Program for DM / JDM 2018, Kristianstad
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 2, 100m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 50.05 | ||
2 | 209 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 50.54 | ||
3 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 51.29 | ||
4 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 51.39 | ||
5 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 51.87 | ||
6 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 52.09 | ||
7 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 52.31 | ||
8 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 52.58 | ||
9 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 52.70 | ||
10 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 52.78 | ||
11 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 52.91 | ||
12 | 185 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 53.08 | ||
13 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 53.12 | ||
14 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 53.12 | ||
15 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 53.13 | ||
16 | 46 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 53.45 | ||
17 | 28 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 53.46 | ||
18 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 53.80 | ||
19 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 54.07 | ||
20 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 54.08 | ||
21 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 54.23 | ||
22 | 29 | Kroon Gustav | 1998 | HS | 25 m | 54.44 | ||
23 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 54.60 | ||
24 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 54.66 | ||
25 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 50 m | 54.87 | ||
26 | 321 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | 25 m | 54.89 | ||
27 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 54.94 | ||
28 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 55.01 | ||
29 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 55.07 | ||
30 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 55.09 | ||
31 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 55.17 | ||
32 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 55.25 | ||
33 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 55.35 | ||
34 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 55.36 | ||
35 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 55.49 | ||
36 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 55.59 | ||
37 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 55.66 | ||
38 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 55.96 | ||
39 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.98 | ||
40 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 56.15 | ||
41 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 57.27 | ||
42 | 221 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 57.29 | ||
43 | 13 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 50 m | 57.30 | ||
44 | 186 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 50 m | 57.57 | ||
45 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 50 m | 57.76 | ||
46 | 70 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 57.97 | ||
47 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 57.98 | ||
48 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 58.26 | ||
49 | 241 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 58.26 | ||
50 | 210 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | 50 m | 58.30 | ||
51 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 50 m | 1:10.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |