2022-09-28   01:19:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Hvidovre Grand Prix

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag formiddag

Seedede heat Lb 20
Seedede heat 
 
  Stvne navn  Hvidovre Grand Prix 2018    Udskriftsdato  13 maj 2018   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  09:18   
  Arrangr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  12 maj 2018         
 
 
 
Lb 20, 50m Frisvmning Herrer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
38  Andreas Lyngfeldt Boholm  2008  0825AA  HASLEV    25m  51.76 
Viktor Bernstein  2006    HVIDOVRE    25m  40.00 
65  Hjalte Tommy Trngren  2009  0925AA  HASLEV    25m  41.55 
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
50  Theodor Kongstad  2006  0613AE  HASLEV    25m  38.33 
23  Villads Lund Larsen  2004  0441AK  HVIDOVRE    25m  35.37 
64  Laurits Thfner  2004  0417AM  HASLEV    25m  34.32 
55  Storm Melgaard  2007  0755AF  HASLEV    25m  34.87 
66  Thor Trngren  2006  0603AD  HASLEV    25m  36.14 
               
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Bertram T. Aunsholm  2004  0499AJ  HVIDOVRE    25m  31.96 
101  August Hy  2005  0539AG  HERLUFSHOL    25m  31.24 
16  Marius Kjr Hoelgaard  2004  0445AD  HVIDOVRE    25m  29.94 
124  Louie Uldall  2005  0537AE  HILLERD    50m  30.19 
Anton Rytter Bech  2005  0515AK  HVIDOVRE    50m  31.56 
104  Sylvester Wichmann Meisne  2005  0567AJ  HERLUFSHOL    25m  32.62 
               

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
95  Marcus Artmann  2002  0277AQ  HERLUFSHOL    25m  29.60 
41  Holger Flytkjr-Hansen  2004  0479AE  HASLEV    25m  28.21 
138  Melker Svensson  2002  AG4702  YSTADS SS    25m  28.11 
84  Martin Jacobsen  2002  0267AL  VEST    50m  28.17 
35  Oskar Bondo Siegumfeldt  2004  0417AA  HVIDOVRE    50m  28.64 
43  Christopher Vejlbo Hansen  2005  0581AH  HASLEV    25m  29.77 
               

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Oscar Cleemann  2003  0349AH  HVIDOVRE    50m  27.49 
12  Mads Haugrd Hansen  2000  0059AH  HVIDOVRE    25m  26.38 
132  Emil Jespersen  2001  AI9901  YSTADS SS    25m  25.81 
44  Frederik Kongstad Hansen  2001  0169AL  HASLEV    25m  26.20 
85  Lucas Jensen  2001  0183AM  VEST    50m  27.12 
83  Mikkel Hemmingsen  2002  0283AK  VEST    25m  27.78 
               

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
133  Erik Stoltz  1998  AV8598  YSTADS SS    25m  25.69 
Mikkel Samse Borch  1997  9771AD  HVIDOVRE    25m  24.57 
17  Oliver Jacobsen  1997  9781AQ  HVIDOVRE    25m  22.89 
31  Lorenzo Ortiz Aneiros  1995    HVIDOVRE    25m  23.22 
11  Gustav Haugrd Hansen  2002  0279AD  HVIDOVRE    25m  25.58 
10  Owais Hamid  2000  0077AP  HVIDOVRE    25m  25.78 
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 maj 2018 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  09:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner