Startliste for Kong Triton pandekagecup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Kong Tritons Pandekagecup |
|
Udskriftsdato |
30 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
0914AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:05.82 |
137 |
4 |
Carla Ahlburg |
2006 |
0626AN |
TRITON B |
|
50m |
56.78 |
47 |
5 |
Vigga Petersen |
2009 |
0956AD |
NÆSTVED |
|
25m |
1:04.47 |
44 |
6 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:30.67 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Ida Lauritzen |
2006 |
0634AQ |
SLAGELSE |
|
25m |
55.23 |
83 |
3 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
54.89 |
107 |
4 |
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
0728AO |
SLAGELSE |
|
25m |
51.64 |
66 |
5 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
52.23 |
42 |
6 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NÆSTVED |
|
25m |
54.90 |
119 |
7 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
25m |
55.92 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
25m |
51.18 |
97 |
3 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
25m |
49.09 |
45 |
4 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
48.82 |
95 |
5 |
Emma Jørgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
48.90 |
27 |
6 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
50.84 |
40 |
7 |
Kamilla Lindemann |
2007 |
0758AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
51.19 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
46.83 |
59 |
3 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
0418AM |
ROSKILDE |
|
50m |
43.46 |
80 |
4 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
50m |
40.09 |
125 |
5 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
25m |
41.37 |
122 |
6 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
44.45 |
99 |
7 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
47.48 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|