Program for IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
11 v |
1 | 47 | Tikkanen Vieno | 2007 | SWIM | 07A130 | 25 m | 1:24.24 | 1:24.24 | |
2 | 184 | Soini Petra | 2007 | Pyry | 07A191 | 50 m | 1:27.49 | 1:25.49 | |
3 | 324 | Pälviranta Ines | 2007 | UiTa | 07A106 | 25 m | 1:26.44 | 1:26.44 | |
4 | 201 | Koski Hanni | 2007 | UKK | 07A221 | 50 m | 1:28.62 | 1:26.62 | |
5 | 162 | Frusti Anni | 2007 | Pyry | 07A190 | 25 m | 1:26.77 | 1:26.77 | |
6 | 176 | Malmelin Veera | 2007 | Pyry | 07A196 | 25 m | 1:31.12 | 1:31.12 | |
7 | 237 | Eho Emmiina | 2007 | UiTa | 07A232 | 25 m |
12 v |
1 | 363 | Välimaa Aino | 2006 | UiTa | 06A220 | 25 m | 1:16.19 | 1:16.19 | |
2 | 398 | Lenkkeri Elli | 2006 | UH | 06A782 | 50 m | 1:21.58 | 1:19.58 | |
3 | 283 | Lahtinen Piia | 2006 | UiTa | 06A300 | 50 m | 1:22.02 | 1:20.02 | |
4 | 380 | Hirvelä Karoliina | 2006 | Plaani | 06A037 | 50 m | 1:28.89 | 1:26.89 | |
5 | 7 | Elo Meri | 2006 | SWIM | 06A187 | 50 m | 1:33.59 | 1:31.59 | |
6 | 326 | Ranta Ippi | 2006 | UiTa | 06A207 | 50 m | 1:35.12 | 1:33.12 | |
7 | 322 | Prepula Milja | 2006 | UiTa | 06A544 | 25 m | 1:35.84 | 1:35.84 | |
8 | 38 | Rantala Anna | 2006 | SWIM | 06A721 | 25 m | 1:44.99 | 1:44.99 |
13 v |
1 | 195 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 1:05.12 | 1:03.12 | |
2 | 170 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 1:10.80 | 1:10.80 | |
3 | 256 | Helenius Heidi | 2005 | UiTa | 05A589 | 25 m | 1:17.73 | 1:17.73 | |
4 | 179 | Nousiainen Jenna | 2005 | Pyry | 05A555 | 25 m | 1:17.80 | 1:17.80 | |
5 | 251 | Halttunen Enni | 2005 | UiTa | 05A482 | 25 m | 1:19.09 | 1:19.09 | |
6 | 183 | Savia Fanny | 2005 | Pyry | 05A880 | 25 m | 1:20.22 | 1:20.22 | |
7 | 250 | Halme Henni | 2005 | UiTa | 05A216 | 50 m | 1:22.50 | 1:20.50 | |
8 | 121 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 05A040 | 25 m | 1:25.88 | 1:25.88 | |
9 | 268 | Keskinen Saana | 2005 | UiTa | 05A834 | 25 m | 1:27.74 | 1:27.74 | |
10 | 343 | Surakka Elena | 2005 | UiTa | 05A487 | 50 m | 1:31.14 | 1:29.14 | |
11 | 348 | Toroi Eeva | 2005 | UiTa | 05A230 | 50 m | 1:31.76 | 1:29.76 |
14 v |
1 | 230 | Arjanmaa Siiri | 2004 | UiTa | 04A173 | 25 m | 1:06.40 | 1:06.40 | |
2 | 281 | Kylmämetsä Noora | 2004 | UiTa | 04A592 | 25 m | 1:09.82 | 1:09.82 | |
3 | 354 | Töyrylä Ida | 2004 | UiTa | 04A450 | 50 m | 1:13.18 | 1:11.18 | |
4 | 264 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 04A139 | 25 m | 1:11.63 | 1:11.63 | |
5 | 258 | Inkilä Kiona | 2004 | UiTa | 04B098 | 25 m | 1:14.61 | 1:14.61 | |
6 | 193 | Ellonen Sofia | 2004 | UKK | 04A435 | 50 m | 1:17.33 | 1:15.33 | |
7 | 178 | Mustalahti Ronja | 2004 | Pyry | 04A893 | 25 m | 1:22.96 | 1:22.96 | |
8 | 357 | Uitto Susanna | 2004 | UiTa | 04A404 | 50 m | 1:26.70 | 1:24.70 | |
9 | 204 | Levonoja Siiri | 2004 | UKK | 04A389 | 25 m | 1:27.88 | 1:27.88 | |
10 | 233 | Axén Elle | 2004 | UiTa | 04A899 | 25 m | 1:35.73 | 1:35.73 |
15 v |
1 | 273 | Korin Sini | 2003 | UiTa | 03A617 | 25 m | 1:08.98 | 1:08.98 | |
2 | 302 | Myllykallio Ronja | 2003 | UiTa | 03A501 | 25 m | 1:10.07 | 1:10.07 | |
3 | 414 | Yritys Taiga | 2003 | UH | 03A036 | 25 m | 1:10.08 | 1:10.08 | |
4 | 167 | Koivula Anni | 2003 | Pyry | 03B130 | 50 m | 1:13.38 | 1:11.38 | |
5 | 384 | Laakso Anni-maria | 2003 | Plaani | 03A207 | 50 m | 1:14.23 | 1:12.23 | |
6 | 269 | Kirjonen Tessa | 2003 | UiTa | 03A080 | 25 m | 1:14.91 | 1:14.91 | |
7 | 388 | Mangeloja Emma | 2003 | Plaani | 03A757 | 50 m | 1:18.40 | 1:16.40 | |
8 | 341 | Siikala Liisa | 2003 | UiTa | 03A292 | 25 m | 1:19.78 | 1:19.78 | |
9 | 34 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 25 m | 1:21.45 | 1:21.45 | |
10 | 46 | Taskinen Sanni | 2003 | SWIM | 03A831 | 50 m | 1:32.72 | 1:30.72 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:34 |