2020-01-18   07:53:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit VI

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Syysuinnit VI    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:03   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 2, T-11, N 50 m VU  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Sara Säteri  2010  10A081  SWIM    50m  59.25  58.25   
Saimi Kankainen  2006  06A978  SWIM    50m  57.06  56.06   
Ella Patinen  2004  04B302  Plaani    50m  42.93  41.93   
Unna Tourunen  2010  10A048  SWIM    50m  51.78  50.78   
Miia Kaski  2009  09A269  SWIM    50m  58.21  57.21   
Peppi Vanhatapio  2009  09A273  SWIM    50m  1:01.04  1:00.04   
                 

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Minda Pesonen  2006  06A996  Plaani    50m  42.27  41.27   
Veera Mäkelä  2007  07A265  SWIM    50m  41.00  40.00   
Venla Hauvala  2007  07A239  SWIM    50m  39.43  38.43   
Anna Rantala  2006  06A721  SWIM    50m  39.08  38.08   
Anni Sivonen  2006  06B007  VaajUS    50m  39.40  38.40   
Saara Kokko  2006  06A862  SWIM    50m  39.82  38.82   
Ainumaija Alatyppö  2005  05B152  SWIM    50m  41.39  40.39   
Julia Lampinen  2009  09A053  JIlves    50m  42.78  41.78   

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aino Piippo  2006  06A574  SWIM    50m  38.22  37.22   
Emma Rovio  2006  06A780  VaajUS    25m  36.97  36.97   
Laura Lyytinen  2006  06A885  SWIM    50m  36.80  35.80   
Vieno Tikkanen  2007  07A130  SWIM    50m  36.70  35.70   
Helmi Kainulainen  2006  06A396  SWIM    50m  36.80  35.80   
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  Plaani    25m  36.40  36.40   
Eevi Mäkinen  2005  05A249  JIlves    50m  38.08  37.08   
Isabel Kykyri  2008  08A242  SWIM    50m  38.93  37.93   

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Helmi Viertorinne  2003  03A826  SWIM    50m  35.60  34.60   
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    25m  34.07  34.07   
Meri Elo  2006  06A187  SWIM    50m  34.55  33.55   
Julia Järvelin  2003  03A782  VaajUS    50m  34.12  33.12   
Jessika Lampinen  2006  06A202  Plaani    50m  34.31  33.31   
Ronja Kalvas  2005  05A855  SWIM    50m  34.81  33.81   
Ronja Halinen  2007  07A236  SWIM    50m  35.56  34.56   
Maria Kajosmäki  2006  06A433  SWIM    50m  35.73  34.73   

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  Plaani    50m  33.13  32.13   
Ilona Hjelt  2002  02A375  Plaani    50m  32.24  31.24   
Ruusu Nieminen  2002  02B264  SWIM    50m  31.92  30.92   
Saana Järvinen  2003  03A761  Plaani    50m  30.34  29.34   
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    25m  29.62  29.62   
Emma Mangeloja  2003  03A757  Plaani    50m  32.07  31.07   
Veera Laakkonen  2003  03A241  Plaani    50m  32.98  31.98   
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    50m  33.31  32.31   

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saara Svahn  2001  01A172  Plaani    50m  30.02  29.02   
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    50m  29.20  28.20   
Anni Turkkila  2002  02A337  Plaani    50m  29.04  28.04   
Emma Gschwentner  1997    SCIKB    25m  27.63  27.63   
Heidi Savioja  1988  88A019  Plaani    50m  28.88  27.88   
Sara Virtanen  2002  02A887  SWIM    50m  29.20  28.20   
Ella Uusitalo  2003  03A145  Plaani    50m  29.51  28.51   
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  Plaani    50m  30.31  29.31   

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    50m  27.94  26.94   
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    50m  27.34  26.34   
Sonja Pentti  1999  99A133  Plaani    25m  26.12  26.12   
Marlene Niemi  1992  92A221  Plaani    25m  25.28  25.28   
Nea Norismaa  1995  95A534  UiTa    50m  26.88  25.88   
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    50m  27.18  26.18   
Selma Soininen  1999  99A279  Plaani    50m  27.92  26.92   
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    50m  28.22  27.22   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner