Program for Harboe Water Games 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 11
|
Stvne navn |
Harboe Water Games 2018 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2018 |
|
|
Stvne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|
|
Arrangr |
Slagelse Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Lb 11, 100m Frisvmning Damer |
Finaler (24) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
412 |
3 |
Caroline Risager Strate |
2007 |
|
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
69 |
4 |
Laura Christoffersen |
2007 |
0734AO |
HILLERD |
|
25m |
|
70 |
5 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
409 |
1 |
Silja Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
83 |
2 |
Liva Poulsen |
2007 |
0774AO |
HILLERD |
|
25m |
|
457 |
3 |
Emilia Pico |
2008 |
0874AC |
SLAGELSE |
|
25m |
2:20.75 |
151 |
4 |
Liva Bugge Frandsen |
2009 |
0972AF |
RINGSTED |
|
25m |
|
339 |
5 |
Anna Baad Clausen |
2007 |
|
HASLEV |
|
25m |
|
260 |
6 |
Victoria Moon Rosendal |
2008 |
0868AH |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
Anja Poulsen |
2008 |
0888AH |
KVIK |
|
25m |
2:10.04 |
148 |
2 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
2:08.52 |
355 |
3 |
Agnes Thfner |
2009 |
0948AB |
HASLEV |
|
25m |
2:05.33 |
259 |
4 |
Mille Reimer |
2008 |
0896AM |
KVIK |
|
25m |
2:05.97 |
374 |
5 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
50m |
2:09.64 |
461 |
6 |
Silke Krakau Tnnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
2:10.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
460 |
1 |
Amalie Sams |
2007 |
0768AK |
SLAGELSE |
|
25m |
2:03.07 |
444 |
2 |
Emma Grntved |
2009 |
0982AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:54.90 |
258 |
3 |
Thilde Jlver Rasmussen |
2008 |
0878AH |
KVIK |
|
25m |
1:51.56 |
236 |
4 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
KVIK |
|
25m |
1:53.48 |
452 |
5 |
Ida Lauritzen |
2006 |
0634AQ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:55.48 |
158 |
6 |
Frederikke G. Jansen |
2007 |
0702AP |
RINGSTED |
|
25m |
2:04.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Vigga Petersen |
2009 |
0956AD |
NSTVED |
|
25m |
1:49.56 |
76 |
2 |
Anna Gregers Jrgensen |
2007 |
0764AO |
HILLERD |
|
25m |
1:43.72 |
385 |
3 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
50m |
1:43.50 |
113 |
4 |
Andrea Boss |
2006 |
0658AU |
NSTVED |
|
25m |
1:43.61 |
169 |
5 |
Emilie Nrregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:47.33 |
348 |
6 |
Milla Engsted Larsen |
2009 |
0998AC |
HASLEV |
|
25m |
1:49.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
459 |
1 |
Alberte Rosenstand |
2007 |
0788AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:42.37 |
376 |
2 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:41.02 |
312 |
3 |
Vica Lucia Axen |
2008 |
0808AC |
KGE |
|
25m |
1:40.29 |
442 |
4 |
Emma Attrup |
2007 |
0748AL |
SLAGELSE |
|
25m |
1:40.32 |
342 |
5 |
Camila Hansen |
2006 |
0624AL |
HASLEV |
|
25m |
1:41.45 |
369 |
6 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
0848AG |
GLADSAXE |
|
50m |
1:42.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
25m |
1:35.47 |
446 |
2 |
Emma Jrgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
1:34.28 |
114 |
3 |
Sille Christensen |
2006 |
0624AP |
NSTVED |
|
25m |
1:33.75 |
107 |
4 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:33.87 |
403 |
5 |
Frederikke Jrgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:35.20 |
377 |
6 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:38.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
314 |
1 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KGE |
|
25m |
1:33.00 |
429 |
2 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
KORSR |
|
25m |
1:31.46 |
217 |
3 |
Mie Bysand |
2007 |
0706AJ |
KVIK |
|
25m |
1:30.86 |
396 |
4 |
Camilla Andersen |
2006 |
0634AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:30.89 |
367 |
5 |
Anna Dicte Bgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
50m |
1:32.45 |
269 |
6 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
1:33.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:30.67 |
133 |
2 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NSTVED |
|
25m |
1:30.06 |
213 |
3 |
Emma Andersen |
2007 |
0768AM |
KVIK |
|
25m |
1:27.93 |
458 |
4 |
Alberte Bendix Raunkjr |
2007 |
0728AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:28.92 |
425 |
5 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
KORSR |
|
25m |
1:30.47 |
162 |
6 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
0448AY |
RINGSTED |
|
25m |
1:30.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
430 |
1 |
Caroline Se Jepsen |
2007 |
0794AK |
KORSR |
|
25m |
1:27.00 |
197 |
2 |
Silje Srensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:26.76 |
324 |
3 |
Celina Lindholm Hansen |
2006 |
0664AH |
KGE |
|
50m |
1:26.04 |
152 |
4 |
Mathilde Grnnehj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:26.52 |
455 |
5 |
Elisabeth Tobel Nielsen |
2007 |
0782AG |
SLAGELSE |
|
25m |
1:26.85 |
408 |
6 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:27.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
25m |
1:25.85 |
352 |
2 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
1:23.95 |
122 |
3 |
Asta Marie R. Jensen |
2007 |
0742AE |
NSTVED |
|
25m |
1:23.11 |
465 |
4 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
1:23.90 |
32 |
5 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
1:24.56 |
112 |
6 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NSTVED |
|
50m |
1:25.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
440 |
1 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
KORSR |
|
25m |
1:22.33 |
451 |
2 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:21.68 |
347 |
3 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
1:21.17 |
154 |
4 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:21.48 |
463 |
5 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KGE |
|
25m |
1:21.83 |
168 |
6 |
Cecilie Mller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:22.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NSTVED |
|
25m |
1:20.86 |
49 |
2 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
1:19.25 |
283 |
3 |
Emilia Sander-Bjerge |
2003 |
0302BD |
SK-SYD |
|
25m |
1:18.94 |
31 |
4 |
Marie Skole Srensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
1:18.97 |
118 |
5 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NSTVED |
|
50m |
1:20.14 |
379 |
6 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
1:17.39 |
293 |
2 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
50m |
1:17.27 |
137 |
3 |
Olivia Nielsen |
2004 |
0446AT |
NSTVED |
|
25m |
1:16.33 |
48 |
4 |
Lrke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:17.08 |
394 |
5 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
0732AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.38 |
298 |
6 |
Fiona Jensen |
2006 |
0636AT |
VRLSE |
|
25m |
1:17.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Evelyn Nyborg |
2005 |
0534AZ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:15.93 |
50 |
2 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
GTI |
|
25m |
1:15.71 |
91 |
3 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:15.39 |
270 |
4 |
Filippa Walle |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
50m |
1:15.60 |
4 |
5 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:15.81 |
326 |
6 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
0712AA |
KGE |
|
50m |
1:16.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
6 |
1 |
Karoline Holm Hilkjr |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
50m |
1:14.71 |
74 |
2 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERD |
|
25m |
1:13.88 |
2 |
3 |
Sidse Andersen |
2003 |
0302AY |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:13.05 |
176 |
4 |
Astrid Nrret Schmidt |
2002 |
0232BC |
RINGSTED |
|
50m |
1:13.17 |
131 |
5 |
Katrine Mrkeberg |
2004 |
0424AJ |
NSTVED |
|
50m |
1:14.16 |
28 |
6 |
Freja Threms |
2005 |
0586AN |
DRAGSHOLM |
|
50m |
1:15.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Frida Hj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
1:12.79 |
447 |
2 |
Emma Ahrenkiel Karlv |
2003 |
0352AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:12.61 |
90 |
3 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.24 |
80 |
4 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERD |
|
25m |
1:12.59 |
64 |
5 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
1:12.67 |
226 |
6 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
1:12.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
0488AV |
SK-SYD |
|
25m |
1:11.74 |
279 |
2 |
Signe Bagge Mller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
1:11.45 |
77 |
3 |
Anna Olivia Kirchhoff |
2005 |
0566AK |
HILLERD |
|
25m |
1:11.10 |
351 |
4 |
Anna Lind Petersen |
2004 |
0488AE |
HASLEV |
|
25m |
1:11.40 |
134 |
5 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
NSTVED |
|
25m |
1:11.73 |
415 |
6 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:12.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Caroline Bendtsen |
2002 |
0254AK |
NSTVED |
|
25m |
1:10.96 |
34 |
2 |
Ida Mrk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
1:10.79 |
5 |
3 |
Maria Hardis |
2004 |
0434BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:10.50 |
244 |
4 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
KVIK |
|
25m |
1:10.59 |
188 |
5 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:10.95 |
47 |
6 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
1:11.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
0574AK |
VRLSE |
|
25m |
1:10.03 |
276 |
2 |
Ida Kjlby |
2003 |
0398BB |
SK-SYD |
|
25m |
1:09.26 |
27 |
3 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:09.09 |
345 |
4 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
0462AG |
HASLEV |
|
25m |
1:09.22 |
350 |
5 |
Lrke Mller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
1:09.89 |
36 |
6 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
1:10.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NSTVED |
|
25m |
1:08.75 |
220 |
2 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
1:08.28 |
407 |
3 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:08.14 |
147 |
4 |
Emma M. Andersen |
2003 |
0392AJ |
RINGSTED |
|
50m |
1:08.28 |
485 |
5 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VRK |
|
25m |
1:08.62 |
411 |
6 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:08.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
22 |
1 |
Emma Olsen |
2003 |
0346AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:07.60 |
16 |
2 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:07.10 |
229 |
3 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
1:06.74 |
101 |
4 |
Cecilie N. Petersen |
1998 |
9842AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:06.85 |
38 |
5 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
1:07.48 |
12 |
6 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
50m |
1:07.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Emma Enevoldsen |
2003 |
0372AZ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:05.66 |
61 |
2 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HERLEV |
|
50m |
1:05.55 |
490 |
3 |
Nynne Nrlem |
2002 |
0268AF |
HOLBK |
|
25m |
1:04.83 |
178 |
4 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:05.13 |
100 |
5 |
Annika Mller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:05.60 |
488 |
6 |
Mie Mrkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBK |
|
25m |
1:05.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERD |
|
25m |
1:03.79 |
116 |
2 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NSTVED |
|
25m |
1:03.62 |
482 |
3 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VRK |
|
25m |
59.65 |
56 |
4 |
Gry Floor |
2000 |
0028AR |
OSK |
|
25m |
1:02.90 |
18 |
5 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:03.64 |
250 |
6 |
Mathilde Yde Munkebk |
2003 |
0386AC |
KVIK |
|
25m |
1:04.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|