Program för SUM-SIM Regionsfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
200m bröstsim flickor 14 |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
565 |
|
Michelle Wissinger |
Väsby Simsällskap |
2004 |
BN3604 |
25m |
2:40.33 |
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
25m |
2:43.65 |
|
|
|
|
|
3 |
323 |
|
Vilma Lindberg |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL9204 |
25m |
2:44.61 |
|
|
|
|
|
4 |
292 |
|
Sara Torstensson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AW3604 |
25m |
2:47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
414 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
2:51.81 |
|
|
|
|
|
6 |
467 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
2:52.74 |
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Elin Lindqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AP7204 |
25m |
2:53.63 |
|
|
|
|
|
8 |
115 |
|
Agnes Behrenfeldt |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP9604 |
25m |
2:53.88 |
|
|
|
|
|
9 |
454 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
2:56.51 |
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
25m |
2:57.15 |
|
|
|
|
|
11 |
366 |
|
Veronika Hiram |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AK7204 |
25m |
2:57.94 |
|
|
|
|
|
12 |
428 |
|
Tea Angerfelt |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AJ7404 |
25m |
2:58.08 |
|
|
|
|
|
13 |
468 |
|
Emma Sommar |
Täby Sim |
2004 |
BA5604 |
25m |
2:59.03 |
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Felicia Göthberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4204 |
25m |
3:02.49 |
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Li Elveskog |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW0604 |
25m |
3:04.49 |
|
|
|
|
|
16 |
463 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
3:04.58 |
|
|
|
|
|
17 |
110 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
2004 |
AK1204 |
25m |
3:04.67 |
|
|
|
|
|
18 |
634 |
|
Emma Thur |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AR1804 |
25m |
3:05.86 |
|
|
|
|
|
19 |
320 |
|
Emilia Tshibanda |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL2404 |
25m |
3:07.26 |
|
|
|
|
|
20 |
612 |
|
Julia Zwinkels |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BM4404 |
25m |
3:10.04 |
|
|
|
|
|
21 |
287 |
|
Maya Levin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AN3204 |
25m |
3:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
481 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
|
|
25m |
3:13.03 |
|
|
|
2004 |
BH5404 |
|
23 |
590 |
|
Fiona Karlsson |
Ösmo Simsällskap |
|
|
25m |
3:18.44 |
|
|
|
2004 |
AE6404 |
|
24 |
89 |
|
Elin Glifberg |
Lidingö Simklubb |
|
|
25m |
3:18.46 |
|
|
|
2004 |
AW4804 |
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Isabelle Persson |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
3:20.03 |
RES |
|
|
2004 |
AC7604 |
|
26 |
194 |
|
Ida Edvinsson |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
3:41.08 |
RES |
|
|
2004 |
AE0804 |
|
27 |
47 |
|
Elina Leijonqvist |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
|
RES |
|
|
2004 |
AA3804 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-11 15:07:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|