Program för SUM-SIM Regionsfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
400m medley pojkar 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
441 |
|
Julius Gustavsson |
Täby Sim |
2002 |
AD0102 |
25m |
4:35.16 |
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Simon Fröde |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AB0303 |
25m |
4:36.80 |
|
|
|
|
|
3 |
548 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
25m |
4:47.35 |
|
|
|
|
|
4 |
536 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
25m |
4:48.61 |
|
|
|
|
|
5 |
227 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
25m |
4:55.99 |
|
|
|
|
|
6 |
318 |
|
Theo Oerther |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AF0503 |
25m |
5:00.08 |
|
|
|
|
|
7 |
458 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
25m |
5:02.72 |
|
|
|
|
|
8 |
598 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AM1302 |
25m |
5:05.06 |
|
|
|
|
|
9 |
466 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
25m |
5:06.39 |
|
|
|
|
|
10 |
609 |
|
Oskar Fridsell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AS7503 |
25m |
5:07.87 |
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Linus Thörn |
Simklubben Neptun |
2002 |
AN6102 |
25m |
5:13.90 |
|
|
|
|
|
12 |
465 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
25m |
5:14.98 |
|
|
|
|
|
13 |
604 |
|
Marcus Larsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AM0903 |
25m |
5:16.35 |
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
25m |
5:26.26 |
|
|
|
|
|
15 |
222 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL3303 |
25m |
5:26.53 |
|
|
|
|
|
16 |
655 |
|
Pijus Guvenius |
Älvsjö AIK Simförening |
2003 |
AO0303 |
25m |
5:27.98 |
|
|
|
|
|
17 |
526 |
|
Walter Pettersson |
Wisby Simsällskap |
2003 |
AT3503 |
25m |
5:37.69 |
|
|
|
|
|
18 |
229 |
|
Adam Hansson Dylén |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AP6103 |
25m |
5:39.85 |
|
|
|
|
|
19 |
250 |
|
Nils Backlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AX9302 |
25m |
5:40.71 |
|
|
|
|
|
20 |
644 |
|
Emil Frisendahl |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AV8303 |
50m |
5:42.22 |
|
|
|
|
|
21 |
446 |
|
Karl Lingham |
Täby Sim |
2002 |
AM0502 |
25m |
5:43.44 |
|
|
|
|
|
22 |
341 |
|
Mattias Moreno |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AX5302 |
50m |
5:44.36 |
|
|
|
|
|
23 |
472 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
6:01.38 |
|
|
|
|
|
24 |
473 |
|
Albin Kappling |
Täby Sim |
2003 |
AS2503 |
25m |
6:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-11 15:07:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|