2020-07-02   09:04:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Nordic Open Masters

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 30
Heatlista 
 
  Tävling  Nordiska Masters Mästerskapen    Utskriftsdatum  13 oktober 2018   
  Tävlingsort  Mmalmö    Utskriftstid  13:37   
  Arrangör  SSF/Malmö KK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  12 oktober 2018         
 
 
 
Gren 30, 200m Breaststroke Women  Finaler (4) 
Beräknad start 16:25 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
262  Sinne Lundgaard  1966  50-54  VATCPH-STT    25m  4:29.51 
297  Kristina Fundberg  1969  45-49  ESKILSTUNA    25m  4:21.21 
234  Kirsten Haugaard  1965  50-54  KORSØR    50m  4:22.56 
148  Anna Sohlberg  1974  40-44  GÖTEBORG    25m  4:31.10 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
264  Berit Marx Pedersen  1950  65-69  VATCPH-STT    25m  3:59.00 
19  Katarina Turanska  1972  45-49  TURCIANSKI    25m  3:58.00 
33  Torill Johanne Tomren  1961  55-59  Volda TIL    25m  3:35.00 
151  Helle Falborg  1972  45-49  GLADSAXE    25m  3:25.00 
426  Katarina Hallerstedt  1966  50-54  S 77    25m  3:25.00 
304  Margareta Rainer  1949  65-69  GÄVLE SS    25m  3:43.07 
493  Elena Tsychkova  1967  50-54  ÖSA    25m  3:58.30 
224  Hanne Møller  1958  60-64  HSK HERMES    25m  4:20.00 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
Sanne Juel  1965  50-54  NÆSTVED    25m  3:20.20 
93  Rannveig Burdahl  1968  50-54  Asker SK    25m  3:17.00 
306  Sara Persson  1983  35-39  GÖTEBORG    25m  3:12.65 
180  Karen Mikkelsen  1986  30-34  H2 ODENSE    25m  3:06.03 
380  Helena Gällerdal Högfeldt  1975  40-44  LASS    25m  3:12.18 
489  Linda Wörndle  1982  35-39  VÄXJÖ SS    25m  3:16.09 
101  Tina Mjelde  1962  55-59  Asker SK    25m  3:18.50 
138  Camilla Borglin  1971  45-49  SK TRITON    25m  3:20.50 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
82  Line Rönn-Shakoor  1974  40-44  HILLERØD    25m  3:01.00 
346  Ellinor Wemmert  1988  30-34  HS    25m  2:59.20 
78  Agnes Larsson  1991  25-29  SS04    25m  2:53.95 
535  Caroline Suhr  1971  45-49  SIGMA    25m  2:48.96 
307  Anna Jensen  1974  40-44  GÖTEBORG    50m  2:50.58 
279  Karin Becktor  1967  50-54  GENTOFTE    25m  2:55.00 
377  Josefin Hedblom  1990  25-29  LASS    25m  3:00.00 
446  Britt-Marie Nilsson  1971  45-49  SK SYDSIM    25m  3:01.96 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  13 oktober 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  13:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner