Ohjelma Vantaa Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 29
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
16:38 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 29, 100m Rintauinti Naiset |
Loppukilpailut (11) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Friida Prittinen |
2008 |
08A366 |
Vanders |
|
25m |
|
|
2 |
Marianne Salmi |
1993 |
93A061 |
HU |
|
25m |
|
|
3 |
Kiti Konttinen |
2006 |
06A745 |
HU |
|
25m |
2:00.85 |
2:03.85 |
4 |
Vanja Ilieva |
2008 |
08A204 |
Vanders |
|
25m |
|
|
5 |
Lilja Pakaslahti |
2002 |
02A881 |
Vanders |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Helmi Heinonen |
2006 |
06A897 |
HäUS |
|
50m |
1:59.16 |
1:59.16 |
2 |
Sonja Heikkilä |
2006 |
06A509 |
SalU |
|
25m |
1:52.54 |
1:55.54 |
3 |
Ella Parviainen |
2003 |
03A902 |
HU |
|
25m |
1:46.49 |
1:49.49 |
4 |
Emma Sund |
2005 |
05A915 |
BS-PU |
|
50m |
1:53.92 |
1:53.92 |
5 |
Tinka Enäjärvi |
2006 |
06A719 |
ORCA |
|
25m |
1:53.59 |
1:56.59 |
6 |
Sofie Apajasalo |
2007 |
07A305 |
HU |
|
25m |
2:00.71 |
2:03.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Teela Saarentaus |
2007 |
07A070 |
HU |
|
25m |
1:46.13 |
1:49.13 |
2 |
Milja Korhonen |
2006 |
06A588 |
NU |
|
25m |
1:45.00 |
1:48.00 |
3 |
Lyydia Leskinen |
2005 |
05A839 |
NU |
|
50m |
1:45.55 |
1:45.55 |
4 |
Elsa Määttä |
2006 |
06A670 |
HyUS |
|
25m |
1:43.94 |
1:46.94 |
5 |
Selma Korhonen |
2006 |
06A143 |
HU |
|
25m |
1:46.12 |
1:49.12 |
6 |
Sonja Berseneva |
2006 |
06A712 |
ORCA |
|
25m |
1:46.22 |
1:49.22 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Reetta Haara |
2004 |
04A530 |
SiWa |
|
50m |
1:43.69 |
1:43.69 |
2 |
Diana Raduly Baka |
2006 |
06A543 |
SalU |
|
50m |
1:42.67 |
1:42.67 |
3 |
Unna Korja |
2006 |
06A630 |
HSS |
|
50m |
1:42.42 |
1:42.42 |
4 |
Tua Iivanainen |
2006 |
06A515 |
HSS |
|
25m |
1:39.43 |
1:42.43 |
5 |
Maria Karvonen |
2006 |
06A517 |
SiWa |
|
25m |
1:39.78 |
1:42.78 |
6 |
Siiri Vesanen |
2004 |
04A357 |
Vanders |
|
50m |
1:43.74 |
1:43.74 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Sarlin |
2006 |
06A111 |
Vanders |
|
25m |
1:39.09 |
1:42.09 |
2 |
Sini Espo |
1992 |
92A331 |
HU |
|
25m |
1:35.76 |
1:38.76 |
3 |
Sofie Nauklér |
2006 |
06A537 |
SGR |
|
25m |
1:33.77 |
1:36.77 |
4 |
Emmi Nieminen |
2006 |
06A030 |
Vanders |
|
50m |
1:38.35 |
1:38.35 |
5 |
Rebekka Ritmala |
2006 |
06A136 |
Vanders |
|
50m |
1:42.06 |
1:42.06 |
6 |
Tytti Rantanen |
2006 |
06A853 |
HäUS |
|
50m |
1:42.09 |
1:42.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Katarina Kobycheva |
2004 |
04A648 |
Cetus |
|
50m |
1:36.26 |
1:36.26 |
2 |
Hanna Martola |
2005 |
05A203 |
Cetus |
|
50m |
1:33.24 |
1:33.24 |
3 |
Milla Kiviranta |
2006 |
06A135 |
Vanders |
|
50m |
1:32.79 |
1:32.79 |
4 |
Kaarina Rihte |
2005 |
05A740 |
Cetus |
|
50m |
1:32.84 |
1:32.84 |
5 |
Maria Mustonen |
2005 |
05A222 |
ORCA |
|
25m |
1:30.81 |
1:33.81 |
6 |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
04A678 |
Cetus |
|
50m |
1:36.51 |
1:36.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Janita Severinkangas |
2004 |
04A650 |
Cetus |
|
50m |
1:32.68 |
1:32.68 |
2 |
Vilja Rautell |
2004 |
04A729 |
Octopus |
|
50m |
1:32.09 |
1:32.09 |
3 |
Martina Uusitalo |
2003 |
03A541 |
Cetus |
|
25m |
1:28.63 |
1:31.63 |
4 |
Nicole Sundell |
2003 |
03A228 |
ORCA |
|
25m |
1:28.81 |
1:31.81 |
5 |
Juulia Lindfors |
2005 |
05A074 |
Cetus |
|
50m |
1:32.54 |
1:32.54 |
6 |
Emilia Niemi |
2005 |
05A368 |
Octopus |
|
25m |
1:29.73 |
1:32.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milli Kosunen |
2002 |
02A584 |
Cetus |
|
50m |
1:31.24 |
1:31.24 |
2 |
Susanna Kuisma |
2003 |
03A414 |
HyUS |
|
25m |
1:27.29 |
1:30.29 |
3 |
Helmi Käkelä |
2006 |
06A002 |
TuUS |
|
50m |
1:29.04 |
1:29.04 |
4 |
Emma Lönnberg |
2005 |
05A736 |
Cetus |
|
50m |
1:30.12 |
1:30.12 |
5 |
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
05A633 |
SalU |
|
50m |
1:30.45 |
1:30.45 |
6 |
Cinja Åvist |
2003 |
03A121 |
HyUS |
|
25m |
1:28.39 |
1:31.39 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aava Aula |
2004 |
04A128 |
HU |
|
50m |
1:28.60 |
1:28.60 |
2 |
Roosa Tuomainen |
2005 |
05A304 |
SalU |
|
50m |
1:28.19 |
1:28.19 |
3 |
Ellen Kettunen |
2005 |
05A201 |
Cetus |
|
50m |
1:27.63 |
1:27.63 |
4 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
02A530 |
BS-PU |
|
25m |
1:24.96 |
1:27.96 |
5 |
Jasmin Vacker |
1999 |
99A003 |
Vanders |
|
50m |
1:28.37 |
1:28.37 |
6 |
Meri Luoma |
2005 |
05A843 |
BS-PU |
|
50m |
1:28.99 |
1:28.99 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Lehtola |
2003 |
03A498 |
TuUS |
|
50m |
1:26.18 |
1:26.18 |
2 |
Iida Herrala |
2004 |
04A283 |
SiWa |
|
50m |
1:24.84 |
1:24.84 |
3 |
Tuisku Grundström |
2002 |
02A014 |
Vanders |
|
50m |
1:23.10 |
1:23.10 |
4 |
Mette Konttila |
2001 |
01B228 |
Octopus |
|
25m |
1:21.17 |
1:24.17 |
5 |
Pinja Nieminen |
2004 |
04A258 |
Cetus |
|
50m |
1:25.51 |
1:25.51 |
6 |
Essi Loponen |
2004 |
04A768 |
SiWa |
|
50m |
1:27.27 |
1:27.27 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Greta Beszteri |
2004 |
04A257 |
Cetus |
|
50m |
1:21.03 |
1:21.03 |
2 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
50m |
1:17.06 |
1:17.06 |
3 |
Veronica Wahlstedt |
2000 |
00A175 |
Cetus |
|
50m |
1:13.66 |
1:13.66 |
4 |
Emilia Flyckt |
2001 |
01A649 |
Cetus |
|
50m |
1:13.90 |
1:13.90 |
5 |
Rina Rantanen |
2005 |
05A419 |
Cetus |
|
50m |
1:20.90 |
1:20.90 |
6 |
Milla Strandberg |
2005 |
05A006 |
Vanders |
|
50m |
1:22.36 |
1:22.36 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
16:38 |
|