2024-06-16   18:26:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP sku

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
91  Koivu Sini  1999  Cetus  99A482  50 m  2:26.06  2:21.06   
16  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  25 m  2:23.00  2:23.00   
259  Slr Ida  2001  Cetus  01A578  50 m  2:29.93  2:24.93   
61  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  2:28.06  2:28.06   
82  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  2:29.40  2:29.40   
17  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  50 m  2:35.87  2:30.87   
300  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  2:31.04  2:31.04   
59  Jauhiainen Jonna  2000  Cetus  00A245  25 m  2:33.08  2:33.08   
104  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  50 m  2:38.37  2:33.37   
10  209  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  2:38.83  2:33.83   
11  280  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  2:34.33  2:34.33   
12  221  Rissanen Aada  2004  Cetus  04A305  50 m  2:40.09  2:35.09   
13  184  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  2:41.47  2:36.47   
14  102  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  50 m  2:41.76  2:36.76   
15  266  Sundt Wilma  2006  Cetus  06A142  50 m  2:43.51  2:38.51   
16  94  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  50 m  2:44.87  2:39.87   
17  292  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  25 m  2:40.34  2:40.34   
18  79  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  50 m  2:45.79  2:40.79   
19  220  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  50 m  2:47.00  2:42.00   
20  Aalto Ella  2000  Cetus  00A232  50 m  2:47.64  2:42.64   
21  41  Haverinen Helmi  2004  Cetus  04A256  25 m  2:43.68  2:43.68   
22  235  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  25 m  2:44.55  2:44.55   
23  239  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  50 m  2:49.73  2:44.73   
24  156  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  25 m  2:46.64  2:46.64   
25  308  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  50 m  2:52.26  2:47.26   
26  175  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  25 m  2:47.43  2:47.43   
27  126  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  50 m  2:52.65  2:47.65   
28  151  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  50 m  2:53.19  2:48.19   
29  84  Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  50 m  2:53.44  2:48.44   
30  216  Rihte Kaarina  2005  Cetus  05A740  50 m  2:53.46  2:48.46   
31  212  Raulos Saara  2005  Cetus  05A823  50 m  2:55.43  2:50.43   
32  248  Severinkangas Janita  2004  Cetus  04A650  50 m  2:55.78  2:50.78   
33  298  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  25 m  2:51.00  2:51.00   
34  288  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  25 m  2:51.06  2:51.06   
35  29  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  50 m  2:56.81  2:51.81   
36  92  Korkeamki Jenni  2007  Cetus  07A078  50 m  2:57.51  2:52.51   
37  34  Hargreaves Siiri  2003  Cetus  03B169  25 m  2:53.98  2:53.98   
38  53  Ilonen Linda  2004  Cetus  04A986  50 m  3:00.19  2:55.19   
39  100  Kosunen Milli  2002  Cetus  02A584  50 m  3:00.36  2:55.36   
40  33  Hakkarainen Anna  2005  Cetus  05A514  25 m  2:56.12  2:56.12   
41  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  50 m  3:01.55  2:56.55   
42  238  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  50 m  3:01.73  2:56.73   
43  107  Kull Edit  2003  Cetus  03B164  50 m  3:02.57  2:57.57   
44  165  Mnttri Annaliina  2006  Cetus  06A031  50 m  3:03.16  2:58.16   
45  190  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  50 m  3:03.30  2:58.30   
46  316  yrminen Enna  2007  Cetus  07A198  50 m  3:04.59  2:59.59   
47  317  Alakrkk Linnea  2004  Cetus  04B094  50 m  3:07.25  3:02.25   
48  264  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  50 m  3:08.93  3:03.93   
49  255  Siltala Iida  2005  Cetus  05A468  25 m  3:05.18  3:05.18   
50  242  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  3:10.33  3:05.33   
51  172  Nevalainen Lotta  2005  Cetus  05A744  50 m  3:11.68  3:06.68   
52  93  Koroknay-Pl Beata  2004  Cetus  04A678  50 m  3:12.13  3:07.13   
53  130  Leppnen Matilda  2007  Cetus  07A067  50 m  3:12.21  3:07.21   
54  99  Kosunen Heta  2006  Cetus  06A417  50 m  3:13.50  3:08.50   
55  163  Mennen Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  3:14.58  3:09.58   
56  74  Kalliokari Ella  2006  Cetus  06A835  50 m  3:15.14  3:10.14   
57  260  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  50 m  3:15.55  3:10.55   
58  155  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  50 m  3:15.81  3:10.81   
59  215  Richard Ccilia  2006  Cetus  06A790  50 m  3:16.46  3:11.46   
60  135  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  50 m  3:18.67  3:13.67   
61  90  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  50 m  3:19.10  3:14.10   
62  19  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  50 m  3:19.31  3:14.31   
63  98  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  50 m  3:20.65  3:15.65   
64  48  Hollstrm Nea  2005  Cetus  05A947  50 m  3:24.02  3:19.02   
65  224  Ristevirta Ronja  2005  Cetus  05B092  50 m  3:28.71  3:23.71   
66  66  Jmsn Helmi  2005  Cetus  05A859  50 m  3:29.74  3:24.74   
67  203  Pivrinta Siiri  2005  Cetus  05A954  50 m  3:29.80  3:24.80   
68  243  Savolainen Ida  2007  Cetus  07A574  50 m  3:30.27  3:25.27   
69  236  Salaspuro Ada  2005  Cetus  05A748  25 m  3:27.04  3:27.04   
70  222  Risso Ricci Rebecca  2006  Cetus  06A548  50 m  3:33.47  3:28.47   
71  223  Risso Ricci Ruth  2006  Cetus  06A550  50 m  3:36.26  3:31.26   
72  125  Lax Taru  2005  Cetus  05A739  25 m  3:33.32  3:33.32   
73  312  Zurban Laura  2006  Cetus  06A428  50 m  3:39.27  3:34.27   
74  131  Leshchuk Olesia  2006  Cetus  06A423  50 m  3:39.43  3:34.43   
75  15  Autio Emma  2005  Cetus  05A791  25 m  3:35.25  3:35.25   
76  142  Lnnqvist Lotta  2006  Cetus  06A864  25 m  3:42.46  3:42.46   
77  148  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  50 m  3:48.56  3:43.56   
78  182  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  50 m  3:51.55  3:46.55   
79  309  Vuorimaa Elsa  2006  Cetus  06A891  50 m  3:57.54  3:52.54   
80  302  Vesa Vivian  2006  Cetus  06A807  50 m  4:00.09  3:55.09   
81  244  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  50 m  4:03.92  3:58.92   
82  225  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  50 m  4:04.08  3:59.08   
83  177  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  50 m  4:04.93  3:59.93   
84  265  Still Heidi  2006  Cetus  06A230  50 m  4:05.12  4:00.12   
85  14  Aunimo Inka  2006  Cetus  06A628  50 m  4:09.54  4:04.54   
86  18  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  25 m       
87  32  Hakala Tuike  2001  Cetus  01B372  25 m       
88  145  Mannersalo Hilma  2008  Cetus  08A357  25 m       
89  174  Nieminen Petra  2007  Cetus  07A645  25 m       
90  198  Puranen Miia  2001  Cetus  01A509  25 m       
91  284  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  17:37 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner