Ohjelma Martti Ollgren Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Martti Ollgren -Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:15 |
|
|
Järjestäjä |
TATU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nikita Zuravljov |
2008 |
08A127 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Justus Veneskoski |
2006 |
06B029 |
UiTa |
|
25m |
|
|
5 |
Iiro Viskari |
2007 |
07A819 |
HäUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Mannonen |
2007 |
07A537 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Aapo Harjula |
2007 |
07A604 |
UiTa |
|
25m |
2:04.01 |
2:04.01 |
4 |
Aleksi Vuohelainen |
2007 |
07A585 |
UiTa |
|
25m |
2:02.48 |
2:02.48 |
5 |
Onni-Pekka Hirvonen |
2007 |
07A660 |
UiTa |
|
25m |
2:03.35 |
2:03.35 |
6 |
Tommy Palm |
2007 |
07A542 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
Alex Hamilton |
2006 |
06A910 |
TaTU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Topi Äikäs |
2007 |
07A599 |
UiTa |
|
50m |
1:52.34 |
1:50.34 |
2 |
Leevi Luoma |
2005 |
05A842 |
UiTa |
|
25m |
1:43.61 |
1:43.61 |
3 |
Georg Aspholm |
2008 |
08A121 |
UiTa |
|
25m |
1:43.28 |
1:43.28 |
4 |
Kasper Kaskela |
2004 |
04A761 |
UiTa |
|
50m |
1:43.16 |
1:41.16 |
5 |
Sauli Gummerus |
2004 |
04A876 |
UiTa |
|
25m |
1:41.48 |
1:41.48 |
6 |
Castor Trygg |
2004 |
04A572 |
UiTa |
|
50m |
1:45.46 |
1:43.46 |
7 |
Topias Partinen |
2007 |
07A119 |
JoUS |
|
25m |
1:47.51 |
1:47.51 |
8 |
Ferdinand Backman |
2006 |
06A021 |
TaTU |
|
50m |
1:55.17 |
1:53.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juuso Saarikko |
2006 |
06A881 |
HäUS |
|
50m |
1:40.02 |
1:38.02 |
2 |
Luka Hirvonen |
2006 |
06A887 |
Pyry |
|
50m |
1:38.65 |
1:36.65 |
3 |
Joona Korpikoski |
2007 |
07A316 |
Pyry |
|
50m |
1:33.94 |
1:31.94 |
4 |
Tuomas Mäkinen |
2005 |
05A515 |
RaUS |
|
50m |
1:32.63 |
1:30.63 |
5 |
Tuomo Leinonen |
2006 |
06A337 |
HAHE |
|
50m |
1:33.11 |
1:31.11 |
6 |
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
06A320 |
UiTa |
|
50m |
1:36.84 |
1:34.84 |
7 |
Henrik Leinonen |
2005 |
05A619 |
UiTa |
|
25m |
1:37.35 |
1:37.35 |
8 |
Luukas Kallio |
2005 |
05B025 |
UiTa |
|
50m |
1:41.89 |
1:39.89 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Topi Salminen |
2004 |
04A856 |
Pyry |
|
50m |
1:28.34 |
1:26.34 |
2 |
Mikhail Vilesov |
2005 |
05A393 |
JoUS |
|
25m |
1:24.40 |
1:24.40 |
3 |
Daniel Kontula |
2005 |
05A152 |
UiTa |
|
50m |
1:21.58 |
1:19.58 |
4 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
50m |
1:20.69 |
1:18.69 |
5 |
Akseli Liukkonen |
2005 |
05A362 |
UiTa |
|
50m |
1:20.80 |
1:18.80 |
6 |
Sebastian Rasimus |
2004 |
04B113 |
UiTa |
|
50m |
1:21.67 |
1:19.67 |
7 |
Vilho Okkonen |
2006 |
06A838 |
RaUS |
|
25m |
1:26.34 |
1:26.34 |
8 |
Kalle Heinonen |
2006 |
06A105 |
TaTU |
|
50m |
1:30.45 |
1:28.45 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oliver Aspholm |
2005 |
05A594 |
UiTa |
|
50m |
1:19.43 |
1:17.43 |
2 |
Juho Törmä |
2005 |
05A183 |
PUS |
|
50m |
1:18.06 |
1:16.06 |
3 |
Ilja Syrjä |
2004 |
04A573 |
UiTa |
|
50m |
1:14.99 |
1:12.99 |
4 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
UiTa |
|
50m |
1:11.28 |
1:09.28 |
5 |
Kalle Haavisto |
2003 |
03A076 |
UKK |
|
50m |
1:14.47 |
1:12.47 |
6 |
Antte Säilä |
2004 |
04A883 |
UiTa |
|
50m |
1:17.40 |
1:15.40 |
7 |
Ivan Chupakhin |
2005 |
05A628 |
UiTa |
|
50m |
1:18.93 |
1:16.93 |
8 |
Otto Mikkonen |
2003 |
03A190 |
JoUS |
|
25m |
1:18.62 |
1:18.62 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
UiTa |
|
50m |
1:11.13 |
1:09.13 |
2 |
Axel Olander |
2002 |
02A531 |
TaTU |
|
50m |
1:10.12 |
1:08.12 |
3 |
Miro Birkstedt |
2004 |
04A020 |
TaTU |
|
50m |
1:07.68 |
1:05.68 |
4 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
25m |
1:03.85 |
1:03.85 |
5 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
UiTa |
|
50m |
1:05.86 |
1:03.86 |
6 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
50m |
1:09.46 |
1:07.46 |
7 |
Petteri Lepola |
2003 |
03A303 |
TaTU |
|
50m |
1:10.68 |
1:08.68 |
8 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
50m |
1:11.13 |
1:09.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
25m |
1:01.58 |
1:01.58 |
2 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
25m |
59.63 |
59.63 |
3 |
Janne Markus Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
25m |
55.32 |
55.32 |
4 |
Jaakko Rautalin |
1989 |
89A051 |
UiTa |
|
25m |
54.48 |
54.48 |
5 |
Petja Yritys |
1993 |
93A330 |
TaTU |
|
25m |
54.86 |
54.86 |
6 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
02A455 |
JoUS |
|
50m |
1:01.22 |
59.22 |
7 |
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
93A494 |
SWIM |
|
50m |
1:02.87 |
1:00.87 |
8 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
25m |
1:01.92 |
1:01.92 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:15 |
|