Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Perjantai-aamu
Laji 2, 200m SKU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 50 m | 2:23.87 | 2:23.87 | |
2 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 2:26.69 | 2:26.69 | |
3 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 2:29.25 | 2:29.25 | |
4 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 2:24.67 | 2:29.67 | |
5 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 2:31.84 | 2:31.84 | |
6 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 50 m | 2:31.90 | 2:31.90 | |
7 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 2:32.54 | 2:32.54 | |
8 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 2:32.95 | 2:32.95 | |
9 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 2:33.25 | 2:33.25 | |
10 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 50 m | 2:33.26 | 2:33.26 | |
11 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 2:34.30 | 2:34.30 | |
12 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 2:34.53 | 2:34.53 | |
13 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 2:35.26 | 2:35.26 | |
14 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 2:35.30 | 2:35.30 | |
15 | Haipus Arttu | 2004 | KemPy | 04A723 | 50 m | 2:35.32 | 2:35.32 | |
16 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 50 m | 2:35.48 | 2:35.48 | |
17 | Hyppönen Jesse | 2004 | LaUS | 04A842 | 50 m | 2:35.83 | 2:35.83 | |
18 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 2:30.90 | 2:35.90 | |
19 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 2:36.23 | 2:36.23 | |
20 | Haipus Eetu | 2004 | KemPy | 04A718 | 50 m | 2:36.52 | 2:36.52 | |
21 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 2:36.53 | 2:36.53 | |
22 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 25 m | 2:31.75 | 2:36.75 | |
23 | Kuhlberg Joakim | 2004 | BS-PU | 04A072 | 50 m | 2:37.92 | 2:37.92 | |
24 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 2:38.45 | 2:38.45 | |
25 | Koskinen Aapo | 2004 | LaUS | 04A115 | 25 m | 2:33.54 | 2:38.54 |
15 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 2:10.86 | 2:15.86 | |
2 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 2:17.21 | 2:17.21 | |
3 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 2:18.37 | 2:18.37 | |
4 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 2:19.95 | 2:19.95 | |
5 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 2:15.03 | 2:20.03 | |
6 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 2:15.18 | 2:20.18 | |
7 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 2:20.87 | 2:20.87 | |
8 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 2:23.01 | 2:23.01 | |
9 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 2:23.13 | 2:23.13 | |
10 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 2:24.84 | 2:24.84 | |
11 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 2:20.55 | 2:25.55 | |
12 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:25.67 | 2:25.67 | |
13 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 2:25.79 | 2:25.79 | |
14 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 2:21.95 | 2:26.95 | |
15 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 2:27.92 | 2:27.92 | |
16 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 50 m | 2:28.31 | 2:28.31 | |
17 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 2:23.38 | 2:28.38 | |
18 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 50 m | 2:28.96 | 2:28.96 | |
19 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 2:29.19 | 2:29.19 | |
20 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 2:24.41 | 2:29.41 | |
21 | Severinkangas Roni | 2003 | Cetus | 03A907 | 25 m | 2:25.32 | 2:30.32 | |
22 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 50 m | 2:30.64 | 2:30.64 | |
23 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 50 m | 2:31.01 | 2:31.01 | |
24 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 50 m | 2:31.47 | 2:31.47 | |
25 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 2:31.62 | 2:31.62 |
16 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 2:05.26 | 2:10.26 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 2:11.90 | 2:11.90 | |
3 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 2:15.87 | 2:15.87 | |
4 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 2:17.45 | 2:17.45 | |
5 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 2:13.48 | 2:18.48 | |
6 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:14.52 | 2:19.52 | |
7 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 2:20.07 | 2:20.07 | |
8 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 2:15.52 | 2:20.52 | |
9 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 2:16.98 | 2:21.98 | |
10 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 50 m | 2:22.16 | 2:22.16 | |
11 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 2:18.40 | 2:23.40 | |
12 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 2:24.07 | 2:24.07 | |
13 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 50 m | 2:24.73 | 2:24.73 | |
14 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 50 m | 2:24.79 | 2:24.79 | |
15 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 2:25.65 | 2:25.65 | |
16 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 2:21.04 | 2:26.04 | |
17 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 2:21.31 | 2:26.31 | |
18 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 50 m | 2:26.82 | 2:26.82 | |
19 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 50 m | 2:27.45 | 2:27.45 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |