Program for Øst Junior/senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 35, 200m Brystsvmning Damer |
Dansk Rekord Senior: Rikke Mller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
Dansk Rekord Junior: Thea Blomsterberg (2002) 2:25.98 2018-08-06 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:31.76 | |
2 | 372 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:37.34 | |
3 | 47 | Rose Julie K | 2003 | ALLERD | 0324AL | 50 m | 2:37.51 | |
4 | 270 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:37.70 | |
5 | 85 | Bjrnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:37.74 | |
6 | 16 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 2:38.08 | |
7 | 331 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 2:38.82 | |
8 | 168 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBK | 9858AZ | 50 m | 2:38.89 | |
9 | 289 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:40.87 | |
10 | 106 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KGE | 0454AA | 50 m | 2:41.28 | |
11 | 10 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 50 m | 2:41.57 | |
12 | 131 | Hesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:41.68 | |
13 | 314 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SLLERD | 0202AE | 50 m | 2:42.37 | |
14 | 281 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 2:43.52 | |
15 | 326 | Blond Lrke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:45.12 | |
16 | 70 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NSTVED | 0322AE | 50 m | 2:45.81 | |
17 | 98 | Degner Melanie | 2000 | KGE | 0098AC | 50 m | 2:45.85 | |
18 | 409 | Sndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 2:45.90 | |
19 | 278 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 0298AO | 50 m | 2:46.31 | |
20 | 45 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERD | 0448AE | 50 m | 2:46.45 | |
21 | 92 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:47.28 | |
22 | 139 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:47.65 | |
23 | 208 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:47.99 | |
24 | 246 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:48.41 | |
25 | 17 | Mller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 2:48.70 | |
26 | 247 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:49.54 | |
27 | 91 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:49.90 | |
28 | 61 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 2:50.51 | |
29 | 104 | Petersen Line Nhr | 2003 | KGE | 0378AI | 50 m | 2:51.41 | |
30 | 308 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SLLERD | 0486AT | 50 m | 2:51.71 | |
31 | 222 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:51.93 | |
32 | 274 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 2:53.50 | |
33 | 320 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 2:54.03 | |
34 | 77 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:54.54 | |
35 | 184 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 2:54.96 | |
36 | 262 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 2:55.07 | |
37 | 376 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:55.32 | |
38 | 380 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 2:55.51 | |
39 | 390 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:55.56 | |
40 | 223 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:56.59 | |
41 | 164 | Buck Maja | 2004 | HOLBK | 0456AP | 50 m | 2:58.29 | |
42 | 175 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERD | 0494AD | 50 m | 3:00.40 | |
43 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KGE | 0464AA | 50 m | 3:00.88 | |
44 | 227 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 3:02.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 marts 2019 |
Licens til Svmmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 23:55 |