Program for Brøndby Swim Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 10
|
Stvne navn |
Brndby Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
19 januar 2019 |
|
|
Stvne by |
Brndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangr |
Vest Brndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
19 januar 2019 |
|
|
|
|
Lb 10, 100m Frisvmning Herrer |
Finaler (13) |
Vejledende starttid 13:29 |
Heat 1 (13) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
Magnus Kleis |
2010 |
1025AC |
VEST |
|
25m |
|
42 |
3 |
Mathias Eie |
2009 |
0951AE |
HERLEV |
|
25m |
|
206 |
4 |
Alexander Birk Lund |
2010 |
1009AB |
VEST |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
0907AE |
VEST |
|
25m |
2:32.36 |
201 |
2 |
Noah Kobbernagel |
2011 |
1147AA |
VEST |
|
25m |
2:20.05 |
318 |
3 |
Nikolaj Li |
2007 |
0731AM |
SOLRD |
|
25m |
1:58.06 |
79 |
4 |
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
1065AA |
FR.SUND |
|
25m |
2:07.59 |
175 |
5 |
Ronas Cetinkaya |
2010 |
1007AB |
VEST |
|
25m |
2:30.94 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Mehmet Fener |
2009 |
0941AE |
HERLEV |
|
25m |
1:50.91 |
211 |
2 |
Noah Nygaard |
2008 |
0807AE |
VEST |
|
25m |
1:49.06 |
171 |
3 |
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
0897AI |
VEST |
|
25m |
1:40.76 |
74 |
4 |
Zakarias Zobel |
2009 |
0941AA |
HERLEV |
|
25m |
1:48.37 |
326 |
5 |
Nick Nielsen |
2008 |
0861AH |
SOLRD |
|
25m |
1:50.44 |
205 |
6 |
Alexander Juul Lorenzen |
2009 |
0919AB |
VEST |
|
25m |
1:51.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Magne Waag Kallese |
2008 |
0827AA |
HERLEV |
|
25m |
1:40.23 |
231 |
2 |
Bertram J. Trangbk |
2009 |
0953AD |
VEST |
|
25m |
1:39.35 |
169 |
3 |
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
0871AD |
VEST |
|
25m |
1:37.97 |
70 |
4 |
Thomas Rnne |
2009 |
0989AC |
HERLEV |
|
25m |
1:38.55 |
48 |
5 |
Viktor Nymark Fge |
2008 |
0887AD |
HERLEV |
|
25m |
1:39.64 |
335 |
6 |
Frederik Vedtofte |
2009 |
0937AB |
SOLRD |
|
25m |
1:40.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Viktor Lange |
2007 |
0723AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:35.31 |
293 |
2 |
Vincent W. Takla |
2008 |
0863AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.59 |
265 |
3 |
Gustav Hrlykke |
2008 |
0819AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:32.77 |
147 |
4 |
Frederik sterlund |
2006 |
0643AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.07 |
328 |
5 |
Oscaar Opperfeldt |
2008 |
0851AH |
SOLRD |
|
25m |
1:33.75 |
166 |
6 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
1:35.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
0991AA |
HERLEV |
|
25m |
1:32.09 |
170 |
2 |
Mads Duer Laurberg |
2008 |
0865AE |
VEST |
|
25m |
1:31.61 |
63 |
3 |
Julius Dols Lilliedal |
2006 |
0685AM |
HERLEV |
|
25m |
1:28.66 |
87 |
4 |
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
0799AH |
FR.SUND |
|
25m |
1:30.93 |
283 |
5 |
Fang Qi |
2008 |
0879AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:31.66 |
310 |
6 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
SOLRD |
|
25m |
1:32.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Aksel Kirkelund |
2007 |
0787AL |
HERLEV |
|
25m |
1:26.76 |
173 |
2 |
Sofus Emil L. Bgevig |
2007 |
0799AJ |
VEST |
|
25m |
1:25.51 |
190 |
3 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
VEST |
|
25m |
1:22.66 |
136 |
4 |
Tobias Mller-Munke |
2008 |
0895AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:23.75 |
114 |
5 |
William Ammitzbll |
2006 |
0613AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.60 |
40 |
6 |
Nicolaj Cortsen |
2007 |
0735AL |
HERLEV |
|
25m |
1:26.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Jonathan van der Rijt |
2007 |
0791AF |
FR.SUND |
|
25m |
1:21.87 |
71 |
2 |
Victor Rnne |
2007 |
0789AD |
HERLEV |
|
25m |
1:21.40 |
35 |
3 |
Storm Bargmann |
2007 |
0767AD |
HERLEV |
|
25m |
1:19.68 |
291 |
4 |
Vitus Skovbjerg |
2007 |
0741AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.32 |
144 |
5 |
Daniel Skyt |
2006 |
0691AF |
ROSKILDE |
|
25m |
1:21.45 |
126 |
6 |
Sebastian Bruun Ibsen |
2007 |
0785AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:22.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
1:17.64 |
296 |
2 |
Hannibal Wamberg |
2006 |
0699AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:16.34 |
273 |
3 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.08 |
306 |
4 |
Martin Daniele |
2006 |
0691AH |
SOLRD |
|
25m |
1:15.33 |
96 |
5 |
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
0465AK |
FR.SUND |
|
25m |
1:17.09 |
60 |
6 |
Sofus Norby Larsson |
2004 |
0431AR |
HERLEV |
|
25m |
1:18.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
1:14.50 |
358 |
2 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
25m |
1:12.91 |
128 |
3 |
Frederik Isaksen |
2007 |
0759AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:12.30 |
89 |
4 |
Loui Krag |
2007 |
0793AD |
FR.SUND |
|
25m |
1:12.67 |
254 |
5 |
August Due |
2007 |
0701AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.39 |
252 |
6 |
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Balder H. Mikkelsen |
2007 |
0707AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:11.77 |
5 |
2 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:10.57 |
290 |
3 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:08.30 |
93 |
4 |
Bertram H. Mikkelsen |
2004 |
0441AN |
FR.SUND |
|
25m |
1:09.19 |
15 |
5 |
Alexander Oxenbll |
2006 |
0669AL |
GSK |
|
25m |
1:10.63 |
6 |
6 |
Viktor Fenger-Grn |
2006 |
0619AG |
GSK |
|
25m |
1:12.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
1:06.77 |
368 |
2 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
25m |
1:01.42 |
303 |
3 |
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
0425AQ |
SOLRD |
|
25m |
1:00.57 |
131 |
4 |
Malte Hagbarth Jrgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:00.86 |
106 |
5 |
Lau Lykke Wennicke |
2004 |
0403AF |
FR.SUND |
|
25m |
1:02.80 |
294 |
6 |
August Taul |
2006 |
0681AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
1 |
Bertram Grn Brandelev |
2004 |
0423AI |
TRITON B |
|
25m |
59.32 |
355 |
2 |
Daniel Bornhft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
57.85 |
228 |
3 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
53.35 |
122 |
4 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
56.84 |
316 |
5 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRD |
|
25m |
58.80 |
329 |
6 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRD |
|
25m |
1:00.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 januar 2019 |
Licens til Svmmeklubben Vest Brndby |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|