2020-01-18   10:09:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit VI

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

22_S
Laji 22, T-11, N 50 m SU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
343  Hauvala Venla  2007  SWIM    50 m  47.21  46.21   
423  Seikkula Iiris  2008  SWIM    25 m  50.37  50.37   
364  Keula Oona  2008  SWIM    50 m  52.11  51.11   
378  Kähäri Elsa  2008  SWIM    50 m  57.35  56.35   
413  Riekko Sinja-minnea  2008  SWIM    50 m  1:00.76  59.76   
438  Tourunen Unna  2010  SWIM    50 m  1:03.73  1:02.73   
429  Säteri Sara  2010  SWIM    25 m       
440  Vanhatapio Peppi  2009  SWIM    25 m       
12 v ja vanhemmat 
472  Hirvonen Susanne  1997  Plaani    25 m  27.65  27.65   
489  Soininen Selma  1999  Plaani    25 m  28.84  28.84   
494  Gschwentner Emma  1997  SCIKB    25 m  29.80  29.80   
395  Nieminen Emma  1996  SWIM    50 m  31.42  30.42   
465  Hammar Hanna  1998  UiTa    50 m  32.87  31.87   
448  Virtanen Sara  2002  SWIM    50 m  36.58  35.58   
386  Lindholm Kia  2002  SWIM    50 m  38.61  37.61   
358  Kajosmäki Anna  2004  SWIM    25 m  37.76  37.76   
359  Kajosmäki Maria  2006  SWIM    50 m  42.95  41.95   
10  387  Lyytinen Laura  2006  SWIM    50 m  43.65  42.65   
11  349  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM    50 m  44.12  43.12   
12  419  Ruuska Saimi  2006  SWIM    50 m  44.65  43.65   
13  454  Mäkinen Eevi  2005  JIlves    25 m  46.04  46.04   
14  458  Rovio Emma  2006  VaajUS    25 m  47.13  47.13   
15  351  Hytönen Ella  2006  SWIM    50 m  50.89  49.89   
16  460  Zalit Maria  1981  VaajUS    50 m  1:10.29  1:09.29   
17  361  Kankainen Saimi  2006  SWIM    50 m  1:12.84  1:11.84   
18  483  Niemi Marlene  1992  Plaani    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  12 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  13:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner