Program for SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m frisim pojkar 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
294 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
1:58.50 |
|
|
|
|
|
2 |
169 |
|
Mikael Söderberg |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AA9303 |
25m |
1:59.57 |
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Marcus Johnsson |
Sala Simsällskap |
2002 |
AN2502 |
25m |
2:01.99 |
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
2:05.87 |
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Alexander Karlsson |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AQ4102 |
25m |
2:06.39 |
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
2:07.37 |
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Carl Hansson |
Gävle Simsällskap |
2003 |
AE9703 |
25m |
2:08.45 |
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Martin Schön |
Bollnäs Simsällskap |
2003 |
AJ9703 |
25m |
2:09.01 |
|
|
|
|
|
9 |
302 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
2:09.09 |
|
|
|
|
|
10 |
299 |
|
Hannes Börjel |
Örebro Simallians |
2002 |
AO4502 |
25m |
2:09.84 |
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Philip Löfbom |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AC0903 |
25m |
2:10.61 |
|
|
|
|
|
12 |
249 |
|
Per Granlund |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AH9502 |
25m |
2:10.78 |
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Andreas Savin |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG9503 |
25m |
2:13.35 |
|
|
|
|
|
14 |
251 |
|
Gustaf Walldén |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AE8503 |
25m |
2:15.53 |
|
|
|
|
|
15 |
256 |
|
Tom Dijkhuizen |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AH5703 |
25m |
2:16.47 |
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Oscar Björstam |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AH2703 |
25m |
2:17.84 |
|
|
|
|
|
17 |
89 |
|
Gabriel Hökemyr |
Karlskoga Simförening |
2002 |
AV0502 |
25m |
2:18.22 |
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Oskar Andersson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG6503 |
25m |
2:18.69 |
|
|
|
|
|
19 |
108 |
|
Elias Sjölander |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AO3903 |
25m |
2:19.22 |
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Filip Hedin |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AS1503 |
25m |
2:19.84 |
|
|
|
|
|
21 |
180 |
|
Elias Holst |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AO9302 |
50m |
2:20.11 |
|
|
|
|
|
22 |
75 |
|
Viggo Reit |
Hudiksvalls Simsällskap |
2003 |
AK5703 |
25m |
2:25.04 |
|
|
|
|
|
23 |
128 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
2:27.50 |
|
|
|
|
|
24 |
55 |
|
Charlie Landeman |
Filipstads Simklubb |
2003 |
AY6303 |
25m |
2:32.28 |
|
|
|
|
|
25 |
312 |
|
Kevin Cao |
Örebro Simallians |
2003 |
AX5303 |
25m |
2:38.67 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-11 11:51:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|