2022-09-25   16:02:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Hvidovre Grand Prix

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

7_S
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
26  Mertins Frederikke  2000  HVIDOVRE  0014AE  25 m  30.45   
Elkjr Cecilie  2001  HVIDOVRE  0104AC  25 m  30.74   
98  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  32.38   
109  sterlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  25 m  32.52   
129  Strmberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  32.89   
88  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  32.93   
14  Hansen Silja Nielsdttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  33.40   
99  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  34.12   
59  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  34.78   
10  107  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  35.18   
11  105  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  35.31   
12  127  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  35.32   
13  24  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  25 m  35.51   
14  89  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  35.69   
15  58  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  36.77   
16  97  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  36.88   
17  Dann-Nielsen Lrke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  37.07   
18  128  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  37.23   
19  86  Jensen Lykke Gttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  37.53   
20  19  Rasmussen Emma Kjer  2004  HVIDOVRE  0498AI  25 m  38.04   
21  94  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  38.98   
22  117  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERD  0482AZ  25 m  39.39   
23  121  Mlholm Emma  2005  HILLERD  0514AM  25 m  39.39   
24  123  Rasmussen Annika Toft  2004  HILLERD  0414AL  50 m  39.53   
25  108  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  39.62   
26  46  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m  39.75   
27  54  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m  39.97   
28  18  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  41.87   
29  33  Parkhi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m  42.24   
30  30  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  42.96   
31  120  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERD  0638AD  25 m  43.33   
32  118  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERD  0566AK  25 m  43.84   
33  92  Andersen Camilla  2006  HERLUFSHOL  0634AP  25 m  46.18   
34  52  Larsen Cecilie Engsted  2006  HASLEV  0618AG  25 m  49.45   
35  106  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL  0614AP  25 m  49.52   
36  39  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  51.12   
37  51  Kristensen Yamin Thrane  2006  HASLEV    25 m     
38  60  Schilling Julie Hansen  2004  HASLEV  0406BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  12 maj 2018 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  08:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner