m  31.27  31.27 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    50m  30.99  30.99 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    50m  30.83  30.83 
Aada Rissanen  2004  04A305  Cetus    50m  30.70  30.70 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  30.76  30.76 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  30.84  30.84 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    50m  31.02  31.02 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  31.28  31.28 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    50m  30.57  30.57 
Kiia Kärkkäinen  2003  03A235  HeiI    25m  29.48  30.48 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    50m  30.28  30.28 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  28.92  29.92 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    50m  30.08  30.08 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  30.35  30.35 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    50m  30.51  30.51 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    50m  30.65  30.65 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner