2022-09-28   18:01:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Triton Open 2018

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Lb 1, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
31  Lausten Sascha  2002  HOLSTEBRO  0202AJ  25 m  5:17.44   
444  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  5:20.13   
463  Hesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  5:20.56   
345  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  5:24.90   
675  Jensen Cecilie Salskov  2000  HRSHOLM  0012AQ  25 m  5:27.80   
153  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  5:30.44   
503  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  5:32.99   
509  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  5:37.97   
249  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  5:40.24   
10  295  Nrlem Nynne  2002  HOLBK  0268AF  25 m  5:42.84   
11  260  Roskr Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  5:43.66   
12  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  5:47.36   
13  400  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  5:57.38   
14  674  Jensen Caroline Salskov  2005  HRSHOLM  0526AB  25 m  6:00.06   
15  258  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  6:05.82   
16  581  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VRK  0482AN  25 m  6:14.95   
17  604  Hjberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
2_S
Lb 2, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
441  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  4:39.31   
33  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  4:45.11   
440  Brns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  4:47.28   
239  Khn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  4:48.89   
439  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  4:54.84   
460  Haslev Marcus Sktt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  4:55.93   
101  Rosholm Janus  2002  SLLERD  0275AQ  25 m  4:56.12   
206  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  4:57.03   
501  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  4:58.83   
10  128  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  4:59.62   
11  514  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  5:00.78   
12  130  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  5:02.32   
13  401  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  5:07.44   
14  237  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  5:13.96   
15  486  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  50 m  5:26.10   
16  680  Bdtker Carl-Johan  2003  HRSHOLM  0321AN  25 m  5:34.31   
17  412  Rasmussen Stefan  2004  SK-SYD  0449AM  25 m  5:43.37   
18  365  Nrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  5:57.10   
19  368  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  6:11.88   
20  631  Krabbe Fabian Holst  2005  VRLSE  0539AJ  50 m  6:25.00   
21  383  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  6:34.51   
22  389  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  7:24.74   
23  253  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m     
24  284  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
3_S
Lb 3, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
404  Jrgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  28.62   
18  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  30.04   
726  Schelde Clara Marott  2000  FARUM  0092AD  50 m  30.09   
583  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  50 m  30.54   
93  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SLLERD  9722AO  25 m  30.85   
355  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  50 m  30.98   
31  Lausten Sascha  2002  HOLSTEBRO  0202AJ  50 m  31.24   
96  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  31.34   
670  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  50 m  31.43   
10  463  Hesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  31.54   
11  707  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  31.56   
12  29  Jensen Emma Fjordside  2003  HOLSTEBRO  0344AX  25 m  31.67   
13  27  Iversen Thilde Rud  2001  HOLSTEBRO  0154AX  25 m  31.72   
14  484  Madonsela Emilia Naledi  2003  HOVEDSTAD  0394AV  25 m  31.78   
15  558  Aunstrup Kaja  1998  FR.VRK  9846AD  25 m  31.97   
16  157  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  32.16   
17  701  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m  32.27   
18  410  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  32.34   
19  672  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  50 m  32.45   
20  703  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  50 m  32.93   
21  453  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  32.98   
22  163  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  33.01   
23  289  Larsen Ida  2000  HOLBK  0008BA  25 m  33.04   
24  339  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  33.11   
25  147  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  33.14   
26  224  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  33.24   
27  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  25 m  33.42   
28  382  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  33.48   
29  627  Hansen Ida Holm  2002  VRLSE  0268AN  25 m  33.51   
30  362  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  33.60   
31  208  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  33.80   
32  676  Haugblle Kaya Vennick  2004  HRSHOLM  0418AB  25 m  33.81   
33  217  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  34.00   
34  350  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  50 m  34.11   
35  370  Rishj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  34.20   
36  565  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VRK  0052AI  25 m  34.25   
37  108  Weiner Alba Lyhne  2004  SLLERD  0486AT  25 m  34.37   
38  293  Nielsen Mathilde  2003  HOLBK  0392AH  25 m  34.40   
39  598  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  34.41   
40  220  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  34.46   
41  642  Bolvig Andrea M. Lang  2000  SLLERD  0048AE  50 m  34.50   
42  403  Jrgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  25 m  34.53   
43  292  Mrkedal Mie  2003  HOLBK  0324AD  25 m  34.70   
44  155  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  34.82   
45  692  Volden Victoria Husted  2003  HRSHOLM  0312AU  25 m  34.84   
46  379  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  34.87   
47  258  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  34.90   
48  271  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  35.08   
49  201  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  35.19   
50  400  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  35.34   
51  347  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  35.38   
52  608  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  35.45   
53  24  Hansen Mia Klbk  2003  HOLSTEBRO  0368BA  25 m  35.75   
54  677  Vendelboe-Schack Alba  2005  HRSHOLM  0594AJ  25 m  35.88   
55  636  Marloth Johanne Brown  2003  VRLSE  0396AJ  25 m  35.91   
56  158  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  35.96   
57  260  Roskr Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  36.01   
58  177  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  36.07   
59  599  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  36.27   
60  371  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  36.29   
61  296  Pedersen Alberte  2006  HOLBK  0618AB  25 m  36.35   
62  385  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  36.43   
63  394  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  36.49   
64  633  Larsen Esther Haudrum  2005  VRLSE  0574AK  25 m  36.59   
65  407  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  37.07   
66  103  Sangild Rebecca  2003  SLLERD  0344AL  25 m  37.09   
67  169  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  37.16   
68  388  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  37.37   
69  409  Mller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  37.41   
70  719  Mller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  50 m  37.65   
71  124  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  37.80   
72  609  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  37.80   
73  233  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  37.97   
74  272  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  50 m  37.97   
75  176  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  38.82   
76  250  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  39.29   
77  569  Jrund Ida Lund  2003  FR.VRK  0316AO  25 m  39.44   
78  392  Schmidt Astrid Nrret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  39.48   
79  259  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  39.49   
80  638  Thomsen Ella Bdker  2005  VRLSE  0576AH  25 m  39.54   
81  616  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  39.73   
82  64  Mller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  39.99   
83  695  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HRSHOLM  0564AK  25 m  39.99   
84  219  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  40.05   
85  262  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  40.18   
86  380  Anker Maila  2007  RINGSTED  0784AF  25 m  40.30   
87  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  40.41   
88  251  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  40.43   
89  622  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  40.50   
90  607  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  40.79   
91  349  Grnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  41.43   
92  617  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  41.49   
93  374  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  41.78   
94  542  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  41.87   
95  181  Strke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  42.09   
96  629  Helfelt Amalie  2006  VRLSE  0652AP  25 m  42.10   
97  230  Jrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  42.25   
98  568  Jensen Asta H  2000  FR.VRK  0058BA  25 m  42.26   
99  579  Nrgaard Astrid  2007  FR.VRK  0784AA  50 m  42.29   
100  174  Nybll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  42.79   
101  377  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  42.79   
102  443  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  42.90   
103  438  Blcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  42.97   
104  395  Srensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  42.98   
105  711  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  43.38   
106  125  Hj Line  2004  NAKSKOV  0444AM  25 m  43.46   
107  470  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  44.40   
108  544  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  45.28   
109  696  Philip Emma  2005  HRSHOLM  0538AN  25 m  45.55   
110  436  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  46.03   
111  180  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  46.09   
112  504  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  46.52   
113  637  Persson Ella  2006  VRLSE  0616AP  25 m  46.61   
114  212  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  46.78   
115  524  Bgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  47.92   
116  474  Jrgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  48.03   
117  577  Nielsen Josefine  2005  FR.VRK  0564AI  25 m  48.24   
118  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  48.63   
119  223  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  50.13   
120  560  Boesgaard Natasja  2007  FR.VRK  0728AC  50 m  50.50   
121  123  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  50.81   
122  173  Kjrebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  53.27   
123  170  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  53.44   
124  537  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  53.81   
125  459  Hanghj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  54.67   
126  506  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  54.73   
127  449  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  50 m  55.00   
128  497  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  50 m  55.00   
129  540  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  55.48   
130  550  Solhart Rosa Rank  2007  GLADSAXE  0762AD  25 m  55.82   
131  454  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  56.16   
132  367  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  57.17   
133  508  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  59.34   
134  529  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  25 m  59.46   
135  510  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  59.90   
136  536  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  1:37.16   
137  121  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  50 m     
138  126  Jakobsen Sarah Mller  2004  NAKSKOV  0416AW  50 m     
139  353  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m     
140  356  Ishi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  50 m     
141  413  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
4_S
Lb 4, 50m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
335  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  25.22   
30  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  25.26   
25  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  25.39   
128  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  25.47   
133  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  25.56   
135  Witthfft Jacob Sanchez  2001  NAKSKOV  0147AT  25 m  25.76   
197  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  25.80   
460  Haslev Marcus Sktt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  26.01   
17  Allerslev Oskar  2002  HOLSTEBRO  0275AR  25 m  26.03   
10  85  Hansen Adam  1998  SLLERD  9883AP  50 m  26.08   
11  298  Pedersen Frederik  2002  HOLBK  0261AO  25 m  26.13   
12  708  Jrgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  26.14   
13  720  Mller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  50 m  26.16   
14  284  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  25 m  26.22   
15  716  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  26.23   
16  106  Solok Valdemar  2001  SLLERD  0107AP  25 m  26.41   
17  282  Bonde Sebastian  2002  HOLBK  0271AE  25 m  26.42   
18  127  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  26.47   
19  589  Mhl Emil  1994  TRITON B  9413AC  50 m  26.47   
20  101  Rosholm Janus  2002  SLLERD  0275AQ  25 m  26.65   
21  28  Jensen Anders Nedergaard  2002  HOLSTEBRO  0233AP  25 m  26.67   
22  239  Khn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  26.69   
23  337  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  50 m  26.71   
24  682  Bruhn Fillip  2003  HRSHOLM  0391AM  25 m  26.86   
25  32  Lund Mads  2002  HOLSTEBRO  0253AO  25 m  26.93   
26  33  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  50 m  26.96   
27  291  Lystlund Oliver  2003  HOLBK  0363AA  25 m  27.00   
28  285  Daugelis Alens  2002  HOLBK  0275AJ  50 m  27.01   
29  264  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  50 m  27.03   
30  354  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  27.11   
31  590  Vester Tobias  1996  TRITON B  9665AB  50 m  27.23   
32  486  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  27.31   
33  679  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  25 m  27.31   
34  401  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  27.32   
35  122  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  27.54   
36  705  Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  50 m  27.72   
37  563  Didriksen Daniel  2002  FR.VRK  0273AT  25 m  27.75   
38  381  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m  27.76   
39  340  Brandelev Bertram Grn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  27.92   
40  119  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  50 m  27.98   
41  342  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  28.00   
42  276  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  28.03   
43  386  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m  28.03   
44  567  Ikkala Thorbjrn Jari  2002  FR.VRK  0207AI  50 m  28.14   
45  107  Toft Karl Gustav B.  2002  SLLERD  0299AP  50 m  28.19   
46  253  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  28.32   
47  92  Kristensen William  2003  SLLERD  0319AM  25 m  28.35   
48  406  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  28.54   
49  728  Steenberg Scott  2000  FARUM  0039AL  50 m  28.75   
50  415  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  25 m  28.93   
51  89  Hgenhaug Thomas  2003  SLLERD  0391AG  25 m  29.00   
52  710  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  50 m  29.12   
53  131  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  25 m  29.14   
54  142  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  29.16   
55  688  Kaav Lucas  2004  HRSHOLM  0457AE  25 m  29.17   
56  149  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  29.39   
57  600  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  29.44   
58  196  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  50 m  29.47   
59  287  Guler Furkan  2005  HOLBK  0565AO  25 m  29.62   
60  91  Kristensen Valdemar  2003  SLLERD  0397AN  25 m  29.77   
61  210  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  29.77   
62  398  Bjrnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  29.80   
63  146  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  29.87   
64  270  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  30.18   
65  83  Ehlers Mathias  2003  SLLERD  0389AM  50 m  30.28   
66  361  Lgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  30.40   
67  391  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  30.59   
68  129  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  30.60   
69  687  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  30.63   
70  152  Jrgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  30.77   
71  611  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  30.81   
72  134  Peterse Sebastian Hofmann  2003  NAKSKOV  0385AQ  25 m  30.82   
73  94  Montag Ludvig  2003  SLLERD  0357AI  25 m  30.98   
74  204  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  31.01   
75  712  Krger Mats  2004  FARUM  0497AI  50 m  31.33   
76  545  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  31.49   
77  299  Rasmussen Gustav Mrk  2005  HOLBK  0563AJ  25 m  31.53   
78  242  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  31.57   
79  402  Jrs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  31.59   
80  338  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  31.60   
81  182  Thgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  31.64   
82  132  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  25 m  31.94   
83  104  Schn Sebastian Magnus  2003  SLLERD  0339AG  50 m  32.18   
84  548  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  32.19   
85  693  Larsen Frederik Rink  2004  HRSHOLM  0447AK  25 m  32.32   
86  102  Sandbjerg Frederik  2004  SLLERD  0477AL  25 m  32.34   
87  269  Srensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  32.37   
88  226  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  32.54   
89  225  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  32.69   
90  110  West Sebastian Alexander  2004  SLLERD  0489AI  25 m  32.76   
91  209  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  32.82   
92  205  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  33.12   
93  383  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  33.22   
94  167  Fenger-Grn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  33.37   
95  630  Kiemer Magnus  2005  VRLSE  0505AM  25 m  33.49   
96  615  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  25 m  33.56   
97  601  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  50 m  33.60   
98  168  Grnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  33.86   
99  481  Legind Hans Bjrn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  33.89   
100  389  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  34.04   
101  175  Oxenbll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  34.19   
102  266  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  34.25   
103  528  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  34.26   
104  166  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  34.59   
105  681  Schnabl Janus  2003  HRSHOLM  0311AD  50 m  34.62   
106  232  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  34.65   
107  199  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  34.66   
108  534  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  34.97   
109  411  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  35.00   
110  234  Koch Viktor Snder  2006  KVIK  0699AL  25 m  35.02   
111  717  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  50 m  35.02   
112  267  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  35.20   
113  557  Asmussen Alexander  2004  FR.VRK  0417AG  25 m  35.39   
114  597  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  35.53   
115  596  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  35.56   
116  551  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  35.84   
117  372  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  36.03   
118  179  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  36.26   
119  511  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  36.46   
120  178  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  36.53   
121  571  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VRK  0227AT  25 m  36.59   
122  268  Srensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  36.65   
123  473  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  36.76   
124  467  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  36.97   
125  435  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  37.08   
126  552  Shoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  37.26   
127  527  Fabel Albert Hvistendahl  2007  GLADSAXE  0735AC  25 m  37.39   
128  171  Jgerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  37.41   
129  573  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VRK  0647AB  25 m  37.42   
130  512  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  37.47   
131  547  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  37.67   
132  634  Lester Noah  2006  VRLSE  0677AF  25 m  38.25   
133  399  Bjrnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  38.50   
134  562  Degn Viktor  2005  FR.VRK  0537AM  50 m  38.51   
135  447  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  38.72   
136  222  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  38.88   
137  227  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  39.05   
138  513  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  39.22   
139  517  Zeller Asbjrn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  40.42   
140  475  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  41.00   
141  532  Heinemann Theodor  2007  GLADSAXE  0771AG  25 m  41.21   
142  525  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  41.35   
143  457  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  41.52   
144  461  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  41.71   
145  533  Heinemann Victor  2007  GLADSAXE  0759AF  25 m  41.98   
146  531  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  25 m  42.44   
147  515  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  42.69   
148  414  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  43.81   
149  499  Sanghavi Vihaan  2008  HOVEDSTAD  0865AC  25 m  44.86   
150  485  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  46.12   
151  442  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  47.10   
152  429  Alstrm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  48.06   
153  344  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  48.82   
154  521  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  50.12   
155  437  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  50.95   
156  498  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD  0875AC  25 m  54.05   
157  336  Bitton Shai  2008  TRITON B    50 m     
158  522  Bendixen William  2007  GLADSAXE    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
5_S
Lb 5, 50m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
117  Ingeman-Petersen Nicoline  2002  GLADSAXE  0232AM  50 m  31.12   
18  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  31.48   
263  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  31.51   
635  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VRLSE  0398AJ  25 m  32.01   
339  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  33.32   
93  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SLLERD  9722AO  25 m  33.36   
714  Laigaard Natascha  2002  FARUM  0246AR  50 m  33.51   
109  Weiner Carla Lyhne  2003  SLLERD  0318AU  25 m  33.58   
707  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  33.87   
10  627  Hansen Ida Holm  2002  VRLSE  0268AN  25 m  34.09   
11  249  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  50 m  34.66   
12  492  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  25 m  34.68   
13  706  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  50 m  34.77   
14  394  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  50 m  34.91   
15  290  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBK  0348BE  25 m  34.99   
16  24  Hansen Mia Klbk  2003  HOLSTEBRO  0368BA  25 m  35.03   
17  357  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  35.10   
18  715  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  50 m  35.14   
19  444  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  35.17   
20  218  Gjerlv Freja  2003  KVIK  0378AC  50 m  35.22   
21  208  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  35.25   
22  396  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  35.31   
23  613  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  35.32   
24  100  Platzer Ida Marie  2005  SLLERD  0572AC  25 m  35.56   
25  29  Jensen Emma Fjordside  2003  HOLSTEBRO  0344AX  25 m  35.92   
26  153  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  36.07   
27  577  Nielsen Josefine  2005  FR.VRK  0564AI  50 m  36.26   
28  677  Vendelboe-Schack Alba  2005  HRSHOLM  0594AJ  25 m  36.29   
29  405  Kjlby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  36.37   
30  703  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  50 m  36.58   
31  111  Vester-Christensen Mille  2005  SLLERD  0556AL  25 m  36.81   
32  259  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  37.07   
33  262  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  37.08   
34  397  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  50 m  37.27   
35  81  Clan Mikkeline Mailund  2004  SLLERD  0494AT  25 m  37.33   
36  722  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  50 m  37.74   
37  628  Hansen Signe Holm  2005  VRLSE  0598AK  25 m  37.79   
38  246  Munkebk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  37.83   
39  272  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  37.98   
40  181  Strke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  38.03   
41  220  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  38.04   
42  265  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  50 m  38.07   
43  288  Hoppe Simone  2004  HOLBK  0478AS  25 m  38.10   
44  509  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  38.18   
45  82  Drucker Pauline  2004  SLLERD  0474AG  50 m  38.21   
46  371  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  38.47   
47  158  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  38.65   
48  581  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VRK  0482AN  25 m  38.66   
49  526  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  38.69   
50  271  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  38.89   
51  621  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  39.09   
52  283  Buck Maja  2004  HOLBK  0456AP  25 m  39.18   
53  614  Petersen Patricia  2005  LYNGBY  0526AA  25 m  39.45   
54  580  Nrgaard Ida-Marie  2005  FR.VRK  0596AG  25 m  39.65   
55  711  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  39.87   
56  617  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  39.90   
57  349  Grnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  39.97   
58  629  Helfelt Amalie  2006  VRLSE  0652AP  25 m  39.98   
59  369  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  40.03   
60  248  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  40.05   
61  725  Rmer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  40.15   
62  121  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  25 m  40.72   
63  388  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  40.80   
64  639  Thomsen Martha Bdker  2005  VRLSE  0586AH  25 m  40.83   
65  407  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  40.85   
66  695  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HRSHOLM  0564AK  25 m  40.95   
67  165  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  40.99   
68  608  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  50 m  41.53   
69  78  Bang Laura  2004  SLLERD  0474AP  25 m  41.63   
70  413  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  42.11   
71  612  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  42.37   
72  95  Nepper-Christensen Emilie  2003  SLLERD  0372AU  25 m  42.38   
73  438  Blcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  42.58   
74  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  42.62   
75  470  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  42.64   
76  554  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  42.89   
77  172  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  42.94   
78  214  Fabricius Ronja Skriver  2006  KVIK  0642AP  25 m  43.28   
79  443  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  43.29   
80  380  Anker Maila  2007  RINGSTED  0784AF  25 m  43.43   
81  230  Jrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  43.52   
82  177  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  44.36   
83  599  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  50 m  44.49   
84  696  Philip Emma  2005  HRSHOLM  0538AN  25 m  45.13   
85  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  45.21   
86  215  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  45.94   
87  436  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  45.94   
88  504  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  45.98   
89  560  Boesgaard Natasja  2007  FR.VRK  0728AC  25 m  46.07   
90  566  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VRK  0508AK  50 m  46.47   
91  359  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  46.57   
92  576  Lendal Helena  2006  FR.VRK  0624AR  25 m  46.92   
93  474  Jrgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  46.94   
94  254  Profeta Flora Rebecca  2008  KVIK  0836AA  25 m  47.68   
95  274  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  47.68   
96  377  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  47.70   
97  544  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  48.22   
98  459  Hanghj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  48.36   
99  395  Srensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  49.64   
100  211  Ellehj Ingrid  2007  KVIK  0752AJ  25 m  49.69   
101  506  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  49.91   
102  195  Andersen Emma  2007  KVIK  0768AM  25 m  49.98   
103  546  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  50.41   
104  539  Krgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  50.67   
105  637  Persson Ella  2006  VRLSE  0616AP  25 m  51.55   
106  508  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  51.96   
107  448  Cliff Esther Lrke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  52.15   
108  510  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  52.60   
109  538  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  52.85   
110  173  Kjrebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  52.97   
111  540  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  53.28   
112  497  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  53.94   
113  183  sterby Astrid  2007  GSK  0746AF  25 m  54.25   
114  445  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  55.97   
115  454  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  57.68   
116  356  Ishi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  50 m  58.58   
117  478  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:01.76   
118  555  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  1:02.48   
119  553  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:02.90   
120  471  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:04.15   
121  257  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m     
122  348  Gagnr Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m     
123  351  Hecht Victoria  2008  TRITON B    50 m     
124  353  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m     
125  360  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B    50 m     
126  366  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
6_S
Lb 6, 50m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
30  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  50 m  32.32   
17  Allerslev Oskar  2002  HOLSTEBRO  0275AR  25 m  32.61   
28  Jensen Anders Nedergaard  2002  HOLSTEBRO  0233AP  25 m  32.90   
291  Lystlund Oliver  2003  HOLBK  0363AA  25 m  32.96   
32  Lund Mads  2002  HOLSTEBRO  0253AO  25 m  33.26   
682  Bruhn Fillip  2003  HRSHOLM  0391AM  25 m  33.95   
79  Birch Julian  2004  SLLERD  0489AJ  25 m  34.36   
335  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  34.36   
386  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m  34.62   
10  402  Jrs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  35.01   
11  131  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  25 m  35.55   
12  440  Brns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  35.67   
13  381  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  35.83   
14  611  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  36.31   
15  231  Jrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  36.80   
16  680  Bdtker Carl-Johan  2003  HRSHOLM  0321AN  25 m  37.05   
17  567  Ikkala Thorbjrn Jari  2002  FR.VRK  0207AI  50 m  37.46   
18  415  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  25 m  37.73   
19  149  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  38.48   
20  206  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  38.71   
21  600  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  38.90   
22  150  Jrgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  39.51   
23  294  Nielsen Mikkel  2004  HOLBK  0403AC  25 m  39.92   
24  145  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  40.27   
25  84  Halken Alexander  2005  SLLERD  0583AE  25 m  40.32   
26  412  Rasmussen Stefan  2004  SK-SYD  0449AM  25 m  40.53   
27  237  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  40.78   
28  235  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  50 m  41.59   
29  94  Montag Ludvig  2003  SLLERD  0357AI  25 m  41.69   
30  717  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  50 m  41.82   
31  681  Schnabl Janus  2003  HRSHOLM  0311AD  25 m  42.37   
32  597  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  43.14   
33  631  Krabbe Fabian Holst  2005  VRLSE  0539AJ  25 m  43.32   
34  269  Srensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  43.55   
35  199  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  44.13   
36  167  Fenger-Grn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  44.28   
37  182  Thgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  44.41   
38  225  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  44.41   
39  280  ster Sebastian Hjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  44.52   
40  615  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  50 m  44.68   
41  232  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  45.24   
42  90  Jrgensen Alfred Balslev  2004  SLLERD  0429AK  25 m  45.70   
43  236  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  45.91   
44  213  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  47.06   
45  556  hman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  48.42   
46  530  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  50 m  49.07   
47  175  Oxenbll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  49.12   
48  541  Krogh Tore  2006  GLADSAXE  0679AF  50 m  49.25   
49  171  Jgerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  49.45   
50  279  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  49.49   
51  573  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VRK  0647AB  50 m  49.69   
52  535  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  50.13   
53  457  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  50.39   
54  517  Zeller Asbjrn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  51.78   
55  521  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  51.93   
56  513  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  52.32   
57  473  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  52.67   
58  511  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  53.19   
59  442  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  53.68   
60  512  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  53.84   
61  178  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  54.08   
62  461  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  54.47   
63  399  Bjrnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  55.36   
64  447  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  55.39   
65  437  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  55.81   
66  363  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  50 m  55.84   
67  179  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  56.32   
68  372  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  56.73   
69  532  Heinemann Theodor  2007  GLADSAXE  0771AG  25 m  58.05   
70  481  Legind Hans Bjrn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  58.36   
71  522  Bendixen William  2007  GLADSAXE    50 m  58.64   
72  429  Alstrm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:01.27   
73  485  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:01.50   
74  562  Degn Viktor  2005  FR.VRK  0537AM  25 m  1:05.84   
75  498  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD  0875AC  25 m  1:07.13   
76  344  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:23.26   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
7_S
Lb 7, 50m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
702  Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  50 m  33.45   
347  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  35.14   
27  Iversen Thilde Rud  2001  HOLSTEBRO  0154AX  25 m  35.48   
484  Madonsela Emilia Naledi  2003  HOVEDSTAD  0394AV  25 m  35.72   
618  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  36.20   
463  Hesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  36.29   
410  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  37.32   
108  Weiner Alba Lyhne  2004  SLLERD  0486AT  25 m  37.52   
669  Stampe Katrine  2000  HRSHOLM  0068AM  50 m  37.73   
10  636  Marloth Johanne Brown  2003  VRLSE  0396AJ  50 m  37.76   
11  355  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  38.20   
12  100  Platzer Ida Marie  2005  SLLERD  0572AC  25 m  38.25   
13  82  Drucker Pauline  2004  SLLERD  0474AG  25 m  39.12   
14  444  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  39.43   
15  111  Vester-Christensen Mille  2005  SLLERD  0556AL  25 m  39.48   
16  233  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  39.55   
17  362  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  39.73   
18  604  Hjberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  40.04   
19  283  Buck Maja  2004  HOLBK  0456AP  25 m  40.22   
20  200  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  40.25   
21  392  Schmidt Astrid Nrret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  40.51   
22  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  40.86   
23  492  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  25 m  40.94   
24  224  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  40.97   
25  158  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  41.06   
26  281  Andersen Lea  2003  HOLBK  0306AI  25 m  41.07   
27  109  Weiner Carla Lyhne  2003  SLLERD  0318AU  25 m  41.21   
28  275  Walle Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  41.48   
29  273  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  41.66   
30  549  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  41.82   
31  725  Rmer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  41.97   
32  718  Mller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  50 m  42.09   
33  614  Petersen Patricia  2005  LYNGBY  0526AA  25 m  42.11   
34  176  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  42.61   
35  359  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  42.61   
36  400  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  42.88   
37  565  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VRK  0052AI  50 m  43.18   
38  568  Jensen Asta H  2000  FR.VRK  0058BA  25 m  43.20   
39  613  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  50 m  43.70   
40  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  44.37   
41  156  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  44.59   
42  622  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  44.63   
43  579  Nrgaard Astrid  2007  FR.VRK  0784AA  25 m  44.91   
44  582  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VRK  0458AK  50 m  45.50   
45  676  Haugblle Kaya Vennick  2004  HRSHOLM  0418AB  25 m  45.52   
46  612  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  45.70   
47  172  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  46.20   
48  374  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  46.21   
49  542  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  46.99   
50  704  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  50 m  47.08   
51  250  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  47.10   
52  638  Thomsen Ella Bdker  2005  VRLSE  0576AH  25 m  47.39   
53  165  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  47.61   
54  380  Anker Maila  2007  RINGSTED  0784AF  25 m  47.65   
55  569  Jrund Ida Lund  2003  FR.VRK  0316AO  25 m  47.79   
56  252  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  47.87   
57  524  Bgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  48.24   
58  407  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  48.41   
59  438  Blcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  48.41   
60  180  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  49.13   
61  288  Hoppe Simone  2004  HOLBK  0478AS  25 m  49.23   
62  443  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  50.95   
63  436  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  50.96   
64  504  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  51.07   
65  125  Hj Line  2004  NAKSKOV  0444AM  25 m  51.18   
66  240  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  51.53   
67  367  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  52.11   
68  523  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  52.29   
69  215  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  53.10   
70  537  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  53.42   
71  169  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  53.81   
72  543  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  50 m  54.33   
73  173  Kjrebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  54.99   
74  449  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  55.81   
75  183  sterby Astrid  2007  GSK  0746AF  25 m  55.90   
76  564  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VRK  0782AN  25 m  56.05   
77  448  Cliff Esther Lrke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  56.28   
78  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  50 m  56.55   
79  539  Krgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  50 m  56.70   
80  538  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  57.11   
81  244  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  57.27   
82  445  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  57.32   
83  261  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  57.43   
84  194  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  58.25   
85  277  Vedsted Kirsten  2008  KVIK  0872AE  25 m  58.43   
86  170  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  58.92   
87  174  Nybll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  59.52   
88  214  Fabricius Ronja Skriver  2006  KVIK  0642AP  25 m  1:00.24   
89  553  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  1:00.36   
90  550  Solhart Rosa Rank  2007  GLADSAXE  0762AD  50 m  1:01.38   
91  510  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:02.18   
92  506  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  1:02.77   
93  203  Bysand Mie  2007  KVIK  0706AJ  25 m  1:06.09   
94  546  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:07.73   
95  474  Jrgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:08.65   
96  478  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:18.85   
97  471  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:34.73   
98  555  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
8_S
Lb 8, 50m Rygsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
460  Haslev Marcus Sktt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  29.24   
25  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  29.25   
101  Rosholm Janus  2002  SLLERD  0275AQ  25 m  29.55   
439  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  30.24   
17  Allerslev Oskar  2002  HOLSTEBRO  0275AR  25 m  30.65   
679  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  25 m  31.37   
255  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  31.48   
276  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  31.63   
298  Pedersen Frederik  2002  HOLBK  0261AO  25 m  31.76   
10  264  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  50 m  31.77   
11  32  Lund Mads  2002  HOLSTEBRO  0253AO  25 m  31.85   
12  297  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBK  0255AQ  25 m  31.92   
13  151  Jrgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  31.99   
14  198  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  32.40   
15  406  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  32.57   
16  563  Didriksen Daniel  2002  FR.VRK  0273AT  25 m  32.78   
17  79  Birch Julian  2004  SLLERD  0489AJ  25 m  33.09   
18  376  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  33.66   
19  300  Rytter Simon Eliasen  2003  HOLBK  0349AF  50 m  34.05   
20  80  Brndum Marius Lundsteen  2005  SLLERD  0545AE  25 m  34.09   
21  338  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  35.02   
22  154  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  35.63   
23  242  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  36.14   
24  712  Krger Mats  2004  FARUM  0497AI  50 m  36.51   
25  132  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  25 m  36.88   
26  270  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  37.11   
27  294  Nielsen Mikkel  2004  HOLBK  0403AC  25 m  37.18   
28  105  Smith Kasper Milton  2003  SLLERD  0343AM  25 m  37.20   
29  630  Kiemer Magnus  2005  VRLSE  0505AM  25 m  37.28   
30  680  Bdtker Carl-Johan  2003  HRSHOLM  0321AN  25 m  37.33   
31  245  Mikkelsen Gustav Majkjr  2005  KVIK  0577AJ  25 m  37.54   
32  688  Kaav Lucas  2004  HRSHOLM  0457AE  50 m  38.40   
33  687  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  38.63   
34  209  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  38.85   
35  204  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  38.86   
36  693  Larsen Frederik Rink  2004  HRSHOLM  0447AK  25 m  38.86   
37  528  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  39.11   
38  535  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  39.19   
39  545  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  39.19   
40  390  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  39.36   
41  530  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  39.38   
42  104  Schn Sebastian Magnus  2003  SLLERD  0339AG  25 m  40.55   
43  166  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  40.58   
44  213  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  40.59   
45  227  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  41.04   
46  547  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  41.62   
47  620  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  50 m  41.67   
48  205  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  41.72   
49  110  West Sebastian Alexander  2004  SLLERD  0489AI  50 m  42.25   
50  512  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  42.33   
51  234  Koch Viktor Snder  2006  KVIK  0699AL  25 m  42.62   
52  534  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  42.67   
53  387  Mlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  50 m  42.79   
54  557  Asmussen Alexander  2004  FR.VRK  0417AG  25 m  43.01   
55  168  Grnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  43.39   
56  411  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  43.47   
57  280  ster Sebastian Hjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  43.55   
58  179  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  44.12   
59  358  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  44.19   
60  548  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  44.28   
61  467  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  44.63   
62  222  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  44.73   
63  178  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  44.89   
64  175  Oxenbll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  46.43   
65  634  Lester Noah  2006  VRLSE  0677AF  25 m  46.74   
66  399  Bjrnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  47.12   
67  517  Zeller Asbjrn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  47.33   
68  435  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  47.75   
69  515  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  48.99   
70  442  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  49.91   
71  414  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  50.13   
72  499  Sanghavi Vihaan  2008  HOVEDSTAD  0865AC  25 m  50.14   
73  461  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  50.92   
74  475  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  51.66   
75  531  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  25 m  53.24   
76  437  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  53.51   
77  485  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  54.59   
78  429  Alstrm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  56.24   
79  498  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD  0875AC  25 m  57.25   
80  344  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  50 m  57.56   
81  122  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  50 m     
82  236  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m     
83  336  Bitton Shai  2008  TRITON B    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
9_S
Lb 9, 50m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
669  Stampe Katrine  2000  HRSHOLM  0068AM  25 m  27.12   
727  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  50 m  27.90   
558  Aunstrup Kaja  1998  FR.VRK  9846AD  25 m  27.92   
583  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  50 m  28.09   
117  Ingeman-Petersen Nicoline  2002  GLADSAXE  0232AM  50 m  28.47   
627  Hansen Ida Holm  2002  VRLSE  0268AN  25 m  28.48   
18  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  50 m  28.55   
249  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  28.57   
453  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  28.76   
10  93  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SLLERD  9722AO  25 m  28.84   
11  670  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  50 m  28.86   
12  729  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  50 m  28.88   
13  709  Jrgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  28.95   
14  726  Schelde Clara Marott  2000  FARUM  0092AD  50 m  29.19   
15  339  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  50 m  29.23   
16  397  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  29.43   
17  96  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  29.44   
18  635  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VRLSE  0398AJ  50 m  29.53   
19  29  Jensen Emma Fjordside  2003  HOLSTEBRO  0344AX  50 m  29.56   
20  675  Jensen Cecilie Salskov  2000  HRSHOLM  0012AQ  25 m  29.56   
21  618  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  29.69   
22  293  Nielsen Mathilde  2003  HOLBK  0392AH  25 m  29.76   
23  147  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  29.78   
24  672  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  50 m  29.78   
25  382  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  29.86   
26  396  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  29.88   
27  295  Nrlem Nynne  2002  HOLBK  0268AF  25 m  29.95   
28  706  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  50 m  29.98   
29  403  Jrgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  50 m  30.03   
30  163  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  30.09   
31  707  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  30.23   
32  246  Munkebk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  30.26   
33  201  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  30.29   
34  289  Larsen Ida  2000  HOLBK  0008BA  50 m  30.33   
35  290  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBK  0348BE  25 m  30.37   
36  674  Jensen Caroline Salskov  2005  HRSHOLM  0526AB  50 m  30.50   
37  265  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  30.57   
38  109  Weiner Carla Lyhne  2003  SLLERD  0318AU  25 m  30.65   
39  153  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  30.70   
40  362  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  50 m  30.72   
41  281  Andersen Lea  2003  HOLBK  0306AI  25 m  30.74   
42  345  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  50 m  30.74   
43  263  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  50 m  30.75   
44  370  Rishj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  30.79   
45  218  Gjerlv Freja  2003  KVIK  0378AC  50 m  30.84   
46  219  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  30.84   
47  350  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  50 m  30.85   
48  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  30.86   
49  157  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  30.89   
50  714  Laigaard Natascha  2002  FARUM  0246AR  50 m  31.02   
51  103  Sangild Rebecca  2003  SLLERD  0344AL  25 m  31.06   
52  217  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  31.06   
53  260  Roskr Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  31.15   
54  713  Krger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  31.15   
55  598  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  31.16   
56  292  Mrkedal Mie  2003  HOLBK  0324AD  25 m  31.30   
57  296  Pedersen Alberte  2006  HOLBK  0618AB  25 m  31.42   
58  695  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HRSHOLM  0564AK  25 m  31.47   
59  715  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  50 m  31.48   
60  701  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m  31.49   
61  677  Vendelboe-Schack Alba  2005  HRSHOLM  0594AJ  25 m  31.54   
62  722  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  50 m  31.57   
63  155  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  31.68   
64  676  Haugblle Kaya Vennick  2004  HRSHOLM  0418AB  50 m  31.70   
65  81  Clan Mikkeline Mailund  2004  SLLERD  0494AT  25 m  31.73   
66  409  Mller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  31.73   
67  642  Bolvig Andrea M. Lang  2000  SLLERD  0048AE  50 m  31.84   
68  703  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  50 m  31.88   
69  718  Mller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  50 m  31.90   
70  633  Larsen Esther Haudrum  2005  VRLSE  0574AK  25 m  31.95   
71  379  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  50 m  31.98   
72  405  Kjlby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  32.05   
73  24  Hansen Mia Klbk  2003  HOLSTEBRO  0368BA  25 m  32.25   
74  721  Nevermann Marike  2003  FARUM  0354AQ  50 m  32.28   
75  156  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  32.33   
76  628  Hansen Signe Holm  2005  VRLSE  0598AK  25 m  32.36   
77  248  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  32.40   
78  591  Borgstrm Michelle  1989  TRITON B  8962AG  50 m  32.41   
79  95  Nepper-Christensen Emilie  2003  SLLERD  0372AU  50 m  32.48   
80  347  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  32.50   
81  385  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  32.64   
82  711  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  32.69   
83  357  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  32.75   
84  719  Mller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  50 m  32.76   
85  407  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  32.82   
86  692  Volden Victoria Husted  2003  HRSHOLM  0312AU  50 m  32.92   
87  177  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  32.93   
88  413  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  33.17   
89  176  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  33.49   
90  609  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  33.61   
91  639  Thomsen Martha Bdker  2005  VRLSE  0586AH  50 m  33.65   
92  275  Walle Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  33.78   
93  607  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  33.82   
94  78  Bang Laura  2004  SLLERD  0474AP  25 m  33.97   
95  200  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  34.00   
96  251  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  34.21   
97  704  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  50 m  34.23   
98  621  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  34.34   
99  696  Philip Emma  2005  HRSHOLM  0538AN  50 m  34.35   
100  165  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  34.41   
101  616  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  34.48   
102  126  Jakobsen Sarah Mller  2004  NAKSKOV  0416AW  25 m  34.58   
103  124  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  34.68   
104  250  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  34.80   
105  273  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  34.99   
106  549  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  35.00   
107  582  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VRK  0458AK  25 m  35.06   
108  526  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  35.08   
109  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  35.12   
110  169  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  35.17   
111  638  Thomsen Ella Bdker  2005  VRLSE  0576AH  50 m  35.47   
112  629  Helfelt Amalie  2006  VRLSE  0652AP  25 m  35.64   
113  252  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  35.88   
114  554  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  36.01   
115  214  Fabricius Ronja Skriver  2006  KVIK  0642AP  25 m  36.07   
116  181  Strke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  36.20   
117  369  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  36.33   
118  377  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  36.42   
119  725  Rmer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  36.53   
120  580  Nrgaard Ida-Marie  2005  FR.VRK  0596AG  25 m  36.67   
121  395  Srensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  36.79   
122  174  Nybll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  37.45   
123  359  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  50 m  37.56   
124  470  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  37.82   
125  566  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VRK  0508AK  50 m  38.02   
126  257  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  38.11   
127  172  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  38.19   
128  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  38.21   
129  180  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  38.44   
130  560  Boesgaard Natasja  2007  FR.VRK  0728AC  50 m  38.69   
131  564  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VRK  0782AN  50 m  38.70   
132  637  Persson Ella  2006  VRLSE  0616AP  25 m  38.72   
133  194  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  39.16   
134  212  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  39.24   
135  240  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  39.26   
136  523  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  39.42   
137  195  Andersen Emma  2007  KVIK  0768AM  25 m  39.83   
138  203  Bysand Mie  2007  KVIK  0706AJ  25 m  39.86   
139  228  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  40.27   
140  254  Profeta Flora Rebecca  2008  KVIK  0836AA  25 m  40.49   
141  123  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  41.81   
142  277  Vedsted Kirsten  2008  KVIK  0872AE  25 m  42.26   
143  170  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  42.29   
144  244  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  42.61   
145  274  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  42.62   
146  216  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  42.79   
147  576  Lendal Helena  2006  FR.VRK  0624AR  50 m  42.99   
148  459  Hanghj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  43.33   
149  543  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  43.98   
150  497  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  44.67   
151  448  Cliff Esther Lrke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  45.52   
152  346  Fisker Nellie  2006  TRITON B  0694AQ  25 m  47.90   
153  454  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  47.94   
154  508  Traberg Aime Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  48.23   
155  261  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  48.41   
156  449  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  48.51   
157  183  sterby Astrid  2007  GSK  0746AF  25 m  48.82   
158  445  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  50.36   
159  529  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  25 m  52.73   
160  478  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  50 m  55.00   
161  536  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  56.95   
162  471  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:01.69   
163  351  Hecht Victoria  2008  TRITON B    50 m     
164  360  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B    50 m     
165  366  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
10_S
Lb 10, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
640  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  50 m  26.00   
130  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  26.88   
85  Hansen Adam  1998  SLLERD  9883AP  50 m  27.44   
133  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  27.64   
239  Khn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  27.89   
335  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  27.99   
716  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  28.09   
354  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  28.32   
25  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  50 m  28.34   
10  679  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  25 m  28.36   
11  282  Bonde Sebastian  2002  HOLBK  0271AE  25 m  28.43   
12  592  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  50 m  28.49   
13  28  Jensen Anders Nedergaard  2002  HOLSTEBRO  0233AP  25 m  28.94   
14  708  Jrgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  25 m  29.02   
15  92  Kristensen William  2003  SLLERD  0319AM  25 m  29.05   
16  33  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  50 m  29.13   
17  119  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  50 m  29.13   
18  151  Jrgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  29.13   
19  231  Jrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  29.16   
20  284  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  25 m  29.19   
21  135  Witthfft Jacob Sanchez  2001  NAKSKOV  0147AT  25 m  29.20   
22  144  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  29.29   
23  197  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  29.31   
24  337  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  50 m  29.32   
25  297  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBK  0255AQ  25 m  29.38   
26  381  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  29.44   
27  342  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  29.45   
28  142  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  29.71   
29  401  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  29.79   
30  89  Hgenhaug Thomas  2003  SLLERD  0391AG  25 m  29.87   
31  710  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  50 m  29.91   
32  107  Toft Karl Gustav B.  2002  SLLERD  0299AP  25 m  30.08   
33  255  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  30.09   
34  291  Lystlund Oliver  2003  HOLBK  0363AA  25 m  30.21   
35  340  Brandelev Bertram Grn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  30.50   
36  146  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  30.80   
37  386  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  30.95   
38  415  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  25 m  31.39   
39  376  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  31.51   
40  198  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  31.60   
41  80  Brndum Marius Lundsteen  2005  SLLERD  0545AE  25 m  31.86   
42  365  Nrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  31.95   
43  127  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  32.00   
44  406  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  32.12   
45  206  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  32.13   
46  620  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  32.14   
47  152  Jrgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  32.34   
48  91  Kristensen Valdemar  2003  SLLERD  0397AN  25 m  32.38   
49  196  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  50 m  32.41   
50  287  Guler Furkan  2005  HOLBK  0565AO  25 m  32.82   
51  398  Bjrnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  33.03   
52  210  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  33.07   
53  687  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  33.11   
54  688  Kaav Lucas  2004  HRSHOLM  0457AE  50 m  33.31   
55  182  Thgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  33.51   
56  237  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  33.56   
57  154  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  33.58   
58  368  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  33.88   
59  134  Peterse Sebastian Hofmann  2003  NAKSKOV  0385AQ  25 m  34.18   
60  83  Ehlers Mathias  2003  SLLERD  0389AM  50 m  34.32   
61  299  Rasmussen Gustav Mrk  2005  HOLBK  0563AJ  25 m  34.94   
62  681  Schnabl Janus  2003  HRSHOLM  0311AD  25 m  34.95   
63  235  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  35.11   
64  557  Asmussen Alexander  2004  FR.VRK  0417AG  50 m  35.12   
65  361  Lgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  50 m  35.17   
66  90  Jrgensen Alfred Balslev  2004  SLLERD  0429AK  25 m  35.19   
67  551  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  35.25   
68  693  Larsen Frederik Rink  2004  HRSHOLM  0447AK  25 m  35.51   
69  402  Jrs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  35.72   
70  245  Mikkelsen Gustav Majkjr  2005  KVIK  0577AJ  25 m  36.03   
71  102  Sandbjerg Frederik  2004  SLLERD  0477AL  25 m  36.11   
72  110  West Sebastian Alexander  2004  SLLERD  0489AI  25 m  36.34   
73  150  Jrgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  36.40   
74  168  Grnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  36.77   
75  481  Legind Hans Bjrn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  36.91   
76  630  Kiemer Magnus  2005  VRLSE  0505AM  25 m  36.92   
77  84  Halken Alexander  2005  SLLERD  0583AE  25 m  37.06   
78  387  Mlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  37.12   
79  145  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  37.24   
80  601  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  25 m  37.33   
81  300  Rytter Simon Eliasen  2003  HOLBK  0349AF  50 m  37.57   
82  105  Smith Kasper Milton  2003  SLLERD  0343AM  25 m  37.86   
83  226  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  38.11   
84  390  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  38.14   
85  266  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  38.21   
86  383  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  38.41   
87  552  Shoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  39.08   
88  268  Srensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  39.30   
89  596  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  39.59   
90  171  Jgerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  40.56   
91  391  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  40.60   
92  631  Krabbe Fabian Holst  2005  VRLSE  0539AJ  25 m  40.75   
93  389  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  41.33   
94  267  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  41.42   
95  358  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  41.58   
96  467  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  42.55   
97  541  Krogh Tore  2006  GLADSAXE  0679AF  25 m  42.64   
98  372  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  43.14   
99  279  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  43.48   
100  634  Lester Noah  2006  VRLSE  0677AF  25 m  43.50   
101  411  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  43.93   
102  556  hman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  44.22   
103  533  Heinemann Victor  2007  GLADSAXE  0759AF  25 m  44.86   
104  511  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  46.47   
105  527  Fabel Albert Hvistendahl  2007  GLADSAXE  0735AC  25 m  49.12   
106  473  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  49.26   
107  513  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  49.81   
108  166  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  49.89   
109  435  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  50 m  50.00   
110  499  Sanghavi Vihaan  2008  HOVEDSTAD  0865AC  50 m  50.00   
111  515  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  50 m  50.00   
112  457  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  50.59   
113  571  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VRK  0227AT  25 m  51.43   
114  447  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  53.76   
115  475  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  54.07   
116  167  Fenger-Grn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  55.31   
117  525  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  1:00.58   
118  363  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:07.98   
119  285  Daugelis Alens  2002  HOLBK  0275AJ  50 m  1:09.42   
120  247  Mnsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  50 m  37.47  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
11_S
Lb 11, 4X100m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
416  Hovedstadens Damer  2003  HOVEDSTAD    50 m  4:05.00   
184  Kvik Junior Piger  2002  KVIK    50 m  4:08.40   
731  Triton Junior Piger  2001  TRITON B    50 m  4:16.00   
668  Hs Damer 1  2000  HRSHOLM    50 m  4:16.40   
192  Kvik rgang Piger 1  2005  KVIK    50 m  4:16.50   
22  Hsc Damer 1  2001  HOLSTEBRO    50 m  4:16.94   
140  Lf Piger 1 :-)  2001  LF-SWIM    50 m  4:22.00   
625  Vrlse Piger 1  2001  VRLSE    50 m  4:25.00   
98  Sllerd Piger A  2001  SLLERD    50 m  4:30.00   
10  698  Farum Piger 1  2004  FARUM    50 m  4:30.00   
11  673  Hs Damer 2  2000  HRSHOLM    50 m  4:33.00   
12  193  Kvik rgang Piger 2  2005  KVIK    50 m  4:33.40   
13  699  Farum Piger 2  2004  FARUM    50 m  4:35.00   
14  99  Sllerd Piger B  2001  SLLERD    50 m  4:40.00   
15  187  Kvik T1 Piger 1  2006  KVIK    50 m  4:40.50   
16  141  Lf Piger 2 :-)  2001  LF-SWIM    50 m  4:50.00   
17  334  Triton Piger  2001  TRITON B    50 m  4:50.00   
18  188  Kvik T1 Piger 2  2006  KVIK    50 m  5:00.30   
19  626  Vrlse Piger 2  2001  VRLSE    50 m  5:10.00   
20  700  Farum Piger 3  2004  FARUM    50 m  5:40.00   
21  159  Roskilde Skjoldmer 1  2001  ROSKILDE    50 m     
22  160  Roskilde Skjoldmer 2  2001  ROSKILDE    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
12_S
Lb 12, 4X100m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
189  Kvik rgang Drenge 1  2004  KVIK    50 m  3:48.20   
26  Hsc Herrer 1  2001  HOLSTEBRO    50 m  3:51.93   
136  Lf Drenge 1 :-)  2001  LF-SWIM    50 m  3:52.00   
732  Triton Junior Drenge  2000  TRITON B    50 m  3:54.00   
697  Farum Drenge 1  2003  FARUM    50 m  3:56.39   
137  Lf Drenge 2 :-)  2001  LF-SWIM    50 m  4:04.00   
190  Kvik rgang Drenge 2  2004  KVIK    50 m  4:07.30   
333  Triton Drenge  2001  TRITON B    50 m  4:12.00   
678  Hs Herrer 1  2003  HRSHOLM    50 m  4:12.80   
10  191  Kvik rgang Drenge 3  2004  KVIK    50 m  4:15.10   
11  138  Lf Drenge 3 :-)  2001  LF-SWIM    50 m  4:17.00   
12  86  Sllerd Herrer A  2001  SLLERD    50 m  4:20.00   
13  87  Sllerd Herrer B  2001  SLLERD    50 m  4:30.00   
14  88  Sllerd Herrer C  2001  SLLERD    50 m  4:30.00   
15  139  Lf Drenge 4 :-)  2001  LF-SWIM    50 m  4:40.00   
16  185  Kvik T1 Drenge 1  2005  KVIK    50 m  5:45.00   
17  186  Kvik T1 Drenge 2  2005  KVIK    50 m  5:50.00   
18  161  Roskilde Vikinger 1  2001  ROSKILDE    50 m     
19  162  Roskilde Vikinger 2  2001  ROSKILDE    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
13_S
Lb 13, 200m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
489  Nddekr Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  2:24.61   
458  Grubert Esther Else  2003  HOVEDSTAD  0374AG  25 m  2:24.76   
18  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  2:26.07   
117  Ingeman-Petersen Nicoline  2002  GLADSAXE  0232AM  50 m  2:29.47   
70  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:29.87   
602  Hansen Lrke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  2:30.54   
424  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  2:31.57   
109  Weiner Carla Lyhne  2003  SLLERD  0318AU  25 m  2:31.75   
355  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  2:31.85   
10  339  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  2:32.14   
11  350  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  2:32.72   
12  635  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VRLSE  0398AJ  25 m  2:32.95   
13  426  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  2:33.23   
14  116  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  50 m  2:33.55   
15  394  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  2:33.55   
16  492  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  25 m  2:34.30   
17  444  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:34.59   
18  627  Hansen Ida Holm  2002  VRLSE  0268AN  25 m  2:35.04   
19  278  Wentzel Freya Nrlund  2003  KVIK  0374AC  25 m  2:35.62   
20  610  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  2:35.69   
21  558  Aunstrup Kaja  1998  FR.VRK  9846AD  25 m  2:35.73   
22  619  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  25 m  2:36.69   
23  256  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  50 m  2:37.17   
24  503  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:38.34   
25  24  Hansen Mia Klbk  2003  HOLSTEBRO  0368BA  25 m  2:38.44   
26  153  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  2:38.57   
27  715  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  50 m  2:38.69   
28  500  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  2:40.58   
29  143  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:40.65   
30  605  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  2:41.67   
31  218  Gjerlv Freja  2003  KVIK  0378AC  50 m  2:42.65   
32  707  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  2:43.09   
33  613  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  2:43.15   
34  56  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:43.45   
35  581  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VRK  0482AN  25 m  2:43.80   
36  472  Johansen Liva Buchholt  2003  HOVEDSTAD  0306AA  25 m  2:43.85   
37  57  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  2:44.04   
38  246  Munkebk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  2:44.10   
39  265  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:44.44   
40  96  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  2:44.73   
41  722  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  50 m  2:45.22   
42  604  Hjberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  2:45.27   
43  427  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  2:45.40   
44  208  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:45.65   
45  405  Kjlby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  2:47.30   
46  163  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  2:48.46   
47  382  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  2:48.77   
48  396  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  2:49.08   
49  111  Vester-Christensen Mille  2005  SLLERD  0556AL  25 m  2:49.18   
50  577  Nielsen Josefine  2005  FR.VRK  0564AI  50 m  2:49.55   
51  262  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  2:51.01   
52  505  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  2:51.33   
53  290  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBK  0348BE  25 m  2:51.61   
54  509  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  2:51.83   
55  379  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  2:51.85   
56  674  Jensen Caroline Salskov  2005  HRSHOLM  0526AB  25 m  2:51.99   
57  397  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  50 m  2:52.33   
58  432  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:52.68   
59  464  Hyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  2:52.95   
60  488  Maage Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:53.78   
61  628  Hansen Signe Holm  2005  VRLSE  0598AK  25 m  2:54.03   
62  68  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  2:54.04   
63  617  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  2:54.47   
64  477  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  2:55.63   
65  446  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  2:56.65   
66  487  Mller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  2:57.25   
67  491  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  2:57.84   
68  259  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:59.28   
69  641  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  2:59.68   
70  425  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:59.79   
71  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  50 m  3:00.00   
72  496  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  3:00.22   
73  409  Mller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  3:00.42   
74  633  Larsen Esther Haudrum  2005  VRLSE  0574AK  25 m  3:01.60   
75  476  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  3:01.82   
76  121  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  25 m  3:02.22   
77  483  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  3:03.21   
78  711  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  3:03.32   
79  349  Grnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  3:03.56   
80  413  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  3:03.86   
81  157  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  50 m  3:05.31   
82  385  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  3:05.58   
83  495  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  3:05.90   
84  369  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  3:06.22   
85  462  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  3:06.71   
86  725  Rmer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  3:07.71   
87  220  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  3:07.90   
88  703  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  25 m  3:08.01   
89  181  Strke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  3:09.57   
90  13  Kjr Rebecca  2006  AIF  0696AQ  50 m  3:10.00   
91  629  Helfelt Amalie  2006  VRLSE  0652AP  50 m  3:10.00   
92  677  Vendelboe-Schack Alba  2005  HRSHOLM  0594AJ  50 m  3:10.35   
93  621  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  3:11.53   
94  559  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VRK  0694AO  50 m  3:14.05   
95  549  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  3:14.22   
96  165  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  3:14.81   
97  696  Philip Emma  2005  HRSHOLM  0538AN  25 m  3:15.43   
98  100  Platzer Ida Marie  2005  SLLERD  0572AC  25 m  3:16.96   
99  466  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  3:17.97   
100  490  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  3:18.00   
101  579  Nrgaard Astrid  2007  FR.VRK  0784AA  25 m  3:21.30   
102  465  Hyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  3:23.03   
103  470  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  3:24.27   
104  608  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  50 m  3:25.72   
105  252  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  3:25.87   
106  395  Srensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  3:28.25   
107  371  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  3:28.57   
108  215  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  3:28.83   
109  438  Blcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  3:29.16   
110  719  Mller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  25 m  3:31.58   
111  576  Lendal Helena  2006  FR.VRK  0624AR  25 m  3:33.47   
112  560  Boesgaard Natasja  2007  FR.VRK  0728AC  25 m  3:33.79   
113  216  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  3:33.85   
114  Strandquist Marie  2007  AIF  0738AA  50 m  3:35.85   
115  524  Bgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  3:37.42   
116  274  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  3:40.09   
117  223  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  3:40.18   
118  261  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  3:41.87   
119  436  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  3:46.32   
120  228  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  3:48.14   
121  561  Christensen Patricia  2007  FR.VRK  0794AI  25 m  3:49.26   
122  211  Ellehj Ingrid  2007  KVIK  0752AJ  25 m  3:49.51   
123  554  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  3:49.83   
124  459  Hanghj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  50 m  3:50.00   
125  254  Profeta Flora Rebecca  2008  KVIK  0836AA  25 m  3:50.11   
126  195  Andersen Emma  2007  KVIK  0768AM  25 m  3:50.77   
127  474  Jrgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  3:54.15   
128  510  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  4:00.27   
129  540  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  4:15.57   
130  454  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  50 m  4:20.00   
131  564  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VRK  0782AN  25 m  4:21.61   
132  574  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VRK  0588AW  25 m  5:02.80   
133  73  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  50 m     
134  125  Hj Line  2004  NAKSKOV  0444AM  50 m     
135  147  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  50 m     
136  174  Nybll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  50 m     
137  203  Bysand Mie  2007  KVIK  0706AJ  50 m     
138  214  Fabricius Ronja Skriver  2006  KVIK  0642AP  50 m     
139  240  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m     
140  244  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m     
141  257  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m     
142  277  Vedsted Kirsten  2008  KVIK  0872AE  50 m     
143  570  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VRK  0576AK  50 m     
144  599  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
14_S
Lb 14, 200m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
33  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  1:57.57   
130  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  1:58.45   
25  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  1:59.82   
63  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:00.46   
30  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  2:02.39   
282  Bonde Sebastian  2002  HOLBK  0271AE  25 m  2:02.63   
197  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  2:03.08   
298  Pedersen Frederik  2002  HOLBK  0261AO  25 m  2:03.87   
342  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  2:03.89   
10  486  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  2:04.06   
11  335  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  50 m  2:04.89   
12  337  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  2:05.63   
13  135  Witthfft Jacob Sanchez  2001  NAKSKOV  0147AT  25 m  2:05.68   
14  401  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  2:06.29   
15  284  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  25 m  2:06.65   
16  101  Rosholm Janus  2002  SLLERD  0275AQ  25 m  2:07.44   
17  708  Jrgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  2:08.32   
18  386  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  2:08.59   
19  643  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  2:08.97   
20  17  Allerslev Oskar  2002  HOLSTEBRO  0275AR  25 m  2:09.38   
21  479  Larsen Jeppe Seelig  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  2:10.00   
22  114  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  50 m  2:10.27   
23  133  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  2:10.29   
24  340  Brandelev Bertram Grn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  2:10.41   
25  91  Kristensen Valdemar  2003  SLLERD  0397AN  25 m  2:10.75   
26  119  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  50 m  2:11.07   
27  32  Lund Mads  2002  HOLSTEBRO  0253AO  25 m  2:11.11   
28  285  Daugelis Alens  2002  HOLBK  0275AJ  50 m  2:11.27   
29  127  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  2:12.01   
30  501  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:12.19   
31  514  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:12.60   
32  720  Mller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  50 m  2:13.28   
33  606  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  2:13.53   
34  376  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  2:13.57   
35  563  Didriksen Daniel  2002  FR.VRK  0273AT  25 m  2:14.34   
36  398  Bjrnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  2:15.02   
37  131  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  25 m  2:15.29   
38  151  Jrgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  2:15.59   
39  680  Bdtker Carl-Johan  2003  HRSHOLM  0321AN  25 m  2:16.12   
40  92  Kristensen William  2003  SLLERD  0319AM  25 m  2:16.29   
41  255  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:16.70   
42  450  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  2:16.77   
43  412  Rasmussen Stefan  2004  SK-SYD  0449AM  25 m  2:17.17   
44  122  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  2:17.21   
45  600  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  2:17.39   
46  611  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:17.43   
47  276  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  2:17.72   
48  83  Ehlers Mathias  2003  SLLERD  0389AM  25 m  2:17.94   
49  455  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  2:18.43   
50  79  Birch Julian  2004  SLLERD  0489AJ  25 m  2:18.52   
51  406  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  2:18.53   
52  66  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:19.42   
53  415  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  25 m  2:20.64   
54  286  Ellekr Jacob  2002  HOLBK  0215AN  25 m  2:21.43   
55  94  Montag Ludvig  2003  SLLERD  0357AI  25 m  2:21.55   
56  154  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  2:22.80   
57  567  Ikkala Thorbjrn Jari  2002  FR.VRK  0207AI  25 m  2:23.04   
58  89  Hgenhaug Thomas  2003  SLLERD  0391AG  25 m  2:23.40   
59  129  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  2:23.60   
60  253  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:25.69   
61  204  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  2:25.98   
62  687  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  2:26.61   
63  145  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  2:27.54   
64  693  Larsen Frederik Rink  2004  HRSHOLM  0447AK  25 m  2:28.85   
65  149  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  2:28.99   
66  299  Rasmussen Gustav Mrk  2005  HOLBK  0563AJ  25 m  2:30.13   
67  235  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  50 m  2:30.23   
68  146  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  2:32.32   
69  393  Strmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  2:32.78   
70  420  Gsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  2:32.79   
71  712  Krger Mats  2004  FARUM  0497AI  50 m  2:33.71   
72  225  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  2:33.84   
73  469  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  2:36.12   
74  390  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  2:36.31   
75  65  Mrtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  2:36.97   
76  502  Slot Matthias  2005  HOVEDSTAD  0517AB  25 m  2:36.97   
77  76  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  2:37.03   
78  150  Jrgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  2:37.82   
79  242  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  2:38.15   
80  209  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  2:38.89   
81  451  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  2:39.33   
82  300  Rytter Simon Eliasen  2003  HOLBK  0349AF  50 m  2:39.44   
83  468  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  2:39.89   
84  383  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  2:40.30   
85  434  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  2:40.71   
86  389  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  2:41.83   
87  615  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  50 m  2:42.29   
88  110  West Sebastian Alexander  2004  SLLERD  0489AI  25 m  2:42.64   
89  534  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  2:43.61   
90  266  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:43.77   
91  387  Mlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  2:44.94   
92  601  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  50 m  2:45.19   
93  368  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  2:45.63   
94  433  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  2:46.30   
95  16  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  2:47.57   
96  535  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  2:47.70   
97  166  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  2:49.78   
98  411  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  2:49.96   
99  105  Smith Kasper Milton  2003  SLLERD  0343AM  25 m  2:52.44   
100  205  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  2:53.25   
101  168  Grnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  2:54.40   
102  481  Legind Hans Bjrn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  2:58.92   
103  632  Kristensen Johan Madvig  2004  VRLSE  0445AO  50 m  2:58.98   
104  280  ster Sebastian Hjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  3:01.31   
105  267  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  3:01.92   
106  596  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  50 m  3:02.30   
107  178  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:03.54   
108  512  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  3:05.04   
109  634  Lester Noah  2006  VRLSE  0677AF  25 m  3:06.77   
110  399  Bjrnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  3:07.40   
111  182  Thgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  3:08.59   
112  222  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  3:09.15   
113  447  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  3:09.19   
114  571  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VRK  0227AT  25 m  3:09.31   
115  227  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  3:09.32   
116  236  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  3:10.16   
117  55  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  3:14.00   
118  511  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  3:14.03   
119  548  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  3:15.36   
120  358  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  3:18.19   
121  457  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  50 m  3:20.00   
122  517  Zeller Asbjrn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  50 m  3:20.00   
123  467  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  3:20.26   
124  12  Kepser Luca  2007  AIF  0783AD  50 m  3:28.00   
125  556  hman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  3:28.15   
126  71  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  3:28.86   
127  525  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  3:29.74   
128  11  Esmann Vitus Schrder  2008  AIF  0809AE  50 m  3:30.00   
129  15  Mortensen Markus Nhr  2008  AIF  0857AD  50 m  3:30.00   
130  461  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  50 m  3:30.00   
131  532  Heinemann Theodor  2007  GLADSAXE  0771AG  25 m  3:31.90   
132  67  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  3:32.46   
133  179  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  3:35.71   
134  175  Oxenbll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  3:40.10   
135  475  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  50 m  3:47.06   
136  531  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  25 m  3:53.06   
137  513  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  50 m  3:53.87   
138  573  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VRK  0647AB  25 m  3:57.65   
139  473  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  50 m  3:59.93   
140  52  Ahmad Mutasem  2001  KALUNDBORG    50 m     
141  69  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  50 m     
142  74  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  50 m     
143  134  Peterse Sebastian Hofmann  2003  NAKSKOV  0385AQ  50 m     
144  207  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m     
145  234  Koch Viktor Snder  2006  KVIK  0699AL  50 m     
146  287  Guler Furkan  2005  HOLBK  0565AO  50 m     
147  414  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
15_S
Lb 15, 100m Brystsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
27  Iversen Thilde Rud  2001  HOLSTEBRO  0154AX  25 m  1:15.86   
426  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:16.98   
463  Hesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  1:17.70   
347  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  1:18.26   
56  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:18.46   
75  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  1:18.51   
702  Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  50 m  1:18.71   
618  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:19.50   
641  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:20.50   
10  669  Stampe Katrine  2000  HRSHOLM  0068AM  25 m  1:20.63   
11  672  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  25 m  1:21.34   
12  482  Lindberg Mia  2003  HOVEDSTAD  0322AC  25 m  1:21.80   
13  243  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  1:22.25   
14  355  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  1:22.48   
15  636  Marloth Johanne Brown  2003  VRLSE  0396AJ  25 m  1:22.57   
16  362  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:22.90   
17  108  Weiner Alba Lyhne  2004  SLLERD  0486AT  25 m  1:23.02   
18  670  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  25 m  1:23.33   
19  100  Platzer Ida Marie  2005  SLLERD  0572AC  25 m  1:23.61   
20  200  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:24.53   
21  82  Drucker Pauline  2004  SLLERD  0474AG  25 m  1:24.58   
22  484  Madonsela Emilia Naledi  2003  HOVEDSTAD  0394AV  25 m  1:24.74   
23  345  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  1:25.29   
24  674  Jensen Caroline Salskov  2005  HRSHOLM  0526AB  25 m  1:25.66   
25  283  Buck Maja  2004  HOLBK  0456AP  25 m  1:25.92   
26  281  Andersen Lea  2003  HOLBK  0306AI  25 m  1:26.11   
27  480  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:26.18   
28  111  Vester-Christensen Mille  2005  SLLERD  0556AL  25 m  1:26.39   
29  607  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  1:26.74   
30  604  Hjberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  1:26.77   
31  158  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:26.96   
32  568  Jensen Asta H  2000  FR.VRK  0058BA  25 m  1:27.09   
33  224  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:27.27   
34  718  Mller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  50 m  1:27.64   
35  233  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  1:27.84   
36  201  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  1:28.09   
37  503  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  1:28.66   
38  392  Schmidt Astrid Nrret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  1:28.75   
39  400  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  1:28.92   
40  505  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:29.66   
41  424  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:30.26   
42  427  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:30.86   
43  613  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:31.00   
44  614  Petersen Patricia  2005  LYNGBY  0526AA  25 m  1:31.32   
45  487  Mller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:31.48   
46  453  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  50 m  1:32.20   
47  598  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:32.33   
48  725  Rmer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  1:32.57   
49  464  Hyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:32.78   
50  273  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:32.82   
51  446  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:33.34   
52  488  Maage Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:33.37   
53  176  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:34.10   
54  371  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:35.68   
55  575  Laustsen Mathilde  2003  FR.VRK  0306AZ  50 m  1:35.75   
56  374  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:36.05   
57  57  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  1:36.75   
58  272  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  50 m  1:37.01   
59  165  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:37.24   
60  609  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  1:37.28   
61  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:37.47   
62  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  1:37.53   
63  359  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  1:37.59   
64  465  Hyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  1:37.61   
65  432  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:37.66   
66  68  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:37.71   
67  622  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  1:37.75   
68  491  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  1:38.05   
69  53  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  1:38.10   
70  172  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:38.73   
71  612  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  1:38.86   
72  496  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:39.97   
73  542  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:40.02   
74  148  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:40.08   
75  72  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:40.42   
76  639  Thomsen Martha Bdker  2005  VRLSE  0586AH  25 m  1:41.00   
77  462  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  1:41.07   
78  275  Walle Filippa  2005  KVIK  0502AC  50 m  1:41.51   
79  569  Jrund Ida Lund  2003  FR.VRK  0316AO  25 m  1:43.03   
80  252  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:43.71   
81  638  Thomsen Ella Bdker  2005  VRLSE  0576AH  25 m  1:44.10   
82  526  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:44.35   
83  54  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  1:44.86   
84  490  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  1:45.82   
85  380  Anker Maila  2007  RINGSTED  0784AF  25 m  1:46.37   
86  565  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VRK  0052AI  25 m  1:46.61   
87  704  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  50 m  1:46.67   
88  228  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  1:48.29   
89  629  Helfelt Amalie  2006  VRLSE  0652AP  25 m  1:48.89   
90  123  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  1:49.09   
91  695  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HRSHOLM  0564AK  50 m  1:50.11   
92  504  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:50.54   
93  566  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VRK  0508AK  25 m  1:51.41   
94  388  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:52.08   
95  367  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  1:52.59   
96  523  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:53.06   
97  466  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  1:53.17   
98  215  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  1:53.68   
99  223  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  1:54.15   
100  216  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  1:55.11   
101  274  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:55.36   
102  212  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  1:55.57   
103  169  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  1:55.58   
104  543  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:55.72   
105  443  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  1:55.79   
106  181  Strke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  1:56.56   
107  537  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:56.93   
108  180  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:57.51   
109  261  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  1:59.58   
110  170  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  2:01.07   
111  173  Kjrebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  2:02.13   
112  574  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VRK  0588AW  50 m  2:02.42   
113  183  sterby Astrid  2007  GSK  0746AF  25 m  2:02.54   
114  277  Vedsted Kirsten  2008  KVIK  0872AE  25 m  2:02.67   
115  195  Andersen Emma  2007  KVIK  0768AM  25 m  2:04.30   
116  538  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  2:04.39   
117  77  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  2:04.63   
118  578  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VRK  0544AX  50 m  2:05.50   
119  555  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  2:06.58   
120  539  Krgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  2:07.57   
121  244  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  2:07.86   
122  254  Profeta Flora Rebecca  2008  KVIK  0836AA  25 m  2:08.53   
123  553  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  2:08.54   
124  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  2:09.17   
125  211  Ellehj Ingrid  2007  KVIK  0752AJ  25 m  2:11.80   
126  529  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  50 m  2:15.33   
127  506  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  2:15.88   
128  546  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  2:17.63   
129  10  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  50 m  2:30.00   
130  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  2:38.68   
131  536  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  50 m  2:51.46   
132  73  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  2:55.54   
133  62  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    50 m     
134  177  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m     
135  203  Bysand Mie  2007  KVIK  0706AJ  50 m     
136  257  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m     
137  288  Hoppe Simone  2004  HOLBK  0478AS  50 m     
138  353  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m     
139  377  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
16_S
Lb 16, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
128  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  59.41   
440  Brns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  1:01.13   
239  Khn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  1:01.32   
63  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  1:02.26   
501  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  1:02.54   
133  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  1:02.65   
716  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  1:03.09   
441  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  1:03.49   
335  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  1:03.57   
10  119  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  50 m  1:04.12   
11  282  Bonde Sebastian  2002  HOLBK  0271AE  25 m  1:04.37   
12  342  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  1:04.85   
13  85  Hansen Adam  1998  SLLERD  9883AP  50 m  1:04.99   
14  28  Jensen Anders Nedergaard  2002  HOLSTEBRO  0233AP  25 m  1:05.02   
15  231  Jrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  1:05.15   
16  284  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  25 m  1:05.17   
17  92  Kristensen William  2003  SLLERD  0319AM  25 m  1:05.22   
18  401  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  1:05.56   
19  354  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:05.71   
20  144  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  1:06.19   
21  101  Rosholm Janus  2002  SLLERD  0275AQ  25 m  1:06.23   
22  297  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBK  0255AQ  25 m  1:06.58   
23  20  Cederstrm Filip  2002  HOLSTEBRO  0285AK  25 m  1:07.06   
24  89  Hgenhaug Thomas  2003  SLLERD  0391AG  25 m  1:07.59   
25  142  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  1:07.81   
26  107  Toft Karl Gustav B.  2002  SLLERD  0299AP  25 m  1:08.01   
27  710  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  50 m  1:08.61   
28  643  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  1:09.55   
29  708  Jrgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  1:09.78   
30  286  Ellekr Jacob  2002  HOLBK  0215AN  25 m  1:09.79   
31  340  Brandelev Bertram Grn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:09.80   
32  514  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  1:10.36   
33  606  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  50 m  1:10.82   
34  198  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  1:10.83   
35  456  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:11.40   
36  406  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  1:12.19   
37  206  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  1:12.40   
38  152  Jrgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:12.51   
39  146  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:12.61   
40  611  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  1:13.02   
41  80  Brndum Marius Lundsteen  2005  SLLERD  0545AE  25 m  1:13.57   
42  450  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  50 m  1:13.58   
43  94  Montag Ludvig  2003  SLLERD  0357AI  25 m  1:13.83   
44  421  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  1:14.47   
45  431  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:14.82   
46  595  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  1:16.07   
47  90  Jrgensen Alfred Balslev  2004  SLLERD  0429AK  25 m  1:16.50   
48  368  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:16.66   
49  687  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  1:17.51   
50  196  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  50 m  1:17.58   
51  422  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  1:19.59   
52  688  Kaav Lucas  2004  HRSHOLM  0457AE  25 m  1:19.94   
53  365  Nrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:20.81   
54  299  Rasmussen Gustav Mrk  2005  HOLBK  0563AJ  25 m  1:21.28   
55  469  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  1:22.25   
56  102  Sandbjerg Frederik  2004  SLLERD  0477AL  25 m  1:22.77   
57  530  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  1:22.85   
58  502  Slot Matthias  2005  HOVEDSTAD  0517AB  25 m  1:23.42   
59  287  Guler Furkan  2005  HOLBK  0565AO  25 m  1:23.46   
60  680  Bdtker Carl-Johan  2003  HRSHOLM  0321AN  25 m  1:23.65   
61  545  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:24.04   
62  681  Schnabl Janus  2003  HRSHOLM  0311AD  25 m  1:24.14   
63  266  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:24.81   
64  245  Mikkelsen Gustav Majkjr  2005  KVIK  0577AJ  25 m  1:24.92   
65  557  Asmussen Alexander  2004  FR.VRK  0417AG  50 m  1:25.46   
66  552  Shoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:25.53   
67  402  Jrs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  1:25.69   
68  428  Abildgaard Gustav  2005  HOVEDSTAD  0553AD  25 m  1:25.74   
69  384  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:26.81   
70  434  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  1:26.98   
71  226  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:28.20   
72  168  Grnholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:28.48   
73  383  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:28.93   
74  693  Larsen Frederik Rink  2004  HRSHOLM  0447AK  25 m  1:29.68   
75  338  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  50 m  1:30.51   
76  270  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  1:30.96   
77  381  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  1:30.97   
78  104  Schn Sebastian Magnus  2003  SLLERD  0339AG  25 m  1:31.05   
79  76  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  1:32.72   
80  551  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  1:33.86   
81  387  Mlbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:34.60   
82  16  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:36.59   
83  209  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  1:37.45   
84  267  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:37.71   
85  84  Halken Alexander  2005  SLLERD  0583AE  25 m  1:37.73   
86  171  Jgerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  1:38.98   
87  634  Lester Noah  2006  VRLSE  0677AF  25 m  1:39.37   
88  534  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:41.10   
89  631  Krabbe Fabian Holst  2005  VRLSE  0539AJ  25 m  1:43.83   
90  528  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  1:44.77   
91  279  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  1:49.55   
92  358  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  1:55.05   
93  55  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  1:57.01   
94  69  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  50 m     
95  204  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
17_S
Lb 17, 800m Frisvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
410  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  9:09.94   
482  Lindberg Mia  2003  HOVEDSTAD  0322AC  25 m  9:34.96   
403  Jrgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  25 m  9:35.84   
463  Hesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  9:36.62   
31  Lausten Sascha  2002  HOLSTEBRO  0202AJ  25 m  9:39.18   
669  Stampe Katrine  2000  HRSHOLM  0068AM  50 m  9:44.19   
293  Nielsen Mathilde  2003  HOLBK  0392AH  25 m  9:46.01   
370  Rishj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  9:51.87   
444  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  9:52.12   
10  675  Jensen Cecilie Salskov  2000  HRSHOLM  0012AQ  25 m  9:58.02   
11  489  Nddekr Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  9:58.40   
12  29  Jensen Emma Fjordside  2003  HOLSTEBRO  0344AX  25 m  10:07.91   
13  516  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  50 m  10:08.25   
14  627  Hansen Ida Holm  2002  VRLSE  0268AN  50 m  10:10.00   
15  217  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  10:12.68   
16  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  10:15.90   
17  81  Clan Mikkeline Mailund  2004  SLLERD  0494AT  25 m  10:16.64   
18  260  Roskr Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  10:18.16   
19  96  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  10:20.94   
20  503  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  50 m  10:32.25   
21  493  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  10:34.98   
22  480  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  10:37.96   
23  405  Kjlby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  10:38.25   
24  156  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  10:42.14   
25  671  Britze Martha Hjuler  2004  HRSHOLM  0488AC  25 m  10:44.24   
26  82  Drucker Pauline  2004  SLLERD  0474AG  25 m  10:45.77   
27  500  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  10:59.99   
28  509  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  50 m  10:59.99   
29  78  Bang Laura  2004  SLLERD  0474AP  25 m  11:02.86   
30  676  Haugblle Kaya Vennick  2004  HRSHOLM  0418AB  25 m  11:16.95   
31  572  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VRK  0498AL  25 m  11:17.92   
32  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  50 m  12:30.00   
33  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  50 m  12:30.00   
34  Myhre-Christe Sarah Marie  2005  AIF  0524AX  50 m  15:00.00   
35  219  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m     
36  357  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m     
37  603  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  50 m     
38  610  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  50 m     
39  677  Vendelboe-Schack Alba  2005  HRSHOLM  0594AJ  50 m     
40  713  Krger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
18_S
Lb 18, 400m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
441  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  4:12.70   
440  Brns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  4:14.46   
439  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  4:15.25   
452  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  4:17.30   
130  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  4:19.20   
486  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  4:20.75   
135  Witthfft Jacob Sanchez  2001  NAKSKOV  0147AT  25 m  4:21.79   
342  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  4:23.27   
106  Solok Valdemar  2001  SLLERD  0107AP  25 m  4:23.63   
10  282  Bonde Sebastian  2002  HOLBK  0271AE  25 m  4:25.91   
11  197  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  4:26.88   
12  456  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  4:27.37   
13  381  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  4:30.79   
14  91  Kristensen Valdemar  2003  SLLERD  0397AN  25 m  4:35.62   
15  210  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  4:36.10   
16  501  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  4:38.04   
17  376  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  4:41.35   
18  450  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  4:43.11   
19  412  Rasmussen Stefan  2004  SK-SYD  0449AM  25 m  4:43.25   
20  120  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  4:45.37   
21  455  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  4:46.09   
22  514  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  4:47.84   
23  83  Ehlers Mathias  2003  SLLERD  0389AM  25 m  4:47.98   
24  237  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  4:49.72   
25  66  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  4:50.60   
26  198  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  4:52.42   
27  225  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  4:52.93   
28  391  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  4:55.06   
29  728  Steenberg Scott  2000  FARUM  0039AL  50 m  4:57.35   
30  154  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  4:59.99   
31  127  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  5:04.98   
32  419  Mller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  5:05.21   
33  129  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  5:05.31   
34  687  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  5:07.75   
35  338  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  5:12.36   
36  365  Nrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  5:12.39   
37  361  Lgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  50 m  5:18.71   
38  431  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  5:19.74   
39  393  Strmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  5:24.01   
40  630  Kiemer Magnus  2005  VRLSE  0505AM  50 m  5:25.00   
41  688  Kaav Lucas  2004  HRSHOLM  0457AE  25 m  5:26.64   
42  199  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  5:32.39   
43  411  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  5:36.96   
44  166  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  6:00.19   
45  178  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  6:29.45   
46  634  Lester Noah  2006  VRLSE  0677AF  50 m  6:30.00   
47  52  Ahmad Mutasem  2001  KALUNDBORG    50 m     
48  132  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  50 m     
49  133  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  50 m     
50  270  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m     
51  389  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m     
52  390  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
19_S
Lb 19, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
669  Stampe Katrine  2000  HRSHOLM  0068AM  25 m  2:25.30   
404  Jrgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  2:28.44   
31  Lausten Sascha  2002  HOLSTEBRO  0202AJ  25 m  2:28.82   
364  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  2:28.91   
75  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  2:29.16   
23  Godt Annika Hausgaard  2003  HOLSTEBRO  0306AE  25 m  2:30.01   
426  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  2:30.63   
463  Hesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  2:30.87   
583  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  2:31.32   
10  670  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  25 m  2:32.37   
11  350  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  2:32.85   
12  458  Grubert Esther Else  2003  HOVEDSTAD  0374AG  50 m  2:32.87   
13  243  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  2:33.25   
14  493  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:33.29   
15  410  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  2:33.48   
16  117  Ingeman-Petersen Nicoline  2002  GLADSAXE  0232AM  50 m  2:33.79   
17  605  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  2:33.79   
18  70  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:34.44   
19  675  Jensen Cecilie Salskov  2000  HRSHOLM  0012AQ  25 m  2:35.70   
20  293  Nielsen Mathilde  2003  HOLBK  0392AH  25 m  2:36.16   
21  394  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  2:36.37   
22  472  Johansen Liva Buchholt  2003  HOVEDSTAD  0306AA  25 m  2:36.73   
23  256  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  50 m  2:36.78   
24  453  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  2:36.88   
25  603  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  2:37.41   
26  503  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:37.69   
27  56  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:37.72   
28  278  Wentzel Freya Nrlund  2003  KVIK  0374AC  50 m  2:37.73   
29  109  Weiner Carla Lyhne  2003  SLLERD  0318AU  25 m  2:37.78   
30  477  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:38.88   
31  480  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  2:39.16   
32  153  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  2:39.64   
33  618  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  2:40.34   
34  500  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  2:41.04   
35  295  Nrlem Nynne  2002  HOLBK  0268AF  25 m  2:41.09   
36  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  2:41.25   
37  362  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  2:41.83   
38  509  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  2:42.47   
39  427  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  2:42.48   
40  602  Hansen Lrke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  2:43.82   
41  292  Mrkedal Mie  2003  HOLBK  0324AD  25 m  2:44.45   
42  370  Rishj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  2:45.16   
43  619  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  25 m  2:45.40   
44  224  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  2:45.49   
45  260  Roskr Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  2:45.76   
46  108  Weiner Alba Lyhne  2004  SLLERD  0486AT  25 m  2:45.96   
47  581  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VRK  0482AN  25 m  2:46.00   
48  558  Aunstrup Kaja  1998  FR.VRK  9846AD  25 m  2:46.07   
49  143  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:46.24   
50  158  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:46.38   
51  208  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:46.59   
52  400  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  2:46.59   
53  289  Larsen Ida  2000  HOLBK  0008BA  25 m  2:46.86   
54  488  Maage Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:47.06   
55  604  Hjberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  2:47.26   
56  492  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  25 m  2:47.43   
57  258  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:48.88   
58  147  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  2:49.28   
59  636  Marloth Johanne Brown  2003  VRLSE  0396AJ  50 m  2:50.00   
60  446  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  2:50.23   
61  425  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:50.38   
62  281  Andersen Lea  2003  HOLBK  0306AI  25 m  2:50.42   
63  219  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:50.62   
64  432  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:50.70   
65  265  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:50.77   
66  464  Hyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  2:52.12   
67  491  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  2:52.29   
68  483  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  2:52.50   
69  580  Nrgaard Ida-Marie  2005  FR.VRK  0596AG  50 m  2:53.11   
70  476  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  2:53.90   
71  283  Buck Maja  2004  HOLBK  0456AP  25 m  2:54.06   
72  296  Pedersen Alberte  2006  HOLBK  0618AB  25 m  2:54.46   
73  676  Haugblle Kaya Vennick  2004  HRSHOLM  0418AB  25 m  2:54.60   
74  572  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VRK  0498AL  25 m  2:55.58   
75  616  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  2:56.08   
76  357  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  2:56.73   
77  505  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  2:57.22   
78  598  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  2:57.22   
79  259  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:57.69   
80  487  Mller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  2:57.81   
81  495  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  2:58.11   
82  156  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  2:58.54   
83  695  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HRSHOLM  0564AK  25 m  2:58.54   
84  575  Laustsen Mathilde  2003  FR.VRK  0306AZ  25 m  2:58.80   
85  176  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:59.23   
86  608  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  2:59.45   
87  628  Hansen Signe Holm  2005  VRLSE  0598AK  50 m  3:00.00   
88  569  Jrund Ida Lund  2003  FR.VRK  0316AO  25 m  3:01.66   
89  288  Hoppe Simone  2004  HOLBK  0478AS  25 m  3:01.81   
90  271  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  3:03.28   
91  262  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  3:03.88   
92  248  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  3:03.95   
93  124  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  3:04.55   
94  465  Hyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  3:04.69   
95  409  Mller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  3:04.97   
96  609  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  3:04.99   
97  273  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  3:05.11   
98  621  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  3:05.17   
99  374  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  3:05.21   
100  599  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  3:05.95   
101  462  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  3:06.53   
102  388  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  3:08.20   
103  622  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  3:08.20   
104  349  Grnlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  3:08.96   
105  490  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  3:09.07   
106  612  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  3:09.45   
107  148  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  3:10.35   
108  496  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  3:10.63   
109  369  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  3:10.71   
110  53  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  3:13.39   
111  272  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  50 m  3:14.19   
112  126  Jakobsen Sarah Mller  2004  NAKSKOV  0416AW  25 m  3:14.87   
113  251  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  3:14.94   
114  696  Philip Emma  2005  HRSHOLM  0538AN  25 m  3:15.07   
115  577  Nielsen Josefine  2005  FR.VRK  0564AI  25 m  3:15.19   
116  359  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  3:15.44   
117  169  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  3:15.77   
118  54  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  3:15.85   
119  466  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  3:16.38   
120  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  3:17.70   
121  64  Mller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  3:20.16   
122  579  Nrgaard Astrid  2007  FR.VRK  0784AA  50 m  3:21.19   
123  230  Jrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  3:22.38   
124  177  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  3:22.82   
125  559  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VRK  0694AO  50 m  3:23.17   
126  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  50 m  3:24.52   
127  72  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  3:24.60   
128  174  Nybll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:25.62   
129  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  3:26.87   
130  395  Srensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  3:29.03   
131  180  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:30.36   
132  380  Anker Maila  2007  RINGSTED  0784AF  50 m  3:36.69   
133  212  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  3:36.89   
134  570  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VRK  0576AK  50 m  3:37.90   
135  436  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  50 m  3:40.00   
136  470  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  50 m  3:40.00   
137  544  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  3:40.67   
138  438  Blcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  3:42.34   
139  443  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  3:42.38   
140  Strandquist Marie  2007  AIF  0738AA  25 m  3:46.74   
141  504  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  3:48.13   
142  10  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  50 m  3:50.00   
143  170  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  3:51.54   
144  459  Hanghj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  50 m  3:55.00   
145  560  Boesgaard Natasja  2007  FR.VRK  0728AC  25 m  3:56.95   
146  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  50 m  4:00.00   
147  474  Jrgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  50 m  4:00.00   
148  506  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  50 m  4:10.00   
149  510  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  50 m  4:10.00   
150  550  Solhart Rosa Rank  2007  GLADSAXE  0762AD  50 m  4:10.60   
151  454  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  50 m  4:20.00   
152  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  50 m  4:45.53   
153  62  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    50 m     
154  172  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  50 m     
155  173  Kjrebye Ella  2007  GSK  0726AF  50 m     
156  183  sterby Astrid  2007  GSK  0746AF  50 m     
157  194  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m     
158  200  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m     
159  546  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 
20_S
Lb 20, 200m Brystsvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
452  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  2:27.04   
30  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  2:28.44   
479  Larsen Jeppe Seelig  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  2:32.39   
595  Brockdorff Anders Lundin  2003  LYNGBY  0301AE  25 m  2:36.29   
114  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  50 m  2:38.09   
291  Lystlund Oliver  2003  HOLBK  0363AA  25 m  2:38.26   
128  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  2:38.95   
284  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  25 m  2:40.31   
237  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:40.40   
10