Program för Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2018 till den 29 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim FL A-C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Betege |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
1 |
|
Elma Ridhagen |
2004 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Stella Nelson |
2004 |
SKURU IK |
2:49.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
|
Tilda Selling |
2003 |
SS04 |
2:46.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
4 |
|
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
SS04 |
2:44.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
SKURU IK |
2:45.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
SKK |
2:48.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
7 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim FL A-C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Veronica Olsson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:41.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Klara Svenheim |
2005 |
SKK |
2:40.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:38.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Ella Engelgren |
2004 |
SKK |
2:28.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
SKK |
2:35.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
2:39.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
7 |
|
Maya Levin |
2004 |
SKK |
2:41.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
8 |
|
Felicia Camacho |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:44.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim FL A-C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:25.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
2:24.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
2:22.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Vilma Andersson |
2004 |
TRELLEBORG |
2:17.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
5 |
|
Josefin Alm |
2001 |
TYRESÖ SS |
2:19.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
SKK |
2:22.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
7 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
2:24.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
SKK |
2:26.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim FL A-C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Nora Segerström |
2002 |
SKK |
2:15.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
2 |
|
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
TRELLEBORG |
2:15.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Sara Olsson |
1999 |
TYRESÖ SS |
2:10.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
SKK |
2:08.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
5 |
|
Davilda Lareva |
2000 |
TRELLEBORG |
2:09.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Isabelle Sering |
2002 |
TRELLEBORG |
2:11.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
7 |
|
Elsa Nordström |
2001 |
SKK |
2:15.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
8 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
2:17.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-29 09:19:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
|
|
|
|