Startliste for Holdstævne Årgang, Gentofte
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
15 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 9, 50m Butterfly Herrer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 12:03 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
707 |
2 |
Max Bendixen |
2007 |
0745AI |
LYNGBY |
|
25m |
|
579 |
3 |
Johan Klitten |
2006 |
0667AL |
HILLERØD |
|
25m |
46.97 |
605 |
4 |
Tobias Gammelvind |
2004 |
0437AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
717 |
1 |
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
0761AC |
LYNGBY |
|
25m |
40.22 |
530 |
2 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
25m |
38.95 |
687 |
3 |
Stefan Helding Danielsen |
2005 |
0511AC |
KØGE |
|
25m |
36.74 |
493 |
4 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
25m |
37.98 |
739 |
5 |
Victor Bornemann |
2004 |
0489AD |
SIGMA |
|
25m |
39.07 |
805 |
6 |
Gustav R. Christiansen |
2006 |
0681AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
42.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
537 |
1 |
Asger Temdrup Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
35.70 |
670 |
2 |
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
0577AJ |
KVIK |
|
25m |
35.16 |
675 |
3 |
Lucas Svej |
2005 |
0595AN |
KVIK |
|
25m |
34.25 |
465 |
4 |
August Sølvsteen |
2005 |
0591AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
34.27 |
685 |
5 |
Joachim Poulsen |
2006 |
0643AF |
KØGE |
|
25m |
35.49 |
599 |
6 |
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
0641AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
480 |
1 |
William Leth |
2004 |
0427AH |
GLADSAXE |
|
25m |
33.03 |
667 |
2 |
Alexander Hillhouse |
2004 |
0461AL |
KVIK |
|
25m |
32.53 |
780 |
3 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
31.83 |
743 |
4 |
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
0509AB |
SIGMA |
|
25m |
32.38 |
776 |
5 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
32.90 |
594 |
6 |
Gustav Steen Andersen |
2006 |
0689AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
768 |
1 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
31.70 |
652 |
2 |
Andreas Eriksen Tankmar |
2004 |
0471AE |
KVIK |
|
25m |
31.35 |
434 |
3 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
0495AL |
GENTOFTE |
|
25m |
29.99 |
469 |
4 |
William Bogø Andersen |
2005 |
0559AF |
GLADSAXE |
|
25m |
30.43 |
492 |
5 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
31.45 |
589 |
6 |
Louie Uldall |
2005 |
0537AE |
HILLERØD |
|
25m |
31.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
545 |
1 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
29.36 |
783 |
2 |
Oliver Kjærsgaard Mølbak |
2004 |
0441AC |
GTI |
|
25m |
28.11 |
549 |
3 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
0577AC |
HELSINGØR |
|
25m |
26.41 |
787 |
4 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
27.47 |
761 |
5 |
William Ølshøj |
2004 |
0415AC |
SIGMA |
|
25m |
28.76 |
811 |
6 |
Lucas Kaavé |
2004 |
0457AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
29.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
15 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|